Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X4, скоро и в България
#76

Не мога да разбера от 06.12 имаш 6.18 мин при почти паднала батерия , а на 13 .12 имаш 3 часа и 58 мин при 5 % оставащи ?! Тия 6 часа и 18 мин при какво време си ги направил , защото 3 часа и 58 мин си ги направил за 22 часа , а на другия шот не си постнал .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#77

Това е когато беше на 15% и 5:37, от там продължих с изключено пестене на енергията, то беше само за скринншота понеже се пусна на 15% и след това стигнах на 6.18 но само на wifi и с много цъкане, някъде за около 16 часа.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#78

Здравейте колеги,да попитам някой знае ли кога ще получим андроид 8 ? И някой може ли да ми каже как точно мога да отключа bootloader и инсталирам android 8 ?
Цитирай
#79

Update за Oreo е излязъл за Moto X4 Android One за Америка, останалите ще чакате. Все още няма ROM-ове за Х4. Модела е с А /В дялове, както Pixel и е малко по-трудна работата с тях. Подкарват вече Unofficial TWRP ,но телефона липсва в сайта на Motorola за официално отключване на bootloader-a. Не,че не може с CMD да се отключи, както се отключват Nexus,Pixel и Xiaomi Mi A1. За повече инфо - XDA.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#80

Има ъпдейт и в Индия и доколкото разбрах не на андроид лан версията.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#81

Да прав си в Индия са го пуснали. Но има много бъгове (както при другите) които избързаха да пуснат Oreo-to. Цък

П. П: Поне kernel sourse за 7.1.1 Nougat е пуснат на 28.12.2017. Дано от тук на татък да има развитие.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#82

Колеги,само аз ли съм много доволен от тази моторола или има и други доволни?
Справя се много добре даже супер за мен,Батерията се държи доста добре до сега не ми е забивал и съм много доволен от цената и от телефона.Според мен се справя по добре от смартфоните които имам Huawei P9 и Huawei p10 lite.В повечето коментари гледам че се обсъжда цената а тя е доста прилична бих казал.
Цитирай
#83

Аз също съм много доволен. Само камерата не е на ниво, аз обаче идвам от г4, но пък за тези пари е добра. И да уточним не е на ниво за снимки на по-тъмно и на про мода просто му липсват доста неща. Иначе всичко друго е супер.

Ако пуснат скоро и ъпдейта до 8 ще е идеално.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#84

Като се има предвид тия 1,4 микрон пиксела,мисля че като за среден клас камерата е чудесна.Колкото до Про мода,винаги можеш да си намериш читаво приложение със про настройки,та дори и платено да е.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#85

Добри новини! Пуснаха Oreo Kernel Source Code за X4 Цък

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#86

Имах възможноста да пробвам камерата на телефона, не ме впечатли изобщо, дори и на светло, а на слаба осветеност съвсем се представи слабо. Не, че съм голям спец но с такова впечатление останах.
Цитирай
#87

Нека ние честит ъпдейта. Сега тегля ореото 1.1гб. После ще пиша как се държи. Все още се чудя са правя ли ресет.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#88

Честито!
Дано и за Moto Z пристигне скоро!
Цитирай
#89

Прочетох в мобилеБългария, че ъпдейта за х4 почнал в австралия и се чакало и за Европа и реших да проверя и имаше. А там също пишеше, че следват другите модели на мото...

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#90

dada_ , с кой пач за сигурност беше преди ъпдейта?
И аз го чакам за моя G5s Plus, но още съм с октомврийския пач, който ми дойде след изваждането от кутията.

П.П. Извинявам се, че питам тук, ама се чувствам самотен във форума с моя модел Smile
Цитирай
#91

От 1-ви Ноември. Още не съм ъпдейтнал, че се наложи да изляза. Сега съм на 5% батерия, включван го да се зарежда и цъкам рестарт. В статията пишеше, че след това трябва да е декемврийски секюрити пача.


П.П. ъпдейта стана за един рестарт време (няма 2мин), явно се е инсталирал на заден план докато се е теглил.
Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#92

@dada_
Моля да споделиш впечатленията си,
когато придобиеш такива, за Oreo на твоя телефон
Цитирай
#93

(2018-02-05, 18:05:00)dada_ написа:  От 1-ви Ноември. Още не съм ъпдейтнал, че се наложи да изляза. Сега съм на 5% батерия, включван го да се зарежда и цъкам рестарт. В статията пишеше, че след това трябва да е декемврийски секюрити пача.


П.П. ъпдейта стана за един рестарт време (няма 2мин), явно се е инсталирал на заден план докато се е теглил.
Sent from my moto x4 using Tapatalk

На мен пък вчера ми дойде януарския пач, което ме навежда на мисълта, че ще забавят за мен Орео - иначе защо ще се занимават да го правят, при положрние че ъпдейтват от ноемврийския.

Аз също чакам отзивите ти след ъпдейта.
Цитирай
#94

За сега всичко си е както си беше. Промените за мен поне са само козметични. В смисъл: за вдигане плъзгаш на горе, не на страни. Менюто с настройките и нотификейшън лентата са променени. От моторола са добавели още тяхни екстри. За хибернация на приложения работещи в бакгроунд, да не се заключва дисплея докато го гледаш и други. Хубавото е че всички си седят в Мото апп-а където си бяха мото екшън, дисплей и кей. За pip (picture in picture) не работи. Смисъл работи само с youtube red account, а тук няма как да имаме такъв. Другия вариант е да отвориш youtube от хрома и от там да дадеш desktop site да го дадеш на голям екран и тогава като натиснеш хоум бутона се минимизара, НО няма как да ползваш браузъра след това. Така че за мен тази екстра поне за сега отпада. Иначе за бързина и живот на батерията - аз разлика не намирам. То и реално по-бърз няма как да стане. От към живот на батерията има какво да се желае, но ми е рано да кажа а и не съм направил хард ресет. За бъгове за сега на един widget (на waze) ми е дал форс стоп и бях свалил от някъде не от маркета гугъл камерата и тя спря да бачка, но сигурно ще трябва да потърся версия за орео. С камерата не съм снимал но и не се имам за някакъв експерт в тази област, че да кажа дали е подобрена. Забелязах, че екстрата с която се свързваш с до 4 Bluetooth колони вече не изключва wifi или поне така ми се стори, не съм я пробвал, просто се рових из менюто. Като цяло нищо не е прецакано, но и нищо не ми се вижда подобрено. Спокойно може да си карате с нугата разлика аз не виждам. Бъгове при разговор, за каквито четох в на моторола форума, а и никакви други - аз поне не съм имал.

https://photos.app.goo.gl/u6nFti6PUGHfS6Ww2

П.П. Ако ви интересува нещо конкретно питайте.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#95

Освен, че няма кой кой знае какви промени важното е, че се държи нормално и не са бъгясали телефона.
Аз лично съм доволен как върви нугата, но щом са се справили и с ореото, ще го тествам спокойно като дойде.

Поздрави!
Цитирай
#96

Ами аз ден и малко вече съм с него, сега забелязах първия проблем, но може да е случайно. Сутринта го изключих от зарядното, а не се беше нулирало да почне да отчита от last full charge. Но след рестарт се оправи и си беше отчитало правилно.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#97

При мен отчетливо стана по бърз. Мрежата ми е вече 4g+ (Теленор) и достигна ъплоуд 62 мбита. Относно камерата, когато го купих не снимаше хубаво,но след ъпдейт Януари снима отлично. Батерията издържа минимум 2 дена.

Motorola cd930> v3690> t250> v60i> v525> e398> v3x> zn5> xt720> RAZR xt910>moto g>moto x pure edition /     moto maxx ,moto x4

Цитирай
#98

Колеги може ли още преки и общи впечатления за телефона. Предстои ми преподписване и ще ми дойде на най-добра цена от Виваком. Идеята ми е доволни ли сте от Камерата и бързината на телефона. Според мен добре означава да снима поне колкото LG G4 , примерно или Samsung S6/S7 . или поне да се доближава до тях.Останалите неща сглобка звук и т.н. също може ако имате впечатления. ОТ Виваком го предлагат с някакви слушалки на Моторола блутут за които се ослушват дали да ги дават, но ако реша да го взема ще ги натисна.Според мен крадат подаръците и като ги питаш се правят на луди защото после ги продават отделно.
Цитирай
#99

Само едно ме е яд, че не пуснаха в БГ Andriod ONE модела на това Moto.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай

Android One е само за щатите. Странно решение наистина, но е такова положението.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)