Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X4, скоро и в България

Аз също от 4-5 дни съм с девятката. Не съм забелязал никакви проблеми, батерията наистина издържа осезаемо повече време. Не знам дали не си внушавам, но ми се струва, че се зарежда с една идея по-бавно от преди. Колега, като включиш твоя в зарядното първоначално ти изписва "включен turbo power" и след това надписа става на "зарежда се бързо" или.. ? Камерата ми се вижда леко подобрена, проблеми с Bluetooth колонки не съм имал, даже забелязах, че показва и на колко % е батерията на самата колонка, нещо което го нямаше преди. Като цяло съм много доволен от телефончето.. от Декември 2017г. съм с него и не е имало случай да ме предаде или изнерви досега. Жалко, че Моторола няма да му правят наследник, но аз ще си карам поне още година с него.. Big Grin
Цитирай
Аксесоари

За колонката грешката се оказа в мен. Вече има previously connected devices и не го бях забелязал и я търся на pair new device. За зареждането не мога да помогна, защото загубих някъде оригиналното зарядно. Ако случайно го намеря ще видя какво изписва и ще пиша.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)