Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 закупуване от къде?
#1

Здравейте колеги!

Някой вече закупил ли си е lg V30 или набелязал ли си е от къде да го поръча?
Гледах да си го поръчам от amazon немския но нещо не открих. В ebay.com също не намерих европейска версия.


Ще се радвам да споделите.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Изчакай малко, то е за хубаво Smile. И аз съм му метнал око, като следващ телефон, обаче чакам да оправят дисплеите от LG. То това е сигурно и причината да го бавят.
Сега като показаха HTC U11+ даже вече почвам се замислям, дали да го чакам V30.
Честно казано, първите им POLED дисплеи на LG за телефон, ще има яко фира.
Да не ме разбереш погрешно за LG–то, в момента съм с G2, което още малко ще започне 5-тата си година Smile
Цитирай
#3

Да аз така и реших да го почакам. Даже не е изключено някъде февруари март да го видя защото наистина много много го няма още.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Н930 е европейската версия на телефона. Но пък май идва без Банк&Олуфсен слушалки в комплекта. Което е тъпо. Съответно логото B&O го няма на гърба на телефона.
Ако взема американската или корейската версия (там слушалките са в комплекта) .... какви проблеми може да имам с телефона ? .... предполагам няма да има Бг меню, друго?

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#5

С американската може да се окаже, че ще дава ядове с мрежата тук. А корейската дали има и английско меню? Зарядното ще е друго. Иначе ме съмнява да има друго. Ама плюс това сигурно ще получава по-бързо ъпдейти. Лошото е че ще имам аз проблеми с липсата на български а и мрежите ме притесняват. .

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=...2104469924

Този е със слушалки и бг меню. Кореспондирах с продавача.
Да видим докъде ще скочи цената .

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#7

Хмм. Ако искаш сподели резултата когато има.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2017-11-07, 16:53:57)Marto.g написа:  С американската може да се окаже, че ще дава ядове с мрежата тук. А корейската дали има и английско меню? Зарядното ще е друго. Иначе ме съмнява да има друго. Ама плюс това сигурно ще получава по-бързо ъпдейти. Лошото е че ще имам аз проблеми с липсата на български а и  мрежите ме притесняват. .

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Аз съм с американската'VERIZON' версия на V20 и нямам абсолютно никакви проблеми с мрежата.4G си бачка перфектно без да губи обхват и т.н.Получам си обновления и си ги инсталирам без проблем.За мое учудване примерно за  октомври получих две обновление.Да бг меню няма,но аз не ми липсва въобще.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#9

В ситител са обявили lg V30 че се очаква.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

https://mobilepoint.bg/mobilni-telefoni/...ct_listing Тук го има.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#11

Ще погледна. Изчерпан е от линка над мен. А в САЩ вече също го има наличен
https://m.gsmarena.com/unlocked_lg_v30_f...-28542.php

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Аз вече се оборудвах с такъв екземпяр. Оставиха ме да спечеля търга ... тия мошеници  Cool.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#13

В brosbg също се очаква доставка и обявена цена - 1690 лв.

 
Цитирай
#14

Аз вече се оборудвах с такъв екземпяр. Оставиха ме да спечеля търга, тия ...  мошеници  Cool.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#15

И как ти се струва? Батерия, дисплей, работа?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Не е лош. Хубав, стилен, бърз.
Екрана ту ми розовее, ту ми синее при ниска до към средна яркост. При висока, е перфектен.
DАС конвертора, ако слушаш Мп3 повече пречи, отколкото да помага. Но всичко е доста субективно, де.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#17

За DAC-a си трябват слушалки със съпротивление над 50 ома, тогава ще усетиш истинските му качества.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#18

Пробвах с оригиналните "BO "от комплекта, както и със старите, от SGS S4. И с двата комплекта, dac-a се активира, сиреч разпознава ги като качествени. Орязва леко ВЧ, за сметка на ниски и среди, и леко приповдига общото звучене.... Илюжън ефект, fake.
Още не съм пробвал, с flac формата как ще се държи. Може там да му е силата, ще разберем.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#19

Вероятно нито едните нито другите са над 50 ома.
В началото и аз на V10 не усещах голяма разлика с включен и изключен HI-FI DAC освен съвсем лекото подобрение на качеството. Но се разчетох по XDA и 4PDA и разбрах, че за да се задейства усилвателя на DAC-a се изискват слушалки със съпротивление от 50 до 600 ома. Поръчах си тези бюджетни 68 омови слушалки http://slushalki.net/superlux-hd661 и се оказа, че звука е поне 2 пъти по-силен. Другия вариянт е да го излъжеш с преходник, виж тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=83945

Погледни моето сравнение с въпросните супер лукс слушалки между Huawei Mate 9 и LG V10
Звука излиза през слушалките а не през високоговорителите. Накрая и през тях.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#20

Здравейте колеги, замислих се да си го поръчам от тук
https://m.ebay.co.uk/itm/LG-V30-H930-64G...SwGPxaKjSg
Обаче не разбирам какво ще рече uk model ако е от значение изобщо. И дали за това му е такава цената.

Изглежда съм сгрешил тук май се наддава. .

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#21

Точно така. Тука ще трябва да наддаваш.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#22
Rainbow 

Здравейте.
Това предупреждение ми излиза на екрана, всеки път, като включвам/изключвам мобилните данни.
Има ли начин, да се спре тая досада?


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#23

Колега, влизаш в настройки и от там вкл./изкл. мобилните данни, нали така? Изкарай си тогъл (макар, че трябва да си има изкаран) в статус бара и от там ги вкл./изкл. Тогава ще изписва само "връзката за данни е позволена"/"връзката за данни е бликирана" за кратко и сам изчезва надписа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#24

Не, не. Изобщо не влизам в меню "Настройки".
Пускам ги от статус бара, стрелките.
Май е от системните нотификации, и няма да може да се деактивира.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
Цитирай
#25

Младежи и девойки, ако някой се интересува от +-овата версия със 128гб, да ми драсне едно ЛС.

Иначе апарата е уникално красив като излъчване и ляга страхотно в ръката.
Малко хлъзгав ми се струва и мисля без кейс някакъв ще е доста рисков за изпускане, но всеки си знае и си преценява.

Дано само няма проблемите на предходните модели, но да видим.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)