Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg V30 закупуване от къде?
#26

може би доста хора са го намерили като информация, но на мен ми излиза наличен тук

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай
Аксесоари
#27

Едва ли някой проявява интерес на тази цена.
Цитирай
#28

Моя си го взех от тук V30+
Уникален телефон

http://www.citytel.bg/lg-v30-plus-dual-sim
http://www.citytel.bg/lg-v30-64gb

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай
#29

В емаг е на 1280лв.
Цитирай
#30

Някой собственик да сподели впечатления за телефончето, ако може? Лутам се между няколко модела и този е в списъка, но за да не превръщам темата в избор на нов телефон и да се оспами, ще съм благодарен на няколко реда. Заслужава ли си на този етап евентуална покупка? Как се държи батерията, как е звука, добра ли е камерата и т.н.

Иначе имам възможност да ми го внесат от германия за около 1000 лв. познати, които ще се прибират скоро. Цената е такава, защото там имат някакви отстъпки и аз не разбрах от какво и телефоните ги взимат по-евтино от магазин.

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#31

Здравейте.
Може ли да ми каже някой, телефона закупен от български сайт дали има българско меню?

LG V30
Цитирай
#32

Имат стига да са европейска версия.
Цитирай
#33

Харесвам телефона. И мисля да си го купя от Емаг. Но дали е европейската версия? Зададох въпрос, ама май не си правят труда да отговарят.

LG V30
Цитирай
#34

Гледай да не е дуал сим. Ако не е дуалсим би трябвало да е европейска, мисля че h930 е европейския.
Цитирай
#35

(2018-05-09, 18:05:02)Marto.g написа:  Гледай да не е дуал сим. Ако не е дуалсим би трябвало да е европейска, мисля че h930 е европейския.

Благодаря.  Ще си отварям очите

LG V30
Цитирай
#36

Купих телефона. Страхотен е. Жалко, че няма раздел за v30. Почти година от както е излязъл. Явно няма много хора, които са си го взели.

LG V30
Цитирай
#37

А откъде го взе, колега? Много жалко, че не се предлага от операторите, иначе щеше да е много купуван.
Цитирай
#38

(2018-05-21, 01:02:11)Dowper написа:  А откъде го взе, колега? Много жалко, че не се предлага от операторите, иначе щеше да е много купуван.

Купих го от Емаг. Да, не се предлага от операторите или технополис. Само от он лайн магазини.

LG V30
Цитирай
#39

В момента в емаг е на 999лв, ако не бях взел G6 щях да се метна на него за тия пари.
Цитирай
#40

950лв, отново намален. Smile
Цитирай
#41

Колко SOT прави с тази батерия?
Или да се надяваме V40 да не е с ноч.

Между другото - V30 има ли висотомер, сензор за пулс и другите такива екстри както Galaxy S серията?
Цитирай
#42

В онлайн сайта на медиамаркт и в ибей страницата им редовно е на промоция по 399 евро, даже с бонус и топка адидас. Използвате някой от превозвачите и за няма и 800 лв е ваш. Smile
https://www.mydealz.de/deals/lg-v30-64gb...ll-1228173
Цитирай
#43

(2018-05-21, 19:35:13)kaliyord написа:  Купих го от Емаг. Да, не се предлага от операторите или технополис. Само от он лайн магазини.

Колега, можеш ли да направиш един експеримент ? Свали резолюцията на екрана на 1080р и ако успееш да инсталираш черна тема (или поне тъмна за менюто на настройки и т.н.). Да кажеш как се държи батерията спрямо оригиналните настройки. Интересувам се от модела и само очакването на V40 и надписа очаква се скоро за V35 в един онлайн магазин ме спира да го купя веднага.
Благодаря ти предварително Smile
Цитирай
#44

(2018-09-03, 20:58:56)DxV_pRo написа:  Колега, можеш ли да направиш един експеримент ? Свали резолюцията на екрана на 1080р и ако успееш да инсталираш черна тема (или поне тъмна за менюто на настройки и т.н.). Да кажеш как се държи батерията спрямо оригиналните настройки. Интересувам се от модела и само очакването на V40 и надписа очаква се скоро за V35 в един онлайн магазин ме спира да го купя веднага.
Благодаря ти предварително Smile
Здравей.
Аз по принцип използвам тъмна тема Luxury Black. Намалих резолюцията на 2160х1080.
При 57% батерия, имам 4:38 часа дисплей.  40 минути разговори, към 1 час слушане на музика. Другото е you tube, facebook,  viber.
 Но аз съм с къстъм ром, а там си има оптимизации на кернела, и може на стоков ром да е различно.
Много съм доволен от телефона.

LG V30
Цитирай
#45

(2018-09-05, 23:47:39)kaliyord написа:  Здравей.
Аз по принцип използвам тъмна тема Luxury Black. Намалих резолюцията на 2160х1080.
При 57% батерия, имам 4:38 часа дисплей.  40 минути разговори, към 1 час слушане на музика. Другото е you tube, facebook,  viber.
 Но аз съм с къстъм ром, а там си има оптимизации на кернела, и може на стоков ром да е различно.
Много съм доволен от телефона.

Ясно. Благодаря ти Smile
Цитирай
#46

А със стандартният ром колко изкарва?
И някой запознат може ли да каже дали има барометър, висотомер и сензор за пулс ?
Цитирай
#47

(2018-09-08, 14:09:22)aladin написа:  А със стандартният ром колко изкарва?
И някой запознат може ли да каже дали има барометър, висотомер и сензор за пулс ?

Със стандартен нямам представа. Като го купих, веднага го рутнах и му сложих потребителски ром.
Няма нито едно от трите.

LG V30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)