Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скорост на зареждане на батерията.
#1

Колеги за колко време ви се зареждат телефоните. При мен от 5% при включване на заряд (с изключено бързо зареждане) телефонът ми изписва, че ще се зареди за 1 час и 56 минути. Това време до сега не съм го засичал с часовник за да видя дали е вярно! Бързо зареждане не използвам и за това до сега нямам данни. Интересно ми е защо Нот 4 се зарежда за 1 час и 40 минути, като батериите по капацитет са почти идентични с тази на Нот 8, а зарядните на параметри от данните на зарядните са напълно идентични. При мен в режим на заряд самото зарядно се нагрява значително по-малко в сравнение с това на Нот4, а телефона си остава изцяло студен по време на зареждането.
Цитирай
Аксесоари
#2

Доста бързо се зарежда, много съм доволен. Около час и 20 мин. му отне вчера да се зареди от 7 до 100%.
Цитирай
#3

Като сте използвали опцията за бързо зареждане предполагам?
Цитирай
#4

Моят се зарежда само на бързо зареждане като от около 2-3% до 100% му отнема около 1:20-40ч. Прави ми впечатление, че с първите 30-40мин от зареждането е топъл. После е студен.
Цитирай
#5

Бързо зареждане винаги. До към час и нещо е зареден.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

И при мен е около час и половина от полу празен до 100%. Бързото зареждане е включено. За около 2 часа зарежда на зарядното в колата ми което няма бързо зареждане.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#7

Снощи го сложих да се зарежда на 4% и ми изписваше, че до пълно зареждане остава 1 час и 57 минути. Зареждах с изключено бързо зареждане.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#8

Явно няма да има нови батерий които да издържат максималко, просто ще се произвеждат МНОГО бързи зарядни.
На Qualcomm е вече версия 4. (ако не ме лъже паметта)
Зареждайте на Бързото, не хаби батерията. Просто е оптимизирана да поема повече заряд за кратко време.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)