Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Samsung Galaxy S6 Edge +
#1

I just got the weirdest problem ever. I can't even explain what it does so I took a video. Basically, the screen turns on and off all the time and the phone acts like I am charging it and not. I have never dropped it seriously or anything it hasn't been wet. It does this so random. If I restart it does the same.... Then it stops. I might not have any problems for weeks and then again.... Also the percentage of the battery changes like crazy. It's like frozen to 100% then it goes to 68% it drains super fast it freezes to 34% I restart it and then the battery is 54%... It's just so random. Anybody Ideas. 

Video is attached Video

Помагайте хора не знам какво ми става с телефона. Опитах се да обясня ама най добре е да видите видеото. Не знам Батерията ли е, Дисплея ли е USB порта ли е софтуер ли е. Ако имате идеи давайте. Утре ще го нося на сервиз. Има още гаранция 2 месеца. Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Пускам ти мнението за да може да се задвижи решаването на проблема ти по бързо, НО те съветвам да прочетеш правилата на форума:
4. Писането на кирилица е задължително. Българският език е официалният език. Явни демонстрации на неуважение или нежелание да се използва, ще се смятат за "неуважение към останалите участници". Използвайте препинателни знаци и спазвайте правилата за писане. Ако ли не, такива мнения ще бъдат изтривани, а авторите наказвани.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)