Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с отваряне на реклами и чатове с жени
#1

Здравейте, от няколко седмици ми възникна следният проблем: разглеждах си новини в спортал /през приложението/ и изведнъж без да съм натискал върху някакви реклами ми излиза прозорец с реклами, после с изпращане на смс и някакви чатове с жени и такива всякакви неща. Помислих си, че явно някакъв вирус съм хванал и почнах да свалям антивирусни. Сигурно свалих 20 една след друга и с всичките резултата беше еднакъв - нулев. След 1 седмица телефона почва да забива, батерията пада по-бързо и тези реклами почват да ми излизат като отварям все повече и повече сайтове. Провбах и друг вариант, който намерих в интернет: отварям го на safe mode и от там да изчистя съмнителни приложения, да чистя кеш памет от приложения и пак нищо не става. След това се реших да върна фабрични настройки и да си изтрия цялата информация (вкл. и на SD картата) и резултата е пак никакъв. Искам да попитам по какъв начин това нещо може да се оправи? Вече почвам да мисля вариант да го закарам в някакъв сервиз, но се опасявам, че и там ще е същият резултат. Моля за съдействие. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Както го описваш предполагам приложение ти го прави и ти след ресет просто пак го инсталираш. Рутни и си сложи AdAway и няма да виждаш реклами.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Как се прави това "руутване", че съм малко невежа?
Цитирай
#4

Пробвай с Adguard - не изисква root.

 
Цитирай
#5

Може да пробваш хард ресет и с бутона за намаляване на звука и после натискаш бутона за пускане. Това на загасен телефон. Държиш ги и двата бутона натиснати докато не се включи един бял екран. Ето тук има едно клипче на което се вижда процедурата. След такова изтриване на телефона, само веднъж съм виждал да остане едно рекламно приложение, но то се беше инсталирало с root права и реално, hard reset няма как да го премахне. Изтрих го, като презаписах целия ROM наново.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#6

(2017-11-06, 18:11:21)NoMaD написа:  Пробвай с Adguard - не изисква root.

Работи ли, ако не е кракнато?
Цитирай
#7

Да, работи. Може да си свалиш оттук: https://adguard.com/en/welcome.html

 
Цитирай
#8

StefanG, пробвах с hard reset и пак не става. Явно ще трябва да пробвам варианта с руутването и слагането на нов ROM.
Цитирай
#9

Адгард при мен работеше перфектно преди няколко месеца.
От известно време не върши никаква работа.
А тези изскачащи реклами и пренасочвания към сайтове, секс-чатове и подобни простотии са наистина крайно досадни.
Не знам какъв би бил проблемът?
Явно наистина е заради някакво приложение, имам доста кракнати, имам и Lucky Patcher, за който вчера телефонът ми изписа в голямо каре,че трябва да се изтрие, защото е опасно приложение. Ама аз не го махнах.
Цитирай
#10

(2017-11-07, 09:54:32)Emperorbg написа:  StefanG, пробвах с hard reset и пак не става. Явно ще трябва да пробвам варианта с руутването и слагането на нов ROM.

Може и друго да пробваш. Сваляш си LG Support tools от сайта на LG и драйверите за телефона. Включваш го към компютъра и след като го разпознае и ти каже че няма по-нова версия на андроида, горе в дясно в едно меню, има опцията Recovery. С нея, програмата ще свали последния андроид за телефона ти и ще го префлашне, като мисля че не триеше потребителските приложения.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#11

StefanG, пробвах и този метод, но за съжаление и той не дава резултат. Почвам вече да се отчайвам наистина...незнам какво да правя с този телефон...
Цитирай
#12

(2017-11-12, 22:14:27)Emperorbg написа:  StefanG, пробвах и този метод, но за съжаление и той не дава резултат. Почвам вече да се отчайвам наистина...незнам какво да правя с този телефон...

Според мен , не е от телефона а от потребителя който го ползва и какви сайтове посещава... рутни и сложи adaway... спортните сайтове които посещаваш са бъкани с такива реклами и е било нужно само един път да кликнеш на тях

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)