Анкета: Каква нова технология искате да имат следващото поколение смартфони? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Холограма
9.52%
22
9.52%
Отпечатък под дисплея
10.82%
25
10.82%
Сгъващ се дисплей/телефон
8.23%
19
8.23%
Безжично зареждане (без значение на разстроянито)
9.52%
22
9.52%
Истинска DSLR камера
12.12%
28
12.12%
Зареждане до 100% за 1 минута
14.72%
34
14.72%
Малка по размер батерия с огромен капацитет
30.30%
70
30.30%
Домашен помощник/прислуга Smile
1.30%
3
1.30%
Друго (опишете)
3.46%
8
3.46%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Каква нова технология искате да имат следващото поколение смартф
#1

   AndroidBG ви пита...


"Каква нова технология искате да имат следващото поколение смартфони?"


[Изображение: What-do-you-want-in-a-smartphone.png]
Аксесоари
#2

Хологрaмa, дa визуaлизирa човекa с когото общувaш.

#TeamPixel
#3

Категория Друго:

Това ще е в бъдеще(то), но не знам кога:

Безжично зареждане, но без алтернатива за свързване с USB кабел или каквото и да е. Безжични слушалки (без тяхно отделно зарядно, а да се зареждат на поставката за безжично зареждане като телефона). 
Холограма за момента не й е дошло времето, но в бъдеще ще се появи все някой ден.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
#4

Гласувах за малка батерия, с голям капацитет. Това ще позволи малък (под 5") телефон, тънък, който да работи много дълго с един заряд, и да не го мислиш! Както и прилежащи аксесоари, слушалки, часовници и т.н.
Ако можеше да се избират повече опции, щях да чекна и зареждане до 100% за минута, и отпечатък под дисплея! (или камера под дисплея )
#5

(2017-11-10, 11:17:12)MUFC написа:  Ако можеше да се избират повече опции...

Ами може Wink
#6

Гласувах за домашНА помощница.
#7

Категория друго:
Искам телефон като LG V20 с по-малка долна брадичка, 4000 MAh батерия, камерите на V30 или поне широкоъгълния сензор, читав LCD дисплей и SD 835 на старите цени от 2013-2014 год.
Пс. И нечупливи дисплеи.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#8

Искам телефон, който само да е свързан с интернет. Да не могат да ми звънят. Толкова много стрес образуват тези телефони. Какво ли беше без тях?
#9

Аз гласувам с "Истинска DSLR камера".
Което скоро ще бъде достигнато, като гледам на къде въврят камерите.
Пъртовия отпечатък в дисплея, ще го има в S9 най-вероятно...
За батерийте нова технология трябва.

Samsung Galaxy S10+ Green
#10

(2017-11-10, 15:24:10)econt написа:  Искам телефон, който само да е свързан с интернет. Да не могат да ми звънят. Толкова много стрес образуват тези телефони. Какво ли беше без тях?
Що си сложил сим карта не разбирам?

Искам батерия. Много голяма батерия в минимални размери. Примерно телефон с големината и хардуера на S7 / Edge и 5000+ма батерия. Да държи два дни без проблем. Имам в предвид два дни ползване без значение игри, чатове, музика....всичко.

Sent from my SM-G935F
#11

(2017-11-10, 15:28:39)ИванМатин написа:  Пъртовия отпечатък в дисплея, ще го има в S9 най-вероятно...

 Няма да го има в S9, сега прочетох новината.

Samsung Galaxy S10+ Green
#12

Назад към природата!
#13

(2017-11-10, 16:02:35)ddqnov написа:  Назад към природата!

Нещо подобно искам и аз, да изчезнат всички технологии и телефони и да се върнем във времето когато хората общуваха един с друг физически...

[Изображение: 21693249.jpg]
#14

Един билет за Индия по тия села и няма телефони няма нищоSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#15

(2017-11-10, 15:48:13)degman написа:  Що си сложил сим карта не разбирам?

Sent from my SM-G935F
Защото трябва да сме в крак с времето. Това че родителите ни когато са били млади не са виждали автомобили например не значи, че сега не трябва да ги карат.
Живота би бил много по лесен без технологиите.
Иначе по темата - издръжлива батерията, да се самозарежда докато се ползва Smile  Нещо от рода на акумулаторите в автомобилите.
#16

(2017-11-10, 18:25:42)Victormihov написа:  Един билет за Индия по тия села и няма телефони няма нищоSmile

Не не тук, но без технологии Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
#17

То всичко е важно, но тия неща ще станат постепенно, и 1 е ясно, връщане назад няма. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#18

(2017-11-10, 18:39:10)econt написа:  Живота би бил много по лесен без технологиите.

Напротив. Би бил доста по- труден.
#19

Бих искал батерията да измислят начин батерията да се дозарежда докато носим телефона в джоба от телесната ни температури и от по-високите температури през лятото та ако ще това да е в рамките на 200 или 300 ма/ч. Холограмата изобщо не я виждам в близките 10 години, но като говоря за холограма то тя да е с перфектно качество, а не като холограмата от междузвездни войни Smile
#20

(2017-11-10, 13:35:19)GH0STFACE написа:  Ами може Wink

Вече едитнах, избрах 3те посочени от мен желания! Big Grin Rock D_coffee
#21

(2017-11-10, 15:28:39)ИванМатин написа:  Аз гласувам с "Истинска DSLR камера".
Което скоро ще бъде достигнато, като гледам на къде въврят камерите.

Фотографията и светлината се подчиняват на едни физични закони, които ако не се променят, това няма как да стане, поне не и с такива размери на матриците и обективите ... А уж размерът не бил от значение Smile


(2017-11-10, 15:48:13)degman написа:  Що си сложил сим карта не разбирам?

Искам батерия. Много голяма батерия в минимални размери. Примерно телефон с големината и хардуера на S7 / Edge и 5000+ма батерия. Да държи два дни без проблем. Имам в предвид два дни ползване без значение игри, чатове, музика....всичко.

Sent from my SM-G935F


Вместо 5000+ ма батерия или разни дожареждания дето пишат колегите, няма ли да е по добре да има батерия, която да е съобразена с живота на телефона? Например взимаш телефон с 2 или 3 години батерия и като свърши го сменяш ... Някак по добре ми звучи.

(2017-11-10, 21:32:42)ivanov_km написа:  ...Холограмата изобщо не я виждам в близките 10 години, но като говоря за холограма то тя да е с перфектно качество, а не като холограмата от междузвездни войни Smile

Аз и на холограма като междузвезни войни ще съм доволен в началото ...инак грозната действителност, която все по често се вижда е излезли 2ма на кафенце, стоят на една маса и си чатят, щот не знаят как да си говорят вече ... По хубава холограма с по добро качество от реалния човек пред теб няма, но явно ...
#22

(2017-11-11, 14:31:58)bodonance написа:  .......
Вместо 5000+ ма батерия или разни дожареждания дето пишат колегите, няма ли да е по добре да има батерия, която да е съобразена с живота на телефона? Например взимаш телефон с 2 или 3 години батерия и като свърши го сменяш ... Някак по добре ми звучи.
......

Ами не. Въпроса е че може да искаш да го ползваш много повече време. Не че звучи лошо 2 години батерия, но нека не скачаме толкова далеч в бъдещето. Реално ако с едно зареждане моя телефон държи по седмица това ще огромен прогрес.



Sent from my SM-G935F
#23

(2017-11-10, 10:50:58)kumbeto написа:  Хологрaмa, дa визуaлизирa човекa с когото общувaш.

Абсолютно!!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
#24

Сгъващ се дисплей/телефон - Излезна скоро
Отпечатък под дисплея - S9
Холограма - Ня стане според мен, прекалено много неща незнам как ш сложат в 1 екран, то не беше пръстови, не беше 3D Touch
Безжично зареждане (без значение на разстроянито) - Не сме извънземни да се развиваме толкоз бързо
Истинска DSLR камера* - Възможно
Зареждане до 100% за 1 минута - Не сме извънземни да се развиваме толкоз бързо
Малка по размер батерия с огромен капацитет - С някоя нова гърмяща технология може
Домашен помощник/прислуга - Има нещо такова вече

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#25

За мен най-доброто решение за батерията е ултракондензатор - да се зарежда за минутка. Така и да държи по-малко от ден все ще намеря минутка да се зареди и да си ползвам пак.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)