Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Анкета: Каква нова технология искате да имат следващото поколение смартфони?
Анкетата е затворена.
Холограма
8.95%
17 8.95%
Отпечатък под дисплея
10.53%
20 10.53%
Сгъващ се дисплей/телефон
7.37%
14 7.37%
Безжично зареждане (без значение на разстроянито)
10.00%
19 10.00%
Истинска DSLR камера
11.05%
21 11.05%
Зареждане до 100% за 1 минута
15.79%
30 15.79%
Малка по размер батерия с огромен капацитет
32.11%
61 32.11%
Домашен помощник/прислуга Smile
1.05%
2 1.05%
Друго (опишете)
3.16%
6 3.16%
Общо 190 гласа 100%
* Вие гласувахте в анкетата [Резултатите]

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каква нова технология искате да имат следващото поколение смартфони?

мнение 26 от bodonance

(11 Nov 2017, 20:03:18)BGDropche написа: Сгъващ се дисплей/телефон - Излезна скоро
Отпечатък под дисплея - S9
Холограма - Ня стане според мен, прекалено много неща незнам как ш сложат в 1 екран, то не беше пръстови, не беше 3D Touch
Безжично зареждане (без значение на разстроянито) - Не сме извънземни да се развиваме толкоз бързо
Истинска DSLR камера* - Възможно
Зареждане до 100% за 1 минута - Не сме извънземни да се развиваме толкоз бързо
Малка по размер батерия с огромен капацитет - С някоя нова гърмяща технология може
Домашен помощник/прислуга - Има нещо такова вече

Ама защо трябва да сме извънземни за да се развиваме толкоз бързо? Вече на експериментално ниво има има грефенови и биоорганични батерии, които се зареждат за 30 секунди ... Въпрос на време е да влезе някоя такава технология в масово производство ...
Холограми едва ли скоро ... не сме дорасли още, Истински DSLR при който размера е от значение, няма как да се вкара в нещо толкова компактно ... по скоро ще се вгради всичко останало в DSLR апарат ... а и всеки може да си вземе истински DSLR като му трябва такова ... 
Виж едно българско откритиие - GSM чипчето на Милен Николов ще е добре да има един телефон на бъдещето ... подкрепен със стабилна батерия ... Все пак телефонията е нещото което трябва да се гледа преди всичко а останалото е бонус ... но уви точно нея пропускаме често за сметка на шарен екран получаваме циклещ указател ...
Цитирай

мнение 27 от Marto.g

Ще е добре да е съобразена, ама ще се губи печалбата от нови батерии.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 28 от androidbg15

(10 Nov 2017, 12:08:15)centur написа: Категория Друго:

Това ще е в бъдеще(то), но не знам кога:

Безжично зареждане, но без алтернатива за свързване с USB кабел или каквото и да е. Безжични слушалки (без тяхно отделно зарядно, а да се зареждат на поставката за безжично зареждане като телефона). 
Холограма за момента не й е дошло времето, но в бъдеще ще се появи все някой ден.

И как като ти махнат алтернатива за USB кабел подобрява нещо  Big Grin  Bu личи си че ползваш iphone  Big Grin
Цитирай

мнение 29 от GT

Гласувах за малка батерия с голям капацитет, което според мен е постижимо в най скоро време.
Samsung Galaxy Note 8 - Midnight Black & Galaxy Note 4
Цитирай

мнение 30 от anatol06

Засега не е толкова постижимо в скоро време.
 Фен на себе си

Цитирай

мнение 31 от galaxyhopper

Да се преобразува по някакъв начин енергията при движение и по този начин да се зарежда телефона
Sony Xperia Z3, White
Samsung Galaxy S7 edge, Gold Platinum 
Samsung Gear S2 Dark Grey
Цитирай

мнение 32 от Сашев

(25 Nov 2017, 12:38:01)galaxyhopper написа: Да се преобразува по някакъв начин енергията при движение и по този начин да се зарежда телефона

+1
Най-полезната технология ще бъде.
Lenovo P70 + MIUI 9
Може да се свържете с мен в Telegram.
Цитирай

мнение 33 от econt

(25 Nov 2017, 12:38:01)galaxyhopper написа: Да се преобразува по някакъв начин енергията при движение и по този начин да се зарежда телефона

Перпетум мобиле един вид.
Цитирай

мнение 34 от emski_vas

Изобщо не е перпетум мобиле. Има такива технологии от времето на механиката още, а има и съвременни. Поради ред причини не се ползват, но в никакъв случай не е и само мечта и фантастика.
Xiaomi Mi5s Plus + Mi Band 2 / Xiaomi Redmi Note 4x / Nokia 222
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

мнение 35 от oxuboxu

(10 Nov 2017, 15:51:04)vargala81 написа: Категория друго:
Искам телефон като LG V20 с по-малка долна брадичка, 4000 MAh батерия, камерите на V30 или поне широкоъгълния сензор, читав LCD дисплей и SD 835 на старите цени от 2013-2014 год.
Пс. И нечупливи дисплеи.

Ами май G7 ще отговаря на твоите изисквания. И чипа май е 845...

Аз също искам телефон с подобни на твоите желания.
Ако може и прахо- и водоустойчив.
И за цената съм съгласен с теб.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk
LG G4 - H815 Black Leather
Цитирай

мнение 36 от vargala81

(23 Dec 2017, 17:34:27)oxuboxu написа: Ами май G7 ще отговаря на твоите изисквания. И чипа май е 845...

Аз също искам телефон с подобни на твоите желания.
Ако може и прахо- и водоустойчив.
И за цената съм съгласен с теб.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

Не, няма да отговаря на нито едно от изискванията ми освен камерата. Нито ще е метален със сменяема батерия (хайде може и без сменяема ако е 4000 MAh), нито батерията ще е 4000 MAh, не вярвам и дисплея да е LCD, за цената пък още по-малко. За това и си взех на скоро последния въобще флагман (бивш) със сменяема батерия и който отговаря на почти всички мои изисквания без капацитета на батерията. Но ток има на всякъде, а и 5-6 часа SoT ме устройват.

LG V20 H990DS и LG V10 - H960A
Цитирай

мнение 37 от georgekodinov

Аз гласувах с "друго". Защото искам да могат да правят мусака. Smile
Сериозно: мисля че е крайно време да направят разпознаване на глас на български. Иначе като ползвам звукови команди се чувствам като Карл Велики (който говорел на немски само с конете си според Георги Димитров)

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Nexus 6 32GB
Цитирай

мнение 38 от alisali1234

Да се набляга над батериите, независимо каква ще да е технологията. Бързото зареждане е добра стъпка и в последните 2 години и средния клас получи бързо зареждане, което е перфектно. Нека им се увеличи капацитета, пък било то и с леко по-дебели телефони. Нямам нищо против няколко мм. дебелина отгоре за няколкостотин mAh , които са ми много по-полезни. Иначе телефона става е тънка и красива играчка с умрела батерия, да си го сложиш на масата в кафенцето и после да питаш сервитьорката колко е часа, оти е паднала батерияа ти. Те така.

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD