Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата ми игра Trelord
#1

Правена е на Android Studio,
Целта е да се съберат три или повече балончета. Стандартна игра но за начало става.

[Изображение: 6FTI4Y12McNXX0RFsOI33BkUEWbqanf1p-zFmiua...UXeY8=h310]

https://play.google.com/store/apps/detai...lord&hl=en
Цитирай
Аксесоари
#2

Изиграх 2 нива,играта се държи добре,не забива,мазно ставаа всичко,обаче!
1. Бутоните в менюто ..........Мноооогооо дреебни,едваам се чете,дисплея ми е 1920/1080.
2.Не можах да изляза от играта.....помпах на БекБутона и нищо не се случва,накрая хоум и от последно отворени.....Кил.

Любопитно ми е какво ще се случи,ако по време на игра ми звънне телефона и след приключване на разговора,дали ще ми запомни че са ми останали още само 2 балончета(ПРИМЕРНО) или ще ме върне отначалото на нивото?


Надявам се е ясно че това е градивна критика,и няма нищо лично,даже напротив!

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#3

Колега благодаря за отзивите. Радвам се че все пак си решил да я инсталираш. 

Играта е писана с libgdx библиотеката. Която е нещо като обвивка на OpenGL. Повечето неща там са готови и няма нужда да се преоткрива колелото. Това е причината играта да върви по добре в сравнение ако беше писана с Canvas.

Бутончетата наистина са доста дребни. Първоначално играта трябваше да е за WebOs и да върви на телевизор. Плановете пропаднаха и я прекроихме за андроид. Ще опитаме да ги направим по големи.

Бях чел една статия че игрите за андройд не трябва да имат Exit бутон. Приемливо ли е да се направи back бутона да спира играта? Съответно ако си върху началния Екран.
Цитирай
#4

Приемливо е,просто да може да се излиза по някакъв начин и да не работи на заден план.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)