Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

p8 lite двусимов с firmware за едносимов
#1

Здравейте,имам p8 Lite който е двусимов и е с версия Б609.От прочетеното в форума излиза че телефона ми е с софт за едносимов.Да не би да бъркам нещо,заблудил ли съм се?Възможно ли е да е оплескан по някъкъв начин?Вмомента работи и не създава никакви проблеми.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-11-10, 17:59:21)Juliano написа:  Здравейте,имам p8 Lite който е двусимов и е с версия Б609.От прочетеното в форума излиза че телефона ми е с софт за едносимов.Да не би да бъркам нещо,заблудил ли съм се?Възможно ли е да е оплескан по някъкъв начин?Вмомента работи и не създава никакви проблеми.

По-скоро на сайта,от който си свалил фърмуера са объркали номера. Това е от сайта,посочен в темата за актуализации.

The Truth is out there.
Цитирай
#3

Трябва да видиш телефона ти колко IMEI-и има. Ако има само 1, то си е едносимов, ако има 2 значи е двусимов.
Ако има 2 и ти си с едносимов софт, то нещо е объркано. Просто инсталирай двусимов софт и си готов.
Ако има 1, то може с няколко гимнастики да отключиш и втория сим слот, но понеже IMEI е само един, то когато говориш по едната карта, другата ще се деактивира през това време. Защото няма как един и същ IMEI да бъде регистриран 2 пъти в мрежата на оператора. Ако обаче ползваш карти на два различни оператора, мисля че тогава може да говориш по едната, а другата да е активна също, защото реално само един IMEI е регистриран в мрежите едновремено.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)