Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектор Huawei P10 Lite
#1

Здравейте. Фабрично Huawei P10 Lite има ли силиконов протектор? Този, който е с телефона си? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

За съжаление няма. За този модел повечето продават стъклени протектори но на мен ми изглеждат някак дебели и не ми харесват. Обикновени има рядко аз съм с такъв по интернет си го поръчах още като купих телефона но не помня от къде беше
Цитирай
#3

Днес си го купих от Теленор и имаше силиконов? тоест нормален протектор и върху него сложих стъклен и няма въздух по средата, а само отстрани.
Цитирай
#4

Аз ползвам такъв. Много съм доволен!

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#5

За калъф взех някакъв силиконов за 5 лв.
Цитирай
#6

Изключително гадно стои отстрани с въздух. Адски ме дразни, но не искам да го махам да не се надраска дисплея.
Цитирай
#7

Абсолютно! Днес гледам има и прах вече отстрани.
Цитирай
#8

Има силиконови протектори TPU, те са по-меки и залепват по краищата. Аз съм с такъв на P10 Lite преден и заден и стоят чудесно.
Много трудно се слага защото е доста по-мек, но пък си заслужава.
Иначе с обикновения е до време, задлъжително влизат прах, косъмчета, и колкото и да го пазиш не става.
Цитирай
#9

Още от самото начало като притежател на телефона съм с нано протектор. Той е по тънък и прилепва идеално по екрана, не е мръднал.А на гърба съм с черен силиконов матов кейс. Стои чудесно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#10

С разни протектори само си захабявате телефоните...в краен случай, ползвайте оригиналните на Huawei.

                                                                    
Цитирай
#11

Откъде мога да закупя оригинален, който покрива целия екран и стъклен оригинален?
Цитирай
#12

Провери на Алиекспрес.

 
Цитирай
#13

Не ми е опция да чакам 30+ дни и гледал съм, няма как да знам дали ще е добър.
Цитирай
#14

Не знам какво си гледал и как си поръчвал, но в повечето случаи поръчките пристигат за 3-4 седмици, не повече.

 
Цитирай
#15

Е, 4 седмици колко дни е?
Доставката може да дойде и за една седмица, може и за месец и половина. Няма формула.
Цитирай
#16

Ами смятай, по-малко от 30 дни е по моите сметки, по твоите - може и повече.

 
Цитирай
#17

Днес си купих протектор, които покрива целия екран и няма никакъв въздух за 22лв, предоволен съм.
Цитирай
#18

(2017-11-15, 19:55:15)Stilian555 написа:  Днес си купих протектор, които покрива целия екран и няма никакъв въздух за 22лв, предоволен съм.

Сподели, от къде и кой е той.
Цитирай
#19

(2017-11-15, 19:55:15)Stilian555 написа:  Днес си купих протектор, които покрива целия екран и няма никакъв въздух за 22лв, предоволен съм.
Цитирай
#20

trifon81 ще ти пратя лично, че да не се сметне за реклама.
Цитирай
#21

Може ли и на мен да ми го пратиш на лично, че моя протектор направо ми вади очите с тези ръбове. Bu  Отделно има и тема за аксесоари, където са давани линкове към най-различни аксесоари, включително и протектори, та може там да го покажеш. Поне така аз смятам.
Цитирай
#22

И аз искам. Моя е ужасен
Цитирай
#23

(2017-11-15, 19:55:15)Stilian555 написа:  Днес си купих протектор, които покрива целия екран и няма никакъв въздух за 22лв, предоволен съм.

Колега вместо да се притесняваш кое как ще прозвучи и на всеки по отделно да пращаш съобщения вземи и кажи от къде да си купим този протектор защото всички се интерсуваме включително и аз
Цитирай
#24

Не е онлайн магазин, а физическо магазин в София.
Цитирай
#25

(2017-11-17, 18:52:48)Stilian555 написа:  Не е онлайн магазин, а физическо магазин в София.

Е какво като е физически магазин, казвай къде е. Какви са тия глупости щяло да бъде скрита реклама! Искаш ли да ти кажа къде в София са най хубавите банички?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)