Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектор Huawei P10 Lite
#26

(2017-11-20, 08:59:37)Nikimi71 написа:  Е какво като е физически магазин, казвай къде е. Какви са тия глупости щяло да бъде скрита реклама! Искаш ли да ти кажа къде в София са най хубавите банички?
Hahaha
Ами така си е, хората се чудят как да си решат проблема а той мишкува, уж да кара по правилата.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
Аксесоари
#27

Какво ''мишкувам"?

Хората, които го искаха писаха ми на ЛС и им пратих адрес, не виждам какъв ви е проблема.
Цитирай
#28

Може ли и на мен да ми го пратиш на лично съобщение, че нещо си ме пропуснал. И още нещо - това от тези протектори, които имат плътна част в двата края на дисплея ли е ?
Цитирай
#29

Аз поръчах от Ali цял седи перфектно и е без въздох пристигнаха ми и други с някаква течност но не съм ги пробвал

Samsung S23+
Цитирай
#30

(2017-12-04, 15:03:14)msd77 написа:  Аз поръчах от Ali цял седи перфектно и е без въздох пристигнаха ми и други с някаква течност но не съм ги пробвал

Тоя с течноста не прави грешката да го слагаш, че ще съжалиш после. Омазва  ти екрана все едно с олио и трудно се чисти, а не стои нормално и се разлепва.
Цитирай
#31

Разбрано благодаря за инфото

Samsung S23+
Цитирай
#32

Да, потвърждавам и аз, за тоя с течността! Отврат става, след няколко дни, ефектът на уж добре изглеждащ протектор се разваля!
Цитирай
#33

Аз ползвам протекторите на Spigen и приятели също ги ползват за други телефони и са много доволни аз ползвам това гръбче Spigen p10 Lite case  Стъклените също са им много добри но цената е малко по висока
Цитирай
#34

Взех си три протектора от Ali express. И трите покриват целия телефон и няма как да се счупи ако падне, освен ако не падне на някой ръб... Тук ги продават по 20 лв + - някой лев. Вярно, чакаш 2 седмици, но са качествени. Още като си взех телефона си купих черен кейс на Roar. Целия се обели. Не знам с какво са го мазали, но заприлича на нищо...

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

(2018-01-10, 21:55:33)Krotal написа:  Взех си три протектора от Ali express. И трите покриват целия телефон и няма как да се счупи ако падне, освен ако не падне на някой ръб... Тук ги продават по 20 лв + - някой лев. Вярно, чакаш 2 седмици, но са качествени. Още като си взех телефона си купих черен  кейс на Roar. Целия се обели. Не знам с какво са го мазали, но заприлича на нищо...

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Може ли линк към протекторите?
Цитирай
#36

(2017-11-15, 19:55:15)Stilian555 написа:  Днес си купих протектор, които покрива целия екран и няма никакъв въздух за 22лв, предоволен съм.

От къде го купи ?
Прати инфо на лично !
Цитирай
#37

Виж тук: http://modatel.eu/index.php/vidove-akses...egory_id=2
Цитирай
#38

Някой пробвал ли е такъв течен протектор за дисплей, към който person е дал линк? Не намирам много отзиви в интернет за него от потребители. Дали ще върши работа или ще си съсипем телефоните?

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
#39

Някой с ново предложение,различно от предлаганите ,течни или цветни протектори.?! До сега 5-6 различни от Ali и не стават.
Цитирай
#40

С какъв протектор на екрана сте ?? Аз съм още с оригиналния- обикновения найлон ,но бързо започнаха да излизат мини драскотини ,а до колкото знам стъклените протектори се отлепвали заради 2.5D екрана както и на повечето телефони . Утре ще ходя до студентски град и се чудя какъв протектор за екрана да си сложа или да си остана с фабричния .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#41

Днес си надрасках оригиналния протектор и отидох до магазина за GSM аксесоари и го питах тоя дали прилепва хубаво стъкления протектор и той "о да няма проблеми" . Залепи ми го и от страни остана въздух по 1 см ...... направо умрях от яд,започна да ми разправя ,че само на сините така ставало .С какъв протектор сте и защо в алиекспрес няма найлонови като оригиналния ,защото при този модел явно не може да се говори за стъклени протектори . Един колега каза ,че си е бил купил оригинален за 20 лв + и той се е отлепил .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#42

(2018-04-26, 11:05:20)ianiovski написа:  Днес си надрасках оригиналния протектор и отидох до магазина за GSM аксесоари и го питах тоя дали прилепва хубаво стъкления протектор  и той "о да няма проблеми" . Залепи ми го и  от страни остана въздух по 1 см ...... направо умрях от яд,започна да ми разправя ,че само на сините така ставало .С какъв протектор сте и защо в алиекспрес няма найлонови като оригиналния ,защото при този модел явно не може да се говори за стъклени протектори . Един колега каза ,че си е бил купил оригинален за 20 лв + и той се е отлепил .

От Китайския Мол в Люлин си купувам за 3 лв. стъклени протектори. Да не залепва като хората но ми пази телефона. За 3 лв може да ги сменяш всеки месец.
Цитирай
#43

Аз съм от Враца ,а тоя ми иска 7 лв ................ не знам защо избързах и аз . Сега си поръчах от тези 2 бр на цена от 5 лв https://www.aliexpress.com/item/H-A-Clea...04502.html

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#44

За какво са ви тези протектори не разбирам? Да ви кажа екраните на телефоните от доста години не се драскат лесно и ако ги пазите няма да имате проблеми. Даже протекторите се драскат по-лесно. А аз от повече от 2 години от както не слагам, не съм имал надраскан екран. Загуба на пари.
Цитирай
#45

(2018-04-26, 14:58:33)Stiliyan03 написа:  За какво са ви тези протектори не разбирам? Да ви кажа екраните на телефоните от доста години не се драскат лесно и ако ги пазите няма да имате проблеми. Даже протекторите се драскат по-лесно. А аз от повече от 2 години от както не слагам, не съм имал надраскан екран. Загуба на пари.

Ти в това сигурен ли си, че не се драскат? Мисля, че не е чак такова стъкло на нашия апарат. А и не став дума само за драскане и от удар пазят.
Цитирай
#46

Аз виждам тук само силиконови да се коментират. Не видях някой да е писал, че си е взел стъклен. Как парче силикон ще ти опази екрана от счупване? Не че стъклените го правят.
Цитирай
#47

Не знам дали има Gorila Glass ,но вече до предната камера, където няма протектор имам лека драскотина . Съмнява ме да е защитен от драскотини .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#48

(2018-04-26, 18:47:11)Stiliyan03 написа:  Аз виждам тук само силиконови да се коментират. Не видях някой да е писал, че си е взел стъклен. Как парче силикон ще ти опази екрана от счупване? Не че стъклените го правят.

Естествено, че стъклени трябва. И естествено, че пазят от нормален удар естествено. Няма как да го удариш с чука и да искаш да ти пази.
Цитирай
#49

Целта на форума не е да си пишем на лични, а да си помагаме. Темата е за аксесоари , ако обичате пишете от къде си ги купувате, вместо да пишете глупости, че било реклама.
Цитирай
#50

(2018-04-26, 18:47:11)Stiliyan03 написа:  Аз виждам тук само силиконови да се коментират. Не видях някой да е писал, че си е взел стъклен. Как парче силикон ще ти опази екрана от счупване? Не че стъклените го правят.

Eто и нагледно доказателство, че се налага протектор:
Main shortcomings:
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)