Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектор Huawei P10 Lite
#51

Аз си имам, не пасва, но пази. Не съм убеден, че не се драскат. А и пазят от удар все пак.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-04-27, 08:10:19)Nikimi71 написа:  Аз си имам, не пасва, но пази. Не съм убеден, че не се драскат. А и пазят от удар все пак.

Нямат Горила така, че се драскат.
Цитирай
#53

Много ми е чудно защо не правят китайците найлонови протектори като оригиналния . На предишният ми LG K10 си вземах по 5 бр. за 1-2$ и си ги сменях ,когато ми е кеф ,а и пасваха ,защото и той беше с 2.5D дисплей .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#54

Нещо такова ли търсиш?
https://www.ebay.com/itm/Full-Coverage-S...sW48SMJfew

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#55

Аз купих от тези уж така наречените "5D Curved", обаче съм разочарован.
Първо ето добрите страни:
- Напълно покрива целия телефона, дори извитите ъгли
- Лесно се поставя
- Не съм сигурен, но може да се сваля и поставя многокрадно, докато не се изхаби лепилото отстрани
Ето и лошите страни:
- Залепя само отстрани ъглите, реално протектора не се лепи
- На пипане изглежда като кух, при почукване с нокът бие на кухо
- Въобще НЕ е извит, както го рекламират, погледнат от ъгъл понякога имитира извивка, но реално е плосък
- Като свалям калъфа от гърба, понякога се отлепя протектора и имам чувството, че на 10-тия път сигурно вече няма да се залепи.

Като цяло, аз НЕ ГО ХАРЕСВАМ.
Купих го само за проба, защото на рекламната снимка изглеждаше интересен.
Все пак ето линк към него, ако някой иска да го вземе: https://www.ebay.com/itm/192475825021
Изберете Fully Clear + For Huawei P10 Lite
Доставката бе доста бърза, буквално 15 дни.

Ето снимки на телефона как стои, лично на мен не ми харесва, но какво да се прави, ще го ползвам, докато не го счупя волно или неволно, хаха.

[Изображение: fIXz1Yp.jpg]
[Изображение: oLMU5HQ.jpg]

==============================================

Като цяло за мен най-добър си остава онзи Anti BluRay, който с течност се лепят ъглите. Ако не бях изпуснал телефона да спукам протектора още щях да съм с него. Миналото лято го бях сложил и нямах проблеми, нито се е отлепвал, нито нищо. Не знам хората защо не го харесват, може би защото не могат да го сложат правилно и да го залепят с течността. При мен беше се получил перфектно, дори снимки бях направил, които бяха буктвално като за реклама на протектора.
Цитирай
#56

(2018-05-10, 08:00:37)Aalesund написа:  Аз купих от тези уж така наречените "5D Curved", обаче съм разочарован.
Първо ето добрите страни:
- Напълно покрива целия телефона, дори извитите ъгли
- Лесно се поставя
- Не съм сигурен, но може да се сваля и поставя многокрадно, докато не се изхаби лепилото отстрани
Ето и лошите страни:
- Залепя само отстрани ъглите, реално протектора не се лепи
- На пипане изглежда като кух, при почукване с нокът бие на кухо
- Въобще НЕ е извит, както го рекламират, погледнат от ъгъл понякога имитира извивка, но реално е плосък
- Като свалям калъфа от гърба, понякога се отлепя протектора и имам чувството, че на 10-тия път сигурно вече няма да се залепи.

Като цяло, аз НЕ ГО ХАРЕСВАМ.
Купих го само за проба, защото на рекламната снимка изглеждаше интересен.
Все пак ето линк към него, ако някой иска да го вземе: https://www.ebay.com/itm/192475825021
Изберете Fully Clear + For Huawei P10 Lite
Доставката бе доста бърза, буквално 15 дни.

Ето снимки на телефона как стои, лично на мен не ми харесва, но какво да се прави, ще го ползвам, докато не го счупя волно или неволно, хаха.

[Изображение: fIXz1Yp.jpg]
[Изображение: oLMU5HQ.jpg]

==============================================

Като цяло за мен най-добър си остава онзи Anti BluRay, който с течност се лепят ъглите. Ако не бях изпуснал телефона да спукам протектора още щях да съм с него. Миналото лято го бях сложил и нямах проблеми, нито се е отлепвал, нито нищо. Не знам хората защо не го харесват, може би защото не могат да го сложат правилно и да го залепят с течността. При мен беше се получил перфектно, дори снимки бях направил, които бяха буктвално като за реклама на протектора.
Този протектор го има и в БГ и аз съм с него и за мен е от най-добрите. Единствения минус е, че по краищата влиза прах, но не се личи чак толкова. При мен не се отлепва при махане на гърба.
Цитирай
#57

Е добре де, като чукнеш отгоре не ти ли бие на кухо този 5Д извит? Мен много ме дразни шума който издава когато го пипам. Иначе по принцип единственото хубаво му е че покрива навсякъде.

================

Лично за мен, ето това е перфектия протектор.
Но наистина не знам, защо хората не го харесват. Все си мисля, че е защото не могат да го сложат както трябва или да го залепят с течността.
Както казах, нито се разлепи, нито нищо и издържа доста, обаче изпуснах телефона и спуках долната част на протектора и за това го махнах. Много ми харесва, имам още 2 резервни от него, но реших да сложа тоя 5Д просто за тест, но май ще си върна този Анти блу рей, който предпазва от вредната синя светлина.

[Изображение: UTB82NXZhpfFXKJk43Otq6xIPFXac.jpg]
[Изображение: UTB88F00hxHEXKJk43Jeq6yeeXXa8.jpg]
Цитирай
#58

Ами не ми чука на кухо. Предния ми протектор чукаше на кухов във средата. А този ми харесва още повече понеже и почти не остават следи от пръсти. Смисъл остава нещо леко, което не пречи на видимостта. Дори не се налага да го бърша.
P.S. Като гледам този перфектния има по краищата разлепено леко. Което мен ме дразни например.
Цитирай
#59

Може ли някой да даде линк за този Anti BlueRay протектор да го видя? Просто ми стана интересно.  Big Grin
Edit: Случайно да е този?
https://m.aliexpress.com/item/32859055308.html
Цитирай
#60

Това, което си го намерил пак е такова, но е малко по-скъпо. 1 брой е 3,29 долара.
Аз моите ги купувам от друг продавач, там 1 брой е 2,47 а пък комплект 2 броя е 3,66. Лично аз купувам по 2 защото за долар взимам резервно второ.
https://www.aliexpress.com/store/product...1eccIkx4d8
[-] 1 потребител изказва благодарност на Aalesund за това мнение:
  • Stiliyan03
Цитирай
#61

Аз защо виждам 1 брой 1,82, намален от 1,98? Сигурен ли си че е правилния линк?
Цитирай
#62

1.82 e е първия. То има няколко вида и трябвая да избереш предпоследния.

Ако гледаш през компютъра е ето така:
[Изображение: image.jpg]

Ако гледаш от телефон е ето така:
[Изображение: Screenshot_20180518-162722.jpg]
[Изображение: Screenshot_20180518-162750.jpg]

Даже през телефона цената му е 3,58 защото има допълнителна отстъпка от 5%, но дали 3,58 или 3,66 то е все тая.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Aalesund за това мнение:
  • Stiliyan03
Цитирай
#63

(2017-11-11, 19:02:23)borislav.mikov написа:  Аз ползвам такъв. Много съм доволен!

Здравей,

Интересувам се каква информация можеш да видиш на дисплея с този кейс ? На съпругата ми взех такъв кейс но тя е с p20 lite и там в телефона си има huawei smart view, което засича кейса и в прозрачната му част се появява информация , при входящо обаждане дори можеш да отговориш, без да го отваряш. Аз съм с p10 lite но при мен не виждам тази функционалност smart view и не съм сигурен, че този кейс би сработил по същия начин. Дали пък няма друго приложение което да трябва да се инсталира за да работи по този начин ?

Huawei P10Lite 4GB 
HTC One S z520e
Цитирай
#64

Кажете от кои да си поръчам от Aliexpress? Искам да няма въздух отстрани.
Цитирай
#65

Колеги, продадох си телефона, но днес ми дойде 5D протектора за него, ако някой има интерес да пише на лично да се разберем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)