Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - колекция официални ромове
#76

Май най-добре е са си дойде с китайския, то така или иначе разликата е само в езиците, ама аз си ползвам на английски.
Цитирай
Аксесоари
#77

На китайския РОМ най-малкия му проблем е , че няма български. Липсва Google Play и е пълен с китайски програми от които поне половината не можеш да махнеш. Ако не си виждам каква шийтня е , пробвай сложи си. Може да се добави Google Play , да се поразчистят китайските боклуци , но по лесно е да се инсталира Глобален РОМ или отключване на буутлоадера , инсталиране на ТWRP - Custom recovery и след това вече РОМ от xiaomi.eu или друг къстъм РОМ.

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#78

China stable 9.5.3.0 има ли лицево разпознава, което и ние може да очакваме в 9.5 или няма да има и в този официален ром. Питам за да помисля, за отключване и xiaomi.eu ром с пача за лицево.
Цитирай
#79

Май имаше. Но от време на време го махат в седмичния
Цитирай
#80

Жената е с Mi5 и днес дойде 9.5 за нейния.
Цитирай
#81

Global stable 9.5.3.0:

http://bigota.d.miui.com/V9.5.3.0.NCHMIF...89_7.1.zip

Ромът е в процес на бета тест, но вероятно ще го пуснат официално другата седмица.
Не гарантирам, че ще мине инсталация през трите точки!!!
Цитирай
#82

Е... щом е в процес на бета тест значи може да се дочака официално. Smile
Цитирай
#83

MIUI | 9.5.3.0 | 9 | 7.1 | тестовая! Ставить только через TWRP, това пише във 4pda.
Цитирай
#84

Става и от трите точки без проблем
Цитирай
#85

Тук обсъждат евентуалните бъгове:

http://en.miui.com/thread-2337619-1-1.html
Цитирай
#86

При мен вече излезе за ъпдейт 1.7 ГБ, но ще изчакам official, че да не си блъскам главата после
Цитирай
#87

Аз вече ъпдейтнах. Дойде през ОТА. Няма face unlock.
Май са премахнали сменящите се  тапети или аз не мога да ти открия къде се пускаха.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#88

За сега и новият ъпдейт няма лицево разпознаване брака ли ? А Global developer 8.4.13 тук (гледам, че е последната) има ли лицево ?
Цитирай
#89

(2018-04-19, 13:56:51)econt написа:  Аз вече ъпдейтнах. Дойде през ОТА. Няма face unlock.
Май са премахнали сменящите се  тапети или аз не мога да ти открия къде се пускаха.

Заради региона е. В ЕС няма теми и други екстри.. Мини на русия. Например и трябва да се появят
Цитирай
#90

В регион Индия се появиха.
Цитирай
#91

А след като сменим региона било то за темите или за ъпдейти, до колко време да сме на него, защото знам, че не е добре да си дълго време на друг регион ?
Цитирай
#92

http://en.miui.com/thread-1906854-1-1.html

Няма официално становище докога.. Така че като си свалиш нужната тема си мини пак на България
Цитирай
#93

Да очаквам ли ъпдейта на отключен телефон и ако дойде как е най-добре добре да ъпдейта и има ли опастност да се заключи буутлодъра?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#94

Bootloader се заключва най-често при повишаване на версията на Андроида.
Така че не би трябвало да се заключи. Всичко трябва да си мине нормално.
Единствените устройства, които се заключват с ъпдейт са Mi 4c и Mi note pro
Цитирай
#95

@hsgrgs няма проблем да се ъпдейтне при отключен боотлоадер. Проблема е ако имаш инсталиран TWRP.
Цитирай
#96

Имам инсталиран twrp.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#97

Има ли лицево разпознаване по другите региони
Цитирай
#98

Не. Не е от региона. Аз си го добавих с допълнителен пач

http://en.miui.com/thread-2051878-1-1.html
Цитирай
#99

Ще ме огрее ли ъпдейт или съм със китайски софт , който не може да се ъпдейтва ?
[img]<a href=[/img][Изображение: 31091854_1608708049183670_1720950806611492864_n.png]" />


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
Цитирай

Ще те огрее. Вероятно другата седмица
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)