Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Note 3] - колекция официални ромове

От стейбъл към дев е ъпгрейд, другото не е, и се губи функционалност. Нормално е да има повече бъгове
Цитирай
Аксесоари

Дали си заслужава да се форматира пак заради стейбъла. От бетата съм доволен в интерес на истината, добре работи.
Цитирай

Средата на октомври се очаква Global Stable miui 10 с Oreo
Цитирай

мисля, че го спрягаха за ноември. И как ще го пуснат без тестери?
Цитирай

Ами да ти кажа честно и аз не знам , може би ние ще сме тестерите. Мога да публикувам източника, ако на някой му се търси повече информация :-)
Цитирай

Добра новина!
Ми ноте 3 е в списъка за получаващите Стабилен Глобален Ром(МИУИ 10) в началото на октомври!
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • didogn71
Цитирай

Да, чудесна новина!

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Toва е единствения телефон, който получава ъпдейти, без да има тестери Smile
Цитирай

За момента бих казал, че съм пре-доволен от телефона и несъжалявам нито за 1 стотинка от парите които дадох. Нямам търпение да пробвам и Oreo, че не съм по флашванията и т.н., чакам си да си излезнат нещата официално.
Само немога да нацеля точни протектор все още, но и това ще се оправи Smile
Като цяло не мисля вече да ползвам друга марка телефони освен Xiaomi.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

И аз имам голям проблем с протекторите, но.. По-добре някаква защита отколкото само на горила глас да се разчита
Цитирай

Аз бях на крачка от това да го флашна, но наистина съм доволен от поддръжката - на около 3 месеца се пуска ъпдейт, от който реално се усеща разлика( а не ежемесечни ъпдейти секюрити пач) и въпреки че няма тестери, аз до сега не съм открил никакъв бъг (като изключа леката промяна от +-30-45 мин в сот-а), а телефона го ползвам много и го товаря.
Best value for money както казват хората.
Цитирай

Какво става с ъпдейта за началото на октомври, никой не се е похвалил още и при мен го няма. Колега @suffer, достоверен ли ти е източникът?

П.П. Намерих новината, тази явно съм я пропуснал, уж съм редовен...
Става въпрос за средата на октомври, не за началото, за това още никой не го е получил. Smile

Малко OFFTopic, Xiaomi уж не забавя свойте устройства с ъпдейтите си, а Mi Pad 2 таблета ми, вече е неизползваемо бавен, жалко за хубавата му изработка, уникален дисплей, звук и батерия... Sad
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • steve_07
Цитирай

Аз карам на xiaomi.eu седмичен. Ако видя по-рано линкове ще споделя
Цитирай

Има от вчера актуализация на стабилния MINote3_V10.0.4.0.OCHCNFH_v10-8.1

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-...S/MIUIv10/
Цитирай

Колеги, със стоков global stable 9.1.4 съм още от януари и нямам проблеми. Има ли смисъл да го качвам на по-горна версия на global stable, защото бях чел някъде, че батерията не карала толкова много.
П. П. Последната версия 9.6.2.0 ли е на Global Stable?
Цитирай

Чудел съм се до каква степен са безопасно, тези къстъм ромове. Понеже не са официални, а са дело на трети лица, нали?
Цитирай

Всеки си преценява. Могат еднакво добре да те следят и слушат и на официалния ром Smile
Щом си със смартфон значи знаеш за този риск.
И вече решаваш дали да имаш повече контрол, батерия, производителност и поддръжка.
Цитирай

Наблюденията, следенето са ясни, ами по-сериозните неща - пароли за онлайн банкиране, лични данни и т.н. Аз напоследък съм параноичен...
Цитирай

Да ти кажа проблемът в Глобалния ром беше, че не е сертифициран плейстор-а, а в xiaomi.eu го оправят това.
А и за Руута си има много опции като ползваш Magisk.

Eдинственият проблем, който имаш с къстъм рома, би бил при откраднат телефон. Тогава ще е много по-лесно да се смени IMEI и да се флашне ром, който прескача Ми защитата.
Но предпочитам да нямам реклами и да ми кара батерията, а телефона ще си го пазя Smile
Цитирай

Какво стана с "mid-October" ?!.....

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

аз не мога да си обясня как ще пуснат ъпдейт без бета тестери.
Минавайте на xiaomi.eu dev или Stable. вече 4 месеца съм с андроид 8.1 и МИУИ 10.
Явно имат някакъв много голям проблем с глобалната поддръжка, без да са обявявали, че ще има такава
Цитирай

Не съм се занимавал с флашвания до сега, и като чели съм леко резервиран да не сгреша някъде и т.н.

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

в такъв случай се въоръжаваш с търпение и.. ако са решили да го поддържат ще си има регулярни ромове. (в случая са през 4-5-6 месеца горе-долу глобалните)
Цитирай

Някой да сподели впечатления от последния стабилен релийз "xiaomi.eu_multi_MINote3_V10.0.4.0.OCHCNFH_v10-8.1.zip" ?

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Набират global beta тестери за miui 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dvalchev за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)