Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем- трептене на екрана Самсунг S8+
#1
Smile 

Здравейте, днес ми се развали страшно настроението и не го пожелавам на никой.

     Както си цъках на Самсунга S8+ и екрана стана луд почна да свети като ненормален, нищо не се вижда почти,  място не можах да си намеря. Викам си, айде замина и тоя дръгел - ремонти, гаранции, па чакай да го върнат........неприятно.
      
Колегите ме счупиха от майтап: - в цената, било ли включено екрана да прави дискотека, Сонито-- Ни било така.

Ресет, сеиф мод, замалко щях и да връщам заводските настройки, ма си имам едни неща вътре и не бързах.

Както и да е. Прибирам се. Бесен включвам компа и невярвам на ушите си -  Западняците са си го кръстили 
screen flickering issue. Пише единно момче, че било от мрежата и автоматичното сменяне на 3G/Lte.
викам невъзможно........, но ще пробвам....е,... тва е баце - пак съм щастлив, Доволен.
 Утре колегите ще кажат: Ааауу, Ни трипти...

 Та ако някой се блъсне с това - Няма страшно. Настойки/връзки/мобилни мрежи/ мрежов режим/ 3G само   после restart, аз си върнах след рестарта и като се порадвах на екрана, пак 3G/LTE автоматично, и няма драма.
Поне при мен работи вече два часа и си е нормален дисплея. Ако някой знаещ предполага, каква е тъпата  причина да ми развалят Samsung вечерта да пише!
 Дали не е от последната актуализация - А?? Smile [Изображение: smile.png]





 
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)