Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Moto X Style pure edition не спира да се ъпдейтва
#1

Здравейте, днес си купих въпросния хубавец. Беше с Андроид 5 и веднага щом го включих поиска Андроид 6. Позволих това и от тогава се ъпдейтва непрекъснато с 6.0.1 версия. След 5-6 ъпдейта разбрах, че нещо не е наред и сега му отказвам, но според мен има някакъв проблем! Ако някой се е преборил с това да сподели благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако е в гаранция, просто го смени.

 
Цитирай
#3

Лошото е, че е онлайн поръчка и беше последна бройка. Не мога да намеря инфо за този проблем никъде в нета! Сигурен съм, че е нещо елементарно. Има и друго, че докато се ъпдейтва загрява бая! Не знам до колко е нормално това. До сега съм бил с по-нисък клас смартфон и не съм имал такива наблюдения с версия 4.4.2 Нито загряваше толкова, а и се ъпдейтна само веднъж.
Цитирай
#4

Сигурен ли си,че е 6.0.1 версия или по-скоро ъпдейти по сигурността??Колко MB/GB са ъпдейтите като големина?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Здравейте, след над 10 ъпдейта, телефончето ми е вече със 7-ца въпреки, че официално за този модел даваха до 6-ца. Това беше и причината да се притесня. Последния ъпдейт беше близо 900 мб. Така е като чакаме да поевтинее някой модел! Той си наваксва това което е излизало като ъпдейти и цял ден ми скъса нервите. Благодаря все пак за отговорите!
За телефончето мога да кажа, че е невероятно! Моя е с бамбуковия гръб и е доста красив, това беше и причината да си го купя. Беше намален с 350 лв. и наистина съм очарован от него. Камера- 21 мп, дисплей -2144х1100 , батерия - 3000 mАh, памет - 3GB/32GB+128SD и красота, просто жестоко телефонче! Лека вечер!
Цитирай
#6

Честита придобивка! Моторола, поне в средния и високия клас, са много читави устройства и мисля, че ще бъдеш доволен от телефончето.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2017-11-16, 20:07:48)HeBpo3a написа:  Здравейте, след над 10 ъпдейта, телефончето ми е вече със 7-ца въпреки, че официално за този модел даваха до 6-ца. Това беше и причината да се притесня. Последния ъпдейт беше близо 900 мб. Така е като чакаме да поевтинее някой модел! Той си наваксва това което е излизало като ъпдейти и цял ден ми скъса нервите. Благодаря все пак за отговорите!
 За телефончето мога да кажа, че е невероятно! Моя е с бамбуковия гръб и е доста красив, това беше и причината да си го купя. Беше намален с 350 лв. и наистина съм очарован от него. Камера- 21 мп, дисплей -2144х1100 , батерия - 3000 mАh, памет - 3GB/32GB+128SD и красота, просто жестоко телефонче! Лека вечер!
Точно както ти казах.Били са ъпдейти по сигурността, докато дойде 7-цата.Иначе честито и безаварийно ползване.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8
Big Grin 

Благодаря на всички!!! Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)