Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

въпрос за Always on
#1

Здравейте,купих си Samsung A3 2017 -засега съм много доволна,но все още го разучавам....Включих Always on да ми показва часовник,но когато е светло се вижда хубаво,а когато загася лампата и всъщност искам да го виждам е много,много бледо [Изображение: sad.gif] Насоча ли го към дневна светлина или лампа цифрите светват-има ли начин да светят и на тъмно?Моля да ми препоръчате и добро приложение за блокиране на реклами ,че са много досадни.........
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-11-16, 10:31:23)MORETO8888 написа:  Здравейте,купих си Samsung A3 2017 -засега съм много доволна,но все още го разучавам....Включих Always on да ми показва часовник,но когато е светло се вижда хубаво,а когато загася лампата и всъщност искам да го виждам е много,много бледо [Изображение: sad.gif] Насоча ли го към дневна светлина или лампа цифрите светват-има ли начин да светят и на тъмно?Моля да ми препоръчате и добро приложение за блокиране на реклами ,че са много досадни.........

За сега няма вариант да му зададеш силата на яркостта. Автоматично се регулира според дисплея. Реклами не знам къде виждаш.. ? Ако е в приложение пак ще си ги виждаш. Иначе ако е в браузъра на самсунг избери "Разширения" - '' Блокери на съдържание"  Ако е в Хром на Гугъл просто си изтегли Ublock или подобните на него и няма да имаш реклами
Цитирай
#3

Благодаря SmileМислех,че аз нещо не съм направила настройките както трябва,но явно са го измислили противно на всякаква логика-да се светва като види светлина и на тъмно да не се вижда Sad Реших си проблема като си сложих Always on Amoled Displаy и вече си го виждам както съм си свикнала на Нокията Smile Рекламите на приложенията ме дразнят,но явно няма начин да ги махна.........Иначе в Хрома сложих блокер Smile
Цитирай
#4

Как и аз да сложа always on amoled display ? И на мен не ми харесва това, че яркостта се сменя така.
Цитирай
#5

(2017-12-11, 17:29:49)Vasilev97 написа:  Как и аз да сложа always on amoled display ? И на мен не ми харесва това, че яркостта се сменя така.

Бях сложила приложение,но пробвах 2 и едното харчеше много батерия,а другото се оказа,че след време се изключва т.е.загасва екрана и ги махнах....Сложих пак фабричния always on и се мъча с него SadМежду другото четох по форумите,че този проблем е още от 2016 в различни модели Самсунг,когато са го въвели като нова екстра,(която Нокия има от минимум 4 години) и за съжаление явно нямат намерение да оправят това безумие...........
Цитирай
#6

Ясно, фабричното си е най-добре, защото от Samsung специално са го направили да светят само пикселите от дисплея, които изобразяват часовника. Затова другите приложения консумират повече батерия. При тях свети целия дисплей, просто някой от пикселите светят черно, а другите в бяло. Уж е направено за удобство, но за мен е дразнещо Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)