Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отключване на буутлоудър
#1

Здравейте искам да попитам разрешението за отключване на буутлоудъра с телефона ли е свързано или с акаунта. Тоест, ако съм отключил един телефон с определен акаунт и закупя друг телефон, трябва ли да чакам отново разрешение за отключване или ще мога да го отключа веднага?
Цитирай
Аксесоари
#2

свързано е с акаунта..

Можеш да отключиш друг, но е възможно да се чака 72 часа или да мине месец от предното отключване.

Общо взето отиваш на en.miui.com/unlock - вписваш се и ако нямаш права за отключване минаваш през заявката, чакаш си смс-ите и вече трябва да се добави акаунта и в Developer Options - Mi unlock status
Цитирай
#3

Права имам, отключвал преди повече от 4 месеца един Mi 4c. Тия дни ще пробвам и ще видим Smile
Цитирай
#4

влез в сайта и ще разбереш дали имаш.
Цитирай
#5

Пробвах снощи. Поиска ми от девелопер менюто на телефона да въведа акаунт, след въвеждането отключващата програма ми изкара надпис да пробвам след 72 часа.
Цитирай
#6

Значи си в играта. Много неща могат да се бъгнат и да не сработи както трябва..
Остава ти да си изчакаш трите дена
Цитирай
#7

Защо,като с този акаутн отключвах едно Mi 4c, сега ме кара да чакам, а не ми откл телефона веднага? Нали разрешението за отк е към акаунта, а не към телефона. Последното откл на Mi 4c с този акаунт беше преди месеци.
Цитирай
#8

По принцип правилата им се менят. Има значение колко си или си бил активен в техния форум.
Радвай се че след 3 дни ще можеш да го отключиш, аз тепърва чакам да мога да закача акаунта през developer options, което ме бави с минимум 8 дни
Цитирай
#9

Снощи отключих успешно, флашнах TWRP и xiaomi.eu. Доволен съм от рома, по- добре е и от global stable и от china stable, препоръчвам.Доста е оптимизиран.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)