Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei ще представи модела Honor V10 на 05/12 в Лондон
#1

[Изображение: honor-v10-invitation.png]

Компанията Huawei изпрати покани до медиите за събитие в Лондон на, което ще бъде представен новия модел смартфон от серията Honor...

Към цялата статия -->

-
Цитирай
Аксесоари
#2

Много ми е интересно защо изтрихте моята тема за да пуснете вашата същата какво се случва?
Цитирай
#3

Здравей Димитър,
наложи се, защото вашата тема беше копирана дословно от мобайл българия....

...и все пак трябва да толерираме нашия блог Smile

Благодарим все пак, че сте помислили и отворили тема за тази новина.
Цитирай
#4

В Weibo изтече снимка на V10

[Изображение: 2017-11-23-image-6.jpg]

...която е потвърдена и от друг китайски източник.
Цитирай
#5

Интересен е като модел

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#6

Лошо е ,че е с слаб видео чип с сравнение с Mate 10 Pro ,но би трябвало и да е по-евтин.
Цитирай
#7

Брутален


Прикачени файлове
.jpg huawei-honor-v10-3.jpg Размер: 49.68 KB  Сваляния: 137
Цитирай
#8

А защо брутален?
Цитирай
#9

Да, кое му е бруталното? Откъм дизайн поне, не впечатлява.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#10

Според мен ''бруталното'' е, че показаха въпреки малките рамки може да се запази хоум/скенер бутона и да не се слагат софтуерни бутони.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#11

Цитат:Друга интересна подробност са физическите размери, които според запознати са доста впечатляващи на фона на 6 - инчовия дисплей: височина от едва 142.24mm и широчина от 69.77mm.
Ето това трябва да се види.
Цитирай
#12

(2017-11-29, 10:44:00)skiman написа:  Ето това трябва да се види.
Това едва ли е вярно, 6 инча са към 15см, а в гсмарена го дават 157 x 75 x 7 mm (6.18 x 2.95 x 0.28 in)

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#13

Кое му е бруталното ли? 

Ами например, че за обявена от Huawei цена 409 долара, получаваш 5,99 инча Full HD+ дисплей 18:9, така модерният вече безрамков дизайн, че и с вмъкнат някак си сензор за пръстов отпечатък на предния панел. Процесор HiSilicon Kirin 970, същият като във най-новият им флагман Mate 10 Pro, 4GB RAM, 64GB вградена памет, слот за карта памет, двойна камера с 16 мегапиксела и 20 мегапиксела сензори, пак същите като при Mate 10 Pro, 13 мегапиксела предна селфи камера, батерия 3750 mAh с бързо зареждане и Андроид 8 Орео. 

Все ми се струва, че не е никак зле за исканата цена, не мислиш ли?
Цитирай
#14

И какво ново вкарва освен, че цената е по-евтина, да не би с нещо да изпъква друго, някоя нова екстра?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

(2017-11-29, 20:25:44)hazART написа:  И какво ново вкарва освен, че цената е по-евтина, да не би с нещо да изпъква друго, някоя нова екстра?

Honor устройства са по-оптимизирани и по-бързи от P / Mate серията работи софтуера по-гладко и оптимизирано и е доста по-бърз виж Honor 9 VS. P10 - Хонора го утрепа.
https://www.youtube.com/watch?v=WYTD9Y0eKIw
Цитирай
#16

(2017-11-29, 20:25:44)hazART написа:  И какво ново вкарва освен, че цената е по-евтина, да не би с нещо да изпъква друго, някоя нова екстра?

A какво ново вкарва iphone 8 спрямо iphone 7 освен, че цената е по-висока, да не би с нещо да изпъква друго, някоя нова екстра? Ако трябва да гледаме хардуера то при 8 имаме даунгрейд в някои неща ... Или по малката батерия, намаления контраст на екрана и поокастрения модем са бонус за по високата цена? Кое му е новото? Дизайна може би? Дебелите рамки? По високата резолюция? 
Смешни сте с такива коментари като ги пляскате без да се замисляте ...
Цитирай
#17

(2017-11-29, 21:57:42)bodonance написа:  A какво ново вкарва iphone 8 спрямо iphone 7 освен, че цената е по-висока, да не би с нещо да изпъква друго, някоя нова екстра? Ако трябва да гледаме хардуера то при 8 имаме даунгрейд в някои неща ... Или по малката батерия, намаления контраст на екрана и поокастрения модем са бонус за по високата цена? Кое му е новото? Дизайна може би? Дебелите рамки? По високата резолюция? 
Смешни сте с такива коментари като ги пляскате без да се замисляте ...

+1
Цитирай
#18

(2017-11-29, 21:01:43)Dimitar585 написа:  Honor устройства са по-оптимизирани и по-бързи от P / Mate серията работи софтуера по-гладко и оптимизирано и е доста по-бърз виж Honor 9 VS. P10 - Хонора го утрепа.
https://www.youtube.com/watch?v=WYTD9Y0eKIw


Това, което пишеш, е пълна глупост. Единствената разлика между Хонор и Хуавей е логото на телефона, както и начина на дистрибуция, като Хонор е замислен като бранд насочен главно към по-младото поколение, което пазарува онлайн. 

Колкото до посоченото сравнение, ако не си гледал характеристиките на 2та телефона, Р10+ е с 5.5 инчов 2К дисплей, от където идва минималната разлика в производителността, та за това Хонор 9 го "утрепа".

@bodonance на hazartcheto няма смисъл да му се обръща внимание, той си личи че не е наясно с нещата. Те епъл от години ги вадят айфоните като от калъп, добре че изкараха Х-са малко да върнат хайпа.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#19

(2017-11-29, 20:25:44)hazART написа:  И какво ново вкарва освен, че цената е по-евтина, да не би с нещо да изпъква друго, някоя нова екстра?

Ханха ха ха ха.....ха ха ха ха хааа, ха ха хаха....

Ти нали иновираш, с новия модел, найвисокотехнологипеннасветасмартфон, защо ни цапаш бедните темички, на нас плебеите с Андроид(дано не те чуят от Самсунг) !?
Как ли ще ме възприемат мен, да ида у форума на гФон, и да почна да пиша глупотевини....?


По темата, мисля че размери 157 са реални, защото в 142 няма как да влезе 6 инча. Тръбъ 3/4 у муфа 1/2....
Цитирай
#20

(2017-11-29, 22:21:55)mg22 написа:  Това, което пишеш, е пълна глупост. Единствената разлика между Хонор и Хуавей е логото на телефона, както и начина на дистрибуция, като Хонор е замислен като бранд насочен главно към по-младото поколение, което пазарува онлайн. 

Колкото до посоченото сравнение, ако не си гледал характеристиките на 2та телефона, Р10+ е с 5.5 инчов 2К дисплей, от където идва минималната разлика в производителността, та за това Хонор 9 го "утрепа".

@bodonance на hazartcheto няма смисъл да му се обръща внимание, той си личи че не е наясно с нещата. Те епъл от години ги вадят айфоните като от калъп, добре че изкараха Х-са малко да върнат хайпа.
Резолюцията играе роля но виж генийче ,защо при Honor 9 и P10 са с еднакъв дисплей и пак хонора е по-производителен?
Цитирай
#21

(2017-11-29, 20:21:57)greenandroid написа:  Кое му е бруталното ли? 

Ами например, че за обявена от Huawei цена 409 долара, получаваш 5,99 инча Full HD+ дисплей 18:9, така модерният вече безрамков дизайн, че и с вмъкнат някак си сензор за пръстов отпечатък на предния панел. Процесор HiSilicon Kirin 970, същият като във най-новият им флагман Mate 10 Pro, 4GB RAM, 64GB вградена памет, слот за карта памет, двойна камера с 16 мегапиксела и 20 мегапиксела сензори, пак същите като при Mate 10 Pro, 13 мегапиксела предна селфи камера, батерия 3750 mAh с бързо зареждане и Андроид 8 Орео. 

Все ми се струва, че не е никак зле за исканата цена, не мислиш ли?

Колега, не се пали, виж поста който съм коментирал...една снимка на устройство в гръб (подобно на други поне 3-4) и коментар: Брутален??? Без характеристики, без подробности или поне снимка на безрамков дисплей да имаше...
Цитирай
#22

(2017-11-29, 12:07:33)mg22 написа:  Това едва ли е вярно, 6 инча са към 15см, а в гсмарена го дават 157 x 75 x 7 mm (6.18 x 2.95 x 0.28 in)

(2017-11-29, 22:30:43)MUFC написа:  По темата, мисля че размери 157 са реални, защото в 142 няма как да влезе 6 инча. Тръбъ 3/4 у муфа 1/2....
Цитат:Друга интересна подробност са физическите размери, които според запознати са доста впечатляващи на фона на 6 - инчовия дисплей: височина от едва 142.24mm и широчина от 69.77mm.

69.77 широчина и тънки рамки дава едни 68мм широчина на екрана ... Предвид пропорцията височината е 138мм от тук диагонал 152.1мм или точно 5.99 инча ... 138мм се побират в 142.24 та математиката казва, че може, НО ... ако си поиграем малко с пропорциите и размерите се вижда, че долната и горната рамка не са това което трябва да са и размера който клони към 154,8 мм та тези 157 ми звучат по ОК ... След 5 дни ще сме 100% сигурни какво и как ...

Ето ...[Изображение: dca818f42960d1a9840c63f4b5d2aa27.jpg]
Цитирай
#23

Доближава ми се до идеалния телефон. Да видим, кое и как. Особено тоя червен цвят ме докарва до умиление. Heart
Цитирай
#24

(2017-11-30, 07:57:48)Dimitar585 написа:  Резолюцията играе роля но виж генийче ,защо при Honor 9 и P10 са с еднакъв дисплей и пак хонора е по-производителен?
Незнам на какво базираш мнението си, ако е на клипчета в ютуб и бенчмаркове, то аз на 3 различни места видях 3 различни резултата, така че явно има влияещи фактори. Реално софтуера и хардуера идват от едно и също място, а Хонор 9 и Р10 толкова си приличат, че в ежедневна употреба надали ще забележиш някаква разлика.

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай
#25

(2017-11-30, 10:36:52)mg22 написа:  Незнам на какво базираш мнението си, ако е на клипчета в ютуб и бенчмаркове, то аз на 3 различни места видях 3 различни резултата, така че явно има влияещи фактори. Реално софтуера и хардуера идват от едно и също място, а Хонор 9 и Р10 толкова си приличат, че в ежедневна употре*а надали ще забележиш някаква разлика.

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

Honor 9 е по-добрия избор стъкен гръб по бърз и оптимизиран софтуер,по-добра батерия,звук ще получи андройд 8 орео с Emui Touch.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)