Темата е заключена
Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 2.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S9-S9+ представени 25.02
#26

честно казано не виждам смисъл от толкова малък екран, ако за тея пари може да се вземе по-голям. още повече че вече ги натикват в по-малко тяло. Всеки има някакъв предел, до който да му е удобен телефона, например Нексус 6Р ми се струваше огромен, но пък дисплей 4.7 - 5" вече ми се струват прекалено малки.

hazART не е ли време да минаваш към някой друг фен форум? едва ли на някой тук му се четат мнения колко велики са айФоните, като болшинството тук сме на друго мнение.

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Аксесоари
#27

(2017-11-22, 19:39:27)hazART написа:  Тия проценти ги правя за 18 минути само с използване на Facebook с WiFi.
И аз не падам от небето, за да ми казва някой батерията на Android с 1% за колко пада, защото съм имал 4 Android и никой от тях не е държал така.
И целта ми не е да обеда никой какво да си взима, просто някои хора пропускат фактите.
https://youtu.be/K5LZR92UKHk

от 0:55 до 1:10 на видеото се казва нещо много интересно по въпроса за падането от 100 на 99%. А и накрая се вижда кой кого...

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
#28

Не знам какво спорите. Няма тест в тубата, в реално време, в който сравняват няколко телефона едновременно и айфонът да не умре пръв. Особено малките падат с мнооого голяма разлика. То това си е всеизвестен факт и никой не го успорва. Дори и дай хард феновете. Просто си им е много слабо място, какво толкова... Имат си други силни страни (софтуерна оптимизация, поддръжка и т.н...). За ТАЗИ ЦЕНА, не трябва да се излагат с този екран и с тази малка батерия. Не е лош екранът, много добре е калибриран, но като даваш над 1400 кинта, поне FHD да получиш.

Иначе като минеш от среден клас андроид за 500 лева, на айфон за близо 1500... нормално е да ти се стори, като голям ъпгрейд.

Предлагам да приключим вече с айфоните и да се съсредоточим върху С9.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#29

Аз не виждам, защо изобщо водите разговор с някой, за който показателно е за колко минути батерията пада от 100 до 99%??
В смисъл несериозно е.
Да не говорим, че едва ли е ползвал Андроидски флагман, освен на витрината в магазина.
И забележете айфончето какъв ретро дизайн има сравнение с всички други от клипа Big Grin
2017 г., всеки китаец вече е с 5мм рамки само Епъл изкарват лопата с 3 см плочки около екрана...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
#30

(2017-11-22, 16:58:51)hazART написа:  @e34v8 екрана си е екстра, да на Samsung са най-хубави, но пък ти го изкара, че на Apple за нищо не става.
Батерията е топ, с 9 инсталирани приложения съм, и от 100% пада на 99% чак след 18 минути, на яркост 90%, когато това ми го направи Samsung, SONY, LG, HTC и Huawei ми се обади.
Иначе е нормално Samsung и те вече да представят флагман с малък дисплей, SONY и Apple имат, защо и Samsung да нямат, а и за хората ще е екстра.

Чак след 18 мин. или часа? Ако са минути на включен екран въобще не се хвали и не се изказвай неподготвен, да не ти показвам как Huawei и LG правят 3 пъти повече.

Пс. Извинявам се за спама.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#31

(2017-11-22, 19:55:27)mg22 написа:  честно казано не виждам смисъл от толкова малък екран, ако за тея пари може да се вземе по-голям. още повече че вече ги натикват в по-малко тяло. Всеки има някакъв предел, до който да му е удобен телефона, например Нексус 6Р ми се струваше огромен, но пък дисплей 4.7 - 5" вече ми се струват прекалено малки.

hazART не е ли време да минаваш към някой друг фен форум? едва ли на някой тук му се четат мнения колко велики са айФоните, като болшинството тук сме на друго мнение.
Може, но тва си е твоето виждане. Аз лично мисля, че е крайно време да спрат с надпреварата кой колко по-голям телефон ще пусне и да се сетят, че има и хора, които искат по-компактни телефони, но с прилични характеристики. Аз лично искам телефон 5" с добър чипсет (не най-добрия), с много добра камера и голяма батерия. Обаче всички качват инчовете щото е модерно и щото е лесно - на телефон с голяма площ по-лесно се докарват нормални работни температури.
Относно новото фенство на hazART: сега надявам се всички са разбрали смисъла на поговорката "Нашто гардже - най-хубавото.". Като беше със Самсунг бяха най-добрите, сега най-добрите са Епъл. Не са кофти, ма да се хвалиш с батерия при 320 ppi на екрана е ... Пък за лаговете и други софтуерни проблеми - ми нали Самсунг никога не лагваха и бяха ... осанна?

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#32

hazART , специално за теб!
LG - [Изображение: 33575669365_bbd5953a5d_h.jpg]
[Изображение: 33535093516_e7e5611f3a_h.jpg]


Huawei - [Изображение: 37697979165_70009119a2_h.jpg]

[Изображение: 37869389904_b4e66cda41_h.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#33

(2017-11-22, 21:18:28)emski_vas написа:  Аз лично искам телефон 5" с добър чипсет (не най-добрия), с много добра камера и голяма батерия. Обаче всички качват инчовете щото е модерно и щото е лесно - на телефон с голяма площ по-лесно се докарват нормални работни температури.

Аз съм решил, следващия ми да е компактен, и съм се насочил, евентуално към Сони. Разбира се, има време, догодина всичко ще е безрамково, от евтино до скъпо, та не се знае. МИсля че е време Самсунг да изкарат такъв телефон. Дано не са само слухове!

(2017-11-22, 21:18:28)emski_vas написа:  Относно новото фенство на hazART: сега надявам се всички са разбрали смисъла на поговорката "Нашто гардже - най-хубавото.". Като беше със Самсунг бяха най-добрите, сега най-добрите са Епъл.
Аз чак сега забелязвам, какво се е случило! Гледам , и не вярвам на ушите си! Lol Lol Lol
Но понеже не ми се занимава с глупости, няма да му вадя цитати от старите постове антиЕПъл. Най-големия почитател на Самсунг, смени брега, и обърна плочата...тц тц тц тц... Grater Bu

(Попрвил съм поста си от предната страница, където дежурно написах Саснунг, на гФон Visslar )
#34

Изядохте го човека, защо е тази злоба и отрицание???
Има си симпатии, какво толкова лошо?
И аз си сменям мнението, когато излезе нещо ново и алтернативно
и ми допада повече!!!
Форума е една говорилня и не виждам проблем да има хиляди различни
мнения. Да не го обръщаме на секта от 60те години в щатите примерно....
Кой подготвен, кой не, тук не сме професори от БАН или на изпит.........
Всеки си споделя собствените виждания и опит, доколкото му стига хоризонта и експирианса......
Достатъчно теми за противопоставяне има около нас в света в който живеем, че ми се струва излишно тук да се дракаме!
И на фона на тези безброй нови устройства и марки ние да се фокусираме върху една или друга ми се струва безумие....
Правите така, че хората с различно мнение да ги е страх да го споделят тук!
Не говори добре за форума.
В началото, когато се регистрирах ми направи впечатление огромната интелигентност на колегите, а напоследък ми прави
впечатление само противопоставянето един на друг и нетърпението но 2-ро мнение??? WTF
Изключение правят живеещите в чужбина............................
Никой не ни е виновен, че държавата е кочина ама хайде да се успокоим всички и поне форума да е на ниво!
И на мен живота ми не е цветя и рози но не ми е виновен оня заблуден фен на LG примерно, където иска да
му се изтрият всички постове и мнения.
Снощи гледах в тубата едно ревю на български на айфон Х и да Ви кажа честно останах очарован!
От качеството на ревюто, от качествата на телефона и от призива на блогъра!
Да, доста неща са взаимствани от всички и всеки но това не го прави лош продукт!

Huawei P 40 Pro    Angel
#35

(2017-11-22, 17:15:17)hazART написа:  Телефона се зарежда и без бързо зареждане, като Samsung с бързо зареждане.
LG са с най-бледи цветове ако става на въпрос, и тялото не е на големец, или на тебе са ти толкова малки ръцете?
И дребосък, ама спрямо флагманите на Android хвърчи, след 2 години надали ще почва да лагва, и надали ще му спрат ъпдейтите след 2 години.
И не се отделяй от темата, ако искаш заяждане на лично.
Ха-ха!Ще видим дали ще говориш така след време.Както вече написах в друга тема, Apple о*раха 6s-ката ми с ъпдейт и телефона ми започна да лагва дори при суайпване на хоумскрийна и..общо взето навсякъде.Аз лично предпочитам да ми спрат ъпдейтите, отколкото да ми ******* телефона нарочно..
(2017-11-22, 20:45:05)e34v8 написа:  Иначе като минеш от среден клас андроид за 500 лева, на айфон за близо 1500... нормално е да ти се стори, като голям ъпгрейд.
Много зависи..Аз от айфон за близо 1500 минах на андроид за 350 лева и всичко, освен камерата и изработката ми се стори като голям ъпгрейд.
#36

Поредната тема преминала в спор Епъл vs Самсунг (Андроид). Този спор е безсмислен защото двете ОС-и нямат нищо общо. Потребителя първо трябва да направи избор между операционните системи и след това идва телефона. Аз лично никога не бих взел телефон на Епъл не защото са лоши, просто не ми допада дървената ОС. Самата операционна система не, че е лоша, стабилна е спор няма, работи гладко но за мен е много дървена и не позволява такива индивидуални настройки както Андройд.
Хайде от този пост надолу да си пишем само за Самсунг S9!
#37

Възможно е да видим S9/S9+ още през Януари,вероятно е да получат стерео AKG говорители:
https://www.gsmarena.com/samsung_to_show...-28386.php

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#38

Те хубаво започнаха да ги цъкат през 10 месеца, ама ако това е новият С9 на снимката то той по нищо не се отличава от С8. Ако новото ще е да сложат малко повече Рам и по-нов процесор този филм определено ни омръзна. Сега за мен дали телефона ще има или няма стерео говорители е все тая, това не е колона с която да озвучавам концертна зала. Говорителя трябва да е такъв, че да ми позволи свободно гледане и чуване на филм или клип. Настина искам да видя нещо иновативно, революционно. От сорта на нова батерия зареждаща са за 5 минути имаща живот поне 3 години без да и пада капацитета, независимо от начина на експлоатация. Скролиране на страниците чрез следене на ириса, управление на телефона със жестове и т.н. С две думи нещо което към момента да го няма.
#39

(2017-11-23, 13:23:19)ivanov_km написа:  Те хубаво започнаха да ги цъкат през 10 месеца, ама ако това е новият С9 на снимката то той по нищо не се отличава от С8. Ако новото ще е да сложат малко повече Рам и по-нов процесор този филм определено ни омръзна. Сега за мен дали телефона ще има или няма стерео говорители е все тая, това не е колона с която да озвучавам концертна зала. Говорителя трябва да е такъв, че да ми позволи свободно гледане и чуване на филм или клип. Настина искам да видя нещо иновативно, революционно. От сорта на нова батерия зареждаща са за 5 минути имаща живот поне 3 години без да и пада капацитета, независимо от начина на експлоатация. Скролиране на страниците чрез следене на ириса, управление на телефона със жестове и т.н. С две думи нещо което към момента да го няма.

Снимката от статията е със S8,това е само примерна "фонова" снимка към самата статия,за да има нещо а пък и като цяло не очаквай някаква външна промяна отпред.За батерията и аз искам същото да видя.Скролиране на страниците чрез ирисите би било готино,имаше подобна екстра от Galaxy S4,следеше ти физиономията и очите и можеше да скролираш надолу-нагоре из браузъра.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#40

Да и след S4 изчезна тази прекрасна възможност. Също така нека сложат и автоматичното вдигане при входящо повикване както при ЛГ. Ако това е техен патент да го закупят в крайна сметка! Команда на телефона със жестове също би била много ценна функция. Да сега имаме гласов контрол но при шумна среда и мръсни ръце телефона остава неизползваем.
#41

Samsung Galaxy S9 ще има 4GB Ram, а Samsung Galaxy S9+ 6GB Ram, и 1 ще има 1 камера, докато 2, 2, но това са само слухове.
http://nixanbal.com/samsung-galaxy-s9-ny...laxy-s9-da
@vargal и какво си ползвал, или се хвалиш, че си го държал само на WiFi?
@emski Кой плюе Samsung, просто фактите са си факти, и кога съм плюл Apple, даже съм препоръчвал iPhone тука.
Сега неможе да се отрече, че на Android поддръжката е 2 години, докато на Apple е 5 години, и че всеки Android след 1,2 години си лагва колкото и да е малко.
И ако Apple бяха боклуци както някои ги изкарват, затова ли най-купуваните телефони са iPhone 7 и iPhone 7 Plus за миналата година, да маркетинга си е маркетинг, но невижзам някой да е спрял другите компании и те да правят така.
Тоя дисплей пък колко да е зле, невиждам всеки 2 да мрънка, че дисплея е зле.
И предпочитам телефона за има редовни актуализации и да не забива, пък да си има белези.
Всеки си има предпочитания, мислех да си взема Samsung Galaxy S8+, но реших да си взема iPhone, и засега съм доволен.
То не че някой го интерсува какво съм мислил и какво съм си взел, но след толкова мнения, невиждам проблем.  Offtopic

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#42

И аз бих искал да върнат smart опциите обаче те водят и до збозването на TouchWiz
Иначе по добре като казваме смартфон наистина да е смарт.

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
#43

(2017-11-23, 17:10:19)Lam3r4e написа:  И аз бих искал да върнат smart опциите обаче те водят и до збозването на TouchWiz
Иначе по добре като казваме смартфон наистина да е смарт.

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Премахнаха тия екстри,премахнаха и IR blaster-a..не само те,ами и LG.Все големи играчи,които налагаха тия неща с времето.Голяма глупост беше да се маха IR сензора,много е полезен.Сега се помпят други неща.Добре,че поне LG и Samsung не махат жака за слушалки..за сега.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#44

IR е заменим донякъде, защото навлиза модата със смарт телевизорите и там ти трябва или Bluetooth или WiFi.
Ама другите неща си бяха гъзарски.

gesendet von meinem Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
#45

Тя на ябълка 5 години поддръжка, ама ползвал ли си 5 годишна ябълка? В момента всичко под iPhone 6s е почти неизползваемо.
#46

iPhone 6 също си работи доволно добре, имам преки виждания. Зацепва на моменти, но е ОК. Виж, 5/5S се давят. Особено в интернет и Facebook/Messenger.
#47

(2017-12-03, 20:02:58)alisali1234 написа:  iPhone 6 също си работи доволно добре, имам преки виждания. Зацепва на моменти, но е ОК. Виж, 5/5S се давят. Особено в интернет и Facebook/Messenger.

  Все пак темата (форума) не е за Iphone има си други места.....
#48

Предлагам на модераторите да санкционира всеки който пише за Айфон в този форум, хайде стига сега, не е необходимо който и да било да ме убеждава, колко е велик Айфоня. А по темата в крайна сметка има ли някой информация кога ще е премиерата на S9? А като очаквания от него все си мисля, че ще е с почти идентичен хардуер с Нот8.
#49

(2017-12-03, 23:41:04)ivanov_km написа:  Предлагам на модераторите да санкционира всеки който пише за Айфон в този форум, хайде стига сега, не е необходимо който и да било да ме убеждава, колко е велик Айфоня. А по темата в крайна сметка има ли някой информация кога ще е премиерата на S9? А като очаквания от него все си мисля, че ще е с почти идентичен хардуер с Нот8.

Слуховете и предположенията са, че ще го анонсират на CES 2018 9-12 януари, но нищо не е сигурно. Може да стане като С8 да направят допълнително представяне по късно. Иначе така като гледам т.н. leaks изглежда, че С9 като визия и подредба на камери и сензори ще е като С8 с някакви малки различия....или иначе казано май няма да имаме вграден пръстов в дисплея. Сигурно ще го оставят на Ноте 9 или С10 Sad

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

#50

Пръстовият отпечатък със сигурност няма да е в дисплея, това беше потвърдено от Самсунг преди около месец някъде.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)