Темата е заключена
Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 2.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S9-S9+ представени 25.02

@NiOOH, какво са изкопирали Ябълките, да не би Samsung първи да са с такъв дисплей. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари

Дисплеят в тъпофона е производство на Samsung. End of story.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!

И какво като е производство на Samsung, нали Apple си плащат, както и други компании. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2018-01-18, 17:15:21)hazART написа:  @NiOOH, какво са изкопирали Ябълките, да не би Samsung първи да са с такъв дисплей. Big Grin

(2018-01-19, 19:35:02)hazART написа:  И какво като е производство на Samsung, нали Apple си плащат, както и други компании. Big Grin

Задаваш отговори(точно така: отговори) и сам си отговаряш. Не се изкопирали нищо, щото направо са го купили. Толкоз могат. Айсектир тоя айфон. Има си форуми за пациенти на Ябълката.

Cognosce te ipsum!

Ти можеш ли да четеш или да ти давам буквара, виж му мнението, имаше в предвид, че и Apple са изкопирали от Samsung такъв дисплей, а 1 Xiaomi бяха  с такъв. Просто на такова мнение като твоето, такъв и отговора.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Добре де кво значи копирали? Сега самсунг ще пуснат примерно С9 със чип с изкуствен интелект. До сега не са пускали такъв. Това значи че копират и не трябва да го купуваме ли? За вбъдеще всички ще разчитат на изкуствения интелект.

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-01-19, 19:48:30)hazART написа:  ... а 1 Xiaomi бяха  с такъв..

2014 Sharp Aquos Crystal 

===========================================================

Samsung S9 (не + варианта) ще има камера с променяща се бленда.
,
,
[Изображение: Samsung-W2018-camera-GIF.gif]

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10

Това вече би било нещо добро. Максимално отворената бленда е добра за нощни снимки, но намалява качеството и остротата по принцип. За пейзажи особено ще е много добре да може да се затваря.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

(2018-01-19, 20:37:13)nanobanano написа:  .... Сега самсунг ще пуснат примерно С9 със чип с изкуствен интелект. ....

S9/S9+ няма да са с Neural Processing Unit (NPU) чип..., тоест няма да има AI (изкуствен интелект), а с новия Exynos 9810 / Qualcomm Snapdragon 845 процесор!
Новия Neural Processing Unit (NPU) с AI (изкуствен интелект)  ще е достъпен ексклузивно само за Samsung Galaxy Note 9.
Последни данни на AndroidPit..
Очакваме новини, след няколко седмици на изложението MWC 2018 Лос Анджелис (26 февруари-1 март) и ще разберем повече детайли за плановете на Samsung!

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G

Снимка на S9+
,
[Изображение: 9250216N.jpg]

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10

До сега обаче лийковете са за главно за S9/S9+. Нещо повече за Note 9 ? Или е рано още ?

Е Ноут9 септември раничко е за него Wink

[Изображение: 21693249.jpg]

Ако направят камерата да е на 0 с гърба и сензорът за ПО да е под нея, ще подобрят значително дизайна.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

След като от VIVO успяха да сложат сензора за пръстови отпечатъци сега предполагам от Samsung със сигурност ще го направят. Най малко заради рекламата.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

Повярвай ми за s версията няма да е налична виж за ноута може и да я добавят

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Това на снимката по-горе в темата хич не ми харесва, някак си много евтинее.

И не мяса на + версия. Много е къс.

Pixel 7 Pro Hazel 

Мяза на стара сапунерка тип S3......

Huawei P 40 Pro    Angel

(2018-01-22, 17:05:51)Gosho223 написа:  Повярвай ми за s версията няма да е налична виж за ноута може и да я добавят

Все е нещо важното е да го има. Пък нали и Note е true flagship xD един вид, та нормално. Трябва да е нещо повече от S серията.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

За дисплейте горе където спорихте, просто е трудно да се направи AMOLED Display с еднакъв Color Balance, затова са настройките в телефона  Smile

@V.O сам си нахрани дисплея на Note 5, технологията си е същата, това че той не го вижда на неговия е друг въпрос.


(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона

Това, че Ноут бил истинският флагман нещо ми се губи като концепция. Естествено, че при него има някои нови неща след като излиза половин година след S серията. Аз мислех да го взема, например, защото като дизайн повече ми допада, но мразя да имам нещо, което не ползвам, като писалката.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Note 8 работи и без писалката Smile
Е, няма как, нов модел е, нови риби трябва да се ловят. Но ако наистина има променяща се бледна ще е супер.
Значи Note 9 ще е същата Smile + още една

Samsung Galaxy S10+ Green

(2018-01-23, 12:05:14)arrogant написа:  Това, че Ноут бил истинският флагман нещо ми се губи като концепция. Естествено, че при него има някои нови неща след като излиза половин година след S серията. Аз мислех да го взема, например, защото като дизайн повече ми допада, но мразя да имам нещо, което не ползвам, като писалката.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Не знам, аз така го виждам. Може и да греша
На мен пък лично, повече ми допада дизайна на S8, за това не си купих note... После съжалих мъничко заради допълнителните глезотий като писалката например и + екстрите по софтуера. Пък аз съм винаги за за повечето екстри по софтуера. Иначе, от страни погледнато примерно Android 7.1.1 можеше да го пуснат и за S8, но не го направиха. Има някоя друга екстра за която чета в нета който само за Note и от XDA побързаха да ги портват. Samsung experience също е 8.5 ако не греша на Note. И мисля, че всичко е с цел да е нещо повече от S серията пък не би трябвало. За мен, мое си мнение естествено, ако Note 9 има два спийкъра и finger print а под дисплея ще е идеалния флагман. Чета и разни статий как S8 бил посредствен телефон и едва ли не ставал само за година, две пък note си бил флагмана. Естествено, пак казвам всеки си има мнение. Аз като цяло съм доволен от S8Plus. Ръбовете на Note са ми малко грозни

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk

С8+ и Нота са си флагмани и тук спор няма. От дълги години се потвърждава, че при конкретен модел, следващият го не носи революционни промени и новости. Не така стоят нещата вече с по следващият го модел. Достатъчно е да видим какво беше С6 и какво е С8, какво е Нот5 и какво е Нот8. Виждам, че сега е модерно всеки да дава критични оценки за дадено устройство. Виждате ли С8 и Нот8 нямали стерео говорители, е аз питам и какво от това? Ако ще и 4 бр. говорителя да поставят телефонът не е предназначен за озвучаване Smile. Сега има истерия с това, кога ще бъде поместен биометриничният сензор за пръстови отпечатъци под дисплея като, че ли с това кой знае какво толкова ще се промени. Ако е под дисплея ще има както минуси, така и плюсове, същото се отнася и за сегашното му местоположение.

На мен най-малко ми пука за пръстови отпечатък. Единствено го използвам за логване в приложението ми на банката и пейпал. 99% от случаите си го отключвам с олиото като 1% отива за пин кода. Затова и не смятам да го сменям поне 2 години защото няма какво революционно да измислят че да ме накара да пъшкам като девица. Камерите ще се подобряват ( и тази си ми е добре да съхранява спомените ми красиво ) и екраните ще стават по добри ( и този си е красив.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)