Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi5X проблем с нотификациите,забавяне или няма въобще
#1

Здравейте,проблема е следния и вече го имам и на 2-та си телефона.Xiaomi Mi4C s Miui 8.5 и андроид 7 и Xiaomi Mi5X с miui 9.1  /7.11.16 бета андроид 7.1.2 не получавам нотификации за каквото и да е при заключен телефон,светна ли екрана нотификациите идват.Рових всякакви настройки и по двата телефона понеже така описан проблем следва да е от батерията и да заспива ,но не е така,направил съм приложенията навсякъде no permision ,както в батерия така и за фонов режим.Много хора го имат проблема,но ясен отговор няма,пробвах ръководството с 5-те стъпки в интернет не помага.Проблема не е постоянен ,понякога идват известия,понякога не .
Моля ,ако някой се е справил с проблема да сподели ,ще съм страшно благодарен,че е много неприятно така. 
Ресетвал съм и двата телефона не помага.Вече се чудя дали да не сменя рома на един от телефоните и да видя,че и двата са с откл.бутлоудър и бг меню.
Цитирай
Аксесоари
#2

Добави ги в Аутостарт и ако трябва ги заключи в паметта
Цитирай
#3

Това си е бъг на OC, репортват го много хора, но китайците незнайно защо не го фиксват. Xiaomi.eu, казват че са го оправили в техният последен седмичен ъпдейт.7.11.16, ако имаш желание можеш да го тестваш.
Цитирай
#4

С новата версия пробвах,но проблема и там си го има,въпреки,че беше посочено,че е фикснат. .В аутостарт го добавях,не помага.Как да го заключа в паметта ? За сега единственото решение което намерих е със androidОne мисля,че е на гугъл ,но не ме кефи като визия ,а и е много орязан и телефона е като HTC и го разпознава като MI A1.
Цитирай
#5

Заключване в паметта от таск мениджъра (левия сензорен бутон) дърпаш надолу програмата и ще излезе едно катинарче
Цитирай
#6

Пробвай това: Настройки => Батерия => Упр. на изп. от прил. батерия => Ситуации => тук изключи спящия режим понеже той изключва нотификациите от приложенията при спящ телефон

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#7

Спящия режим си е изключен колега,заключих приложенията в таск мениджър и сега ги получавам ,но пак със забавяне и т.н. ,но е по-добре от нищо.За мен лично това си е бъг в miui.
Цитирай
#8

Ако беше бъг в миуи всички щяхме да се оплакваме.
Странно че го имаш на двата телефона. Ромовете china ли са или xiaomi.eu?
Цитирай
#9

Аз имам 4 Xiaomi в момента и нямам такъв проблем с нито един. Та не е в миуи проблема. Или е от телефона ти, или нещо си пипнал по настройките и не се сещаме какво е.
Ако ми щукне друго ще пиша пак.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#10

А това пробва ли: Отиваш в Settings->Battery & performance->Manage apps' battery usage->Choose apps->избираш приложението и задаваш No restrictions
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)