Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S Health, проблемен, изолиран случай може би..
#26

С официална версия на SHealth ли си? Ако да премахни я, като преди това изтриваш updates/data/chache/uninstall и си инсталирай тази:
тази версия

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
Аксесоари
#27

За съжаление без резултат
Цитирай
#28

Колега, явно Самсунг не искат да им се ползва апликацията под рут.
Защото си с най-новата версия и рутната, това означава че, и преди да е работил, явно е пачнат.
Но защо ти е рут? Аз моя С7 едж е без рут и фърка.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#29

Проблема изобщо не е в руута. Ако имаше проблем, нямаше да мога да отворя приложението. Да не говорим и за другите странни проблеми.
Руута го ползвам за да си махна кнокс, иначе телефонът не може да се ползва нормално.
Мога да накрам с къстъм ром да работи Samsung pay и secure folder без да ми правят проблеми, въпреки руута. Но при S health не знам защо се получава така.
Май ще ходи при специалист и това е..
Цитирай
#30

@ Ивайло
Успях да намеря този къстъм ром с miui, но абсолютно никаква промяна.
От 19 декември се очаква да премахнат приложението my knox. Да видим дали с 8.0 ще може да се премахнат проблемите ми...
Няма ли нещо по-драстично като форматиране от флаш с один и 4 файла +format data +wipe?
Това са типични проблеми за нещо неизчистено след dirty flash, само не знам, защо не се премахват..
Цитирай
#31

Ако ще флашваш наново, те съветвам да wipe всичко. Wipe/Cache,Dalvic,Data... Така няма да имаш НИЩО на телефона, и новата версия ще си е начисто.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)