Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ИЗтриване на профил Google
#1

Здравейте,искам да изтрия профила съм,понеже ще продавам телефона,но постоянно ми изписва: нещо се обърка
Отгоре в левия ъгъл ми излиза триъгълник с удивителен и изписва необходимо е действие,как да го премахна?
Влизам в настройки акаунти но и от там не иска,въвеждам 1 код и до там . Моля помагайте
Цитирай
Аксесоари
#2

Първо,махни всички видове защита на заключения екран,всякакви видове пароли,пръстови отпечатъци,схеми и т.н.След това му направи хард ресет с бутоните,според модела ти.Ако не знаеш как,кажи модела и ще видим как точно става.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

SAmsung Note 3

Показваме ,че не намира профил а не мога да го изтрия
Цитирай
#4

Махни паролите от заключен екран,бъди сигурна,че си преместила всичката информация някъде от телефона на компа примерно.Изключваш телефона напълно,задържаш едновременно бутона за усилване на звука,хоум бутона и бутона за включване/изключване,задържаш така докато не влезеш в рекавъри менюто.След това избираш wipe data and factory reset и си готова,чакаш да се включи телефона.Рекавъри менюто се управлява чрез бутоните за усилване/намаляне на звука и се потвърждава съответния избор с power Бутона.Не е лошо да споделиш резултата след това.. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

огромно благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)