Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Черен екран и... умря.
#1

Здравейте! 
Моят С7 умря отведнъж. Както си цъках в интернет изведнъж блокира и после се изключи. И сега никаква реакция. Нито задържане на power бутона, нито power+vol up +home, нито power + vol down + home не действат. Преди около седмица се случи нещо подобно, но след блокажа не се изключи, а започнаха едни безкрайни рестарти. Тогава го оправих някак си с power+vol up +home, но сега не действа.
Някакви идеи освен сервиза?
Цитирай
Аксесоари
#2

Компа поне разпознава ли го..?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Не, няма никой... Интересното е, че явно върви някаква активност в телефона, защото като го ръчкам с кабелите, започва да се загрява батерията.
Цитирай
#4

Върви активност да,може тая активност да е скапана батерия..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Батерията си се държеше повече от прилично до инцидента. Почти неразличима от нова.
Цитирай
#6

Само Vol Down + Power да задържиш докато се рестартира пробва ли? Принципно мисля, че се държаха 10 секунди, но пробвай и по-дълго.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#7

(2017-11-23, 19:19:08)ivkos написа:  Само Vol Down + Power да задържиш докато се рестартира пробва ли? Принципно мисля, че се държаха 10 секунди, но пробвай и по-дълго.

Не става нищо, но интересното е, че продължава да стои топъл от страната на батерията. Явно още има някакъв пулс.  Bu
Ще изчакам да му падне изцяло батерията и ще пробвам утре да го заредя.
Цитирай
#8

Дано да не е заминала основната платка, защото симптомите ми изглеждат такива.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

Преди време, както си ровех из клюкарника, се случи почти същото. Леко позамръзна и - черен екран. Никаква комбинация от бутони не го съживи. Понеже бях на работа и нямах зарядно - след около 2 часа го мушнах на ток и взе, че светна. Оттогава няма и помен от този проблем.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#10

(2017-11-23, 22:58:09)petio_venkov написа:  Преди време, както си ровех из клюкарника, се случи почти същото. Леко позамръзна и - черен екран. Никаква комбинация от бутони не го съживи. Понеже бях на работа и нямах зарядно - след около 2 часа го мушнах на ток и взе, че светна. Оттогава няма и помен от този проблем
Ох, дано да е такъв случая. Оставям го да почива и утре ще пиша за резултата.

(2017-11-23, 22:58:09)petio_venkov написа:  Преди време, както си ровех из клюкарника, се случи почти същото. Леко позамръзна и - черен екран. Никаква комбинация от бутони не го съживи. Понеже бях на работа и нямах зарядно - след около 2 часа го мушнах на ток и взе, че светна. Оттогава няма и помен от този проблем.
О, чудо!!! Случи се точно така. Преди малко хванах телефона и беше вече студен. Явно си беше изхабил батерията. Включих го в зарядното и... ИЗНЕНАДА!!! Тръгна да се зарежда и всичко си беше както преди. Остава въпроса, кое го предизвика?!?
Цитирай
#11

Може би дефект в контролера на батерията?!
Цитирай
#12

След като батерията падна, телефона се зареди и вече втори ден няма никакъв проблем, точно както беше написал и колегата по-горе. Smile
Цитирай
#13

Интересното (при мен) беше, че като го ръгнах на зарядка, имаше 64% (по спомен) - толкова си бяха и преди да умре. Тоест, по някаква причина, си умря в движение Unknw_mini

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)