Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен Петък 2023г.

(2022-11-09, 08:57:16)nowhere написа:  ? Big Grin Да, хайде ще коментираме като дойде "истинският черен петък" аз ще постна някои неща, които съм купил на измисления петък от Комсед/Хиполенд с измислените намаления и ще чакам АндроидБГ експертите да ми ги намерят на по-ниски цени. Wink
Цените на някои стоки на Черен петък по света. Коментарът е излишен.
[Изображение: AMD-RADEON-RX-6900-XT-HERO-PRICE-CUT-BAN...00x406.jpg]
Източник

 
Цитирай
Аксесоари

Абе... всъщност все тая, нека ни цакат тука в България, аз съм много доволен, как ме прецакват всяка година. Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Намаления има, но те са незначителни, на определини стоки и в намалени количества. Какво имам предвид, намаленията които се предлагат на въпросния черен петък/където при някои търговци продължава месец/ са такива, че когато някой търговец напише промоция или намаление до ...% са същите. Та не е необходима да чакаш цяла година, за да купиш нещо на цена, която не можеш да намериш през годината. Направи си труда да си набележиш сега някои продукти с намаление от черен петък, и сравни цените през януари или февруари догодина. Вече е късно за да сравниш цените преди и на черен петък. Освен това, ако има "голямо намаление" на някакъв продукт, бъди сигурен че и с него търговеца е на печалба, което показва, че стоката е по-скъпа от колкото е необходимо

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Останах доволен от т.нар. черен петък - имахме нужда от нов сешоар и бяхме планирали на някакъв етап да вземем велоергометър. Взехме един сешоар Филипс за 19.99 /29.99 редовна цена и велоергометър за 99.99 / 189.99 редовна цена.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Абе остави ги, какво ти разправят форумните специалисти, че още малко и ще умра от смях, каквито смешки разправят.

Да съм бил сигурен, че продавали на печалба, уау, сериозно ли Шерлок? В България намалените продукти търговеца ги продава на печалба, а "у Европата" сигурно намалените продукти ги продават на загуба?

Дайте да приключваме темата, ясно е че тук ни прецакват и нищо не може да се вземе на оферта, прави сте Sad Друго си е у Европата с истинските намаления.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

https://www.fashiondays.bg/ Черен петък във Fashiondays.
https://techmart.bg/?gad_source=1&gclid=...gIly_D_BwE Черен петък и в Techmart.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Голяма реклама има във форума за намаления и в dice.bg. Колко е ще разберем в петък

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

(2023-11-06, 17:27:16)kstavrev написа:  Голяма реклама има във форума за намаления и в dice.bg. Колко е ще разберем в петък

Dice продават малко скъпичко. Поне едно 10-20% отгоре. С такова впечатление съм останал, спрямо нещата, които съм търсил. Евентуално с намалението ще им станат цените като на другите.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

В Технополис от 17-ти до 20-ти ще правят черен петък

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

https://www.avto.bim.bg/black-friday.html
Стартът е на 17-ти Ноември ...
Цитирай

[Изображение: 59323.jpg]

https://www.emag.bg/cmp/black-friday-202...82679_6175

https://www.technopolis.bg/bg/Black-Week...ti/c/P1402

https://zora.bg/

Има добри предложения.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

https://ofisitebg.com/page/black-weekend-2023
Цитирай

(2022-11-27, 11:10:49)nowhere написа:  Абе остави ги, какво ти разправят форумните специалисти, че още малко и ще умра от смях, каквито смешки разправят.

Да съм бил сигурен, че продавали на печалба, уау, сериозно ли Шерлок? В България намалените продукти търговеца ги продава на печалба, а "у Европата" сигурно намалените продукти ги продават на загуба?

Дайте да приключваме темата, ясно е че тук ни прецакват и нищо не може да се вземе на оферта, прави сте Sad Друго си е у Европата с истинските намаления.
Само една от 50 сделки по време на "Черния петък" е на най-ниската си цена в деня на разпродажбите, според анализ на миналогодишното събитие от водеща потребителска група във Великобритания.

Източник

 
Цитирай

Тази година доста слаб черен петък, догодина няма да чакам изобщо, голямо разочарование поне за мен, понеже чаках от края на лятото уж за намаления на конкретни скъпи неща.
Цитирай

И Xiaomi обяви намаления по случай Черен петък.
[Изображение: 6cc6b71d7b9ba8044ebc0e9cc439d0c6-L.jpg]
Източник

 
Цитирай

(2023-11-21, 15:56:26)NoMaD написа:  Само една от 50 сделки по време на "Черния петък" е на най-ниската си цена в деня на разпродажбите, според анализ на миналогодишното събитие от водеща потребителска група във Великобритания.

Източник

 Който търси - намира.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2023-11-22, 08:36:10)Dowper написа:  Тази година доста слаб черен петък, догодина няма да чакам изобщо, голямо разочарование поне за мен, понеже чаках от края на лятото уж за намаления на конкретни скъпи неща.

За черен петъх съм чакал веднъж за един рутер, когато емаг стартираха. Останах разочарован защото цената беше същата, само дето бяха задраскали по-голяма цена/??? никога не е струвал толкова!/ Продължих да купувам неща по моята си схема/ когато ми трябва нещо, купувам на момента и не се мъча с чакане за намаления, защото се оказа че такива няма!/ Гледам за голяма сума да е на 0% лихва на изплащане, и купувам на момента. Не ми пука към коя банка или друга институция ще внасям парите. Между другото, от тази година почети всички техно магазини дават на изплащане с 0% лихва, по някакви техни схеми. Явно искат да игнорират скъпите схеми на изплащане на ...всички които дават на изплащане в тези магазини. Към 20-30% е лихвата ако се сметне. Всеки си казва, е 200-300 лв за година оскъпяване е поносимо! Да ама това са 20-30% лихва. Смятам го за стоки до 1000 лв, - + 100лв.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Дебна в али конкретен меджик кийбоард.
Редовна цена 180лв.
На 11.11 беше 120лв (забравих да я поръчам), на техния черен петък ми излезе 89лв.
Цитирай

Един познат си беше харесал безжични слушалки Buds (на Samsung) в Технополис намалени от 199 лв. на 159 лв. Разгледах в google search абсолютно същите слушалки по online магазините на нормална цена бяха между 154 - 156 лв. + още 5 - 6 лв. доставка с куриер - в този случай му излизаше на кантар така да се каже...

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

(2023-11-28, 00:48:41)centur написа:  Един познат си беше харесал безжични слушалки Buds (на Samsung) в Технополис намалени от 199 лв. на 159 лв. Разгледах в google search абсолютно същите слушалки по online магазините на нормална цена бяха между 154 - 156 лв. + още 5 - 6 лв. доставка с куриер - в този случай му излизаше на кантар така да се каже...

Аз си купих преди половин година freebuds 5i от технополис за 159 лв, а малко преди това били 200+ (случайност). Сега на черния петък ги погледнах информативно, бяха с цена 129лв, но нямаше задраскана цена или червена на промо... или са я свалили перманентно или наистина е с 30лв за черен петък надолу. На други неща, които съм гледал си бяха старите цени.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

129 са и сега. Пробва ли ги за разговори ?
Цитирай

Да... не са супер добре за разговори, въпреки рекламата с 4ри микрофона, които изолират шума от гласа... Има и още един кофти ефект... карайки колело, каквато и степен на шумоподтискане да включа, вятъра се чува, но в кола при отворен прозорец с 100+км /ч. успява да се справи много добре. Явно не трябва вятъра да ги бие директно.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)