Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен Петък 2023г.

Да. И при тях също голяма част от продуктите са изчезнали мистериозно от сайта. Като свърши "промоцията" пак ще се появят с възможност за поръчка...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
Аксесоари

Аз мисля че може да има и другата седмица Черен петък.Предварително беше обявен за 27-ми и нещо избързаха,някои вериги(примерно аптеки) ще има и тогава-ще видим с техноверигите как ще е,може и да бъркам,но пък после може да има Коледни намаления
Цитирай

Дайхман и обувки.бг.
 
         

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

В Събота взех боти на детето от ССС с 30% отстъпка.
Отстъпката важеше за ненамалени стоки
Разбрах за нея едва на касата и беше приятна изненада :-)
Цитирай

(2020-11-21, 22:50:26)osil написа:  Аз мисля че може да има и другата седмица Черен петък.Предварително беше обявен за 27-ми и нещо избързаха,някои вериги(примерно аптеки) ще има и тогава-ще видим с техноверигите как ще е,може и да бъркам,но пък после може да има Коледни намаления
Е честно ли има черен петък в аптека?
Къде е това?
Цитирай

(2020-11-23, 13:39:49)tolostoi написа:  Е честно ли има черен петък в аптека?
Къде е това?

Сигурно важи за някакви козметични продукти, кремове и т.н.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

(2020-11-23, 13:39:49)tolostoi написа:  Е честно ли има черен петък в аптека?
Къде е това?
Чети внимателно! Някои магазини( примерно аптеки)

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Има черен петък по аптеките. Примерно 36.6

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Аптеки Ремедиум ще имат намаление.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Черен Петък в аптеки ми звучи като Черен Петък в куриерските фирми  Lol 
За козметични продукти с надценка от 300% не е изключено обаче да намалят с 30-40%
там обаче гледайте за срок на годност, че влияе зле на кожата Visslar

Не е от Черен Петък, но пък е от Брошурата
Тъкмо си викам че е много евтин, а то било гръб за ябълкофон
Грабете, че останаха само 2 дни от акцията
К'во му плащаш? Само 115лв е

IPHONE 12/12 PRO SILIC CASE BLACK MHL73
Цитирай

Офисите.бг
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Снощи ходих в Метро и видях, че Amazfit Bip е на 58лв.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

(2020-11-20, 13:57:11)plevel12 написа:  https://m.emag.bg/info/usloviza-za-polzvane
Дали ще рискуват да си направят антиреклама.
Цената е на 50% от реалната му цена.
Павка, има ли развитие с телефона? Рекламен трик ли им в било или получи някакво потвърждение , че е реална покупка.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

-20% процента на всичко в Pull&Bear
[Изображение: Screenshot-2020-11-27-140558.png]

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай

Емаг.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2020-12-02, 11:09:52)ronnie72 написа:  Емаг.
 
Те тая промоция 5 до 40% я имат почти всяка седмица......... Lol 
Пари да има човек за да може да им смогне на намаленията!
И въпреки всичко са отличен магазин и е удоволствие да се
работи с тях!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

(2020-12-04, 10:01:12)doktorra написа:  Те тая промоция 5 до 40% я имат почти всяка седмица......... Lol 
Пари да има човек за да може да им смогне на намаленията!
И въпреки всичко са отличен магазин и е удоволствие да се
работи с тях!

Да, такива отличници са, че ми пратиха "чисто нова" машинка за подстригване пълна с КОСМИ.И много други случки имам с тях.Да не говоря, че гаранцията е въпрос на късмет..Аз лично съм си обещал да не пазарувам повече от тях, но всеки сам си преценява.
Цитирай

За първи път пазарувах от Емаг ... 8ми ден от поръчката доставка няма.
Цитирай

(2020-12-04, 12:39:34)magic1 написа:  За първи път пазарувах от Емаг ... 8ми ден от поръчката доставка няма.
Проследи си пратката. При мен имаше забвяне заради объркване в Еконт, ама било заради черния петък и било нормално
Цитирай

Доставките на черния петък винаги са ми закъснявали. Без значение от къде. Тази годишните на Технополис все още ги чакам

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

от спорт вижън хванах няква промоция вече 4 дена няма вест , не може и по телефон да се свържеш с тях постоянно казва опитайте по късно , а цял ден звъня , промоцията си заслужаваше , маратонки chmapion на 36 лв Big Grin намалени от 124 лв. сега вече са на 124 лв , та ще видим ще дойде ли нещо изобщо
Цитирай

(2020-11-27, 01:03:48)GodPetar написа:  Павка, има ли развитие с телефона? Рекламен трик ли им в било или получи някакво потвърждение , че е реална покупка.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Павката май доста умело ни пусна по пързалката.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

И аз го следях това, явно е така ,от кат го има емаг ,пазарувам ,нямам проблем с никакви гаранций,и връщане на стоки,това ми беше интересно ,ама дали е така и как го е направил не знам
Цитирай

Когато стоката е от Емаг, няма проблеми. Проблемите са, когато купуваш от трета страна, която ползва Емаг само като платформа.
Цитирай

Техмарт отбелязват с намаления седмият си рожден ден.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)