Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен Петък 2023г.
#51

Аз си боднах рутер Asus ac1200g plus за 100 лева от еМаг-а. Мисля че е добре като цена, спрямо другите сайтове.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари
#52

Добре е   Tummenupp

аз пък се обзаведох с нова клавиатура A4Tech KV-300H
Цитирай
#53

исках да взема нокиа 1 за 90 лева, но или е било зарибявка или се е изкупил. сега го има само за 160 намален от 230, което е абсурдно...
Цитирай
#54

Нещо послъгаха с Nokia 1
Не че щеше да я купувам, но от отварянето е на 160лв
Цитирай
#55

(2018-11-23, 12:53:06)yo_asakura написа:  исках да взема нокиа 1 за 90 лева, но или е било зарибявка или се е изкупил. сега го има само за 160 намален от 230, което е абсурдно...
Аз го поръчах за 85 лева, да видим дали ще го донесат..Явно се е изкупил.
Обаче имам съмнение за лаптопа от 200 лева..Веднага като отвориха черния петък беше изчерпан, хем рефрешвах страницата през 10 секунди преди да го пуснат.Лично според мен тук таме има реални намаления, но има и доста зарибявки.
Цитирай
#56

Много артикули дори с намаленията са над пазарните цени
Иначе видях Samsung s7 Edge за 500лв мисля, че е добра оферта,
макар и за стар модел

HTC U Ultra, 64GB за 379,99 лв също е добра оферта
Цитирай
#57

eMag за поредна година подведоха доста хора, станах рано тази сутрин за да си закупя XBox One S 1TB който щеше да е на 250 лева (вчера цената му беше 500 лева). От 07:00ч. до 07:06ч. сайта не зареждаше, когато зареди сайта продукта вече беше изчерпан (точно за 6 минути), а цената на продукта вече беше 628 лева. Извода е, че на черният им петък цените са нагоре. Същото е и с едни безжични слушалки на JBL, който вчера струваха 89 лева, а днес са "намалени" от 120 на 89 лева... общо взето този черен петък не намазах нищо Big Grin

П.С. Изпратих скрийншот с разликата в цените от вчера и днес на КЗК, но eMag вече свикнаха да си плащат глобите.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#58

Там тънкият момент е че има едни и същи стоки на различни цени, според това кой от партньорите ги продава

P.S. Днес видях Samsung A8 2018 намален от 1078,80 лв на 646,00 лв   Bu
Цитирай
#59

Аз си боднах това, около 100 лв е реалната отстъпка но ме устройва идеално [Изображение: b6d432054acb8a5dea47bcb09b5b659e.jpg]

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#60

Аз си боднах лаптоп за 199 Wink
Цитирай
#61

Честито за успешните покупни Smile

Аз успях да не прахосам финансов ресурс Smile  Big Grin Tongue

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#62

Получих си часовника, а от emag си поръчах резервни ножчета за ProShield и една външна батерия (за подарък).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#63

Включих се и аз в кампанията с една пералня,сушилня и Xiaomi redmi note 5 за малкия ми син.Като цяло съм доволен.Исках и един PlayStation 4 Pro,но ще изчакам Коледните оферти.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#64

(2018-11-23, 23:25:32)divna написа:  Честито за успешните покупни Smile

Аз успях да не прахосам финансов ресурс Smile  Big Grin Tongue

По-добре си плюй в пазвата, че не си се набутала. :-))

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#65

Ние се обзаведохме с нов телевизор но от Техмарт. В четвъртък вечерта направиха бесни намаления и продаваха , като луди. Следяхме цената на този, който си харесахме и цената беше най- ниска при тях. Лошото е че детето го окупира ?
Цитирай
#66

64GB micro SD Card Samsung Plus беше намалена от 64,99лв на 29,99лв по време на черният петък в Emag
Днес, черният петък е свършил и цената на същата карта е 39,99лв
Не че 10лв не са добро намаление, но не са 25лв както беше обявил Emag
Та всичко е едно голямо надлъгване...
Цитирай
#67

След силен черен петък, идва силен olx.
Цитирай
#68

Аз спазих традицията и нищо не купих  Big Grin
Цитирай
#69

(2018-11-24, 11:56:19)greensmoke7777 написа:  Аз спазих традицията и нищо не купих  Big Grin

Браво, и аз така. 
Нищо не съм следил и сравнявал, когато човек има нужда от нещо си го купува. Черните работи ми се струват измамни, и по-важното-натоварващи.
Цитирай
#70

За времето, което ще загубя да сравнявам и обикалям, за да спестя 20-30 лв, аз ще изкарам 100-150.
Цитирай
#71

Никога не съм купувал нищо на черния петък,но вчера замалко да го направя.Понеже имам нужда от нов рутер и щях да взема asus ac1200g+ който беше намален от 169 на 99лв и докато се начудя и то стана 00:01 и всичко свърши.... Сега малко ме е яд,че не се възползвах от намалението

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#72

Не се ядосвай, може друг да ти попадне - по-добър и по-изгоден. Вероятно не е случайно, че си изпуснал момента Smile Като губи, човек не знае какво печели Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#73

(2018-11-24, 23:36:52)divna написа:  Не се ядосвай, може друг да ти попадне - по-добър и по-изгоден. Вероятно не е случайно, че си изпуснал момента Smile Като губи, човек не знае какво печели Smile

Не стига, че е красива, но е и умна.
Цитирай
#74

Аз си накупих дрехи на обща стойност 395 лева, а парите, които спестих са 469 лв. Общата стойност на немалените дрехи е 864 лв. и това наистина е реалната стойност, защото знам какви са реалните им цени. Smile За мен черния петък беше изключително изгоден, а и имах истинска нужда от покупките си. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#75

За подобни реални намаления на дрехи съм чувал от зет ми, който живее в Германия
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)