Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Black Friday / Черен Петък 2023г.
#76

Брей, в Петък поръчах рутера, днес вече е в нас. Баси бързаците от е-маг.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз така с Нокиа 1.Мислех, че ще ми кажат че се е изчерпало количеството, ама тц.А и пишеше очаквана доставка 10 декември Big Grin
Цитирай
#78

На всички пише 10 декември, ама и на мен ми е дошъл хард диска.

Lenovo A536
Цитирай
#79

Само аз ли най-малко неща съм си купил, една зимна на Adidas шапка. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#80

Вчера се върнах от Одрин и не ми се разказва какъв шопинг му дръпнахме с жената...... Лекарства, перилни препарати и лакомства на традиционно ниски цени но за чиста случайност хванахме черния петък, който в мола им продължава до края на уикенда и тук с дрехите станаха чудеса...... - 30% на намалените им за сезона цени!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#81

И на мен днес от емаг ми доставиха Garmin Fenix 5. Не очаквах и аз да стане токова бързо, но най много се притеснявах да не е някой разопакован продукт. Ами не е. Фабрично запечатана кутия. Дебнах го по всички амазони и в емаг беше най-евтино от 1100лв на 640!
И една самобръсначка филипс "11 в 1" от 110 на 60лв взех, ама на нея трябва да и помагам с бик-чето. Нещо не ми върши работа
Цитирай
#82

Мойте още си стоят само на регистрирани
Цитирай
#83

Чакам си pixel 3 от германския стор. За разлика от английския където намалението беше 40 паунда в германския беше 150 евра.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#84

(2018-11-26, 20:06:35)hazART написа:  Само аз ли най-малко неща съм си купил, една зимна на Adidas шапка. :Big Grin

Не не си само ти Angel 
Купих си 2 слушалки на Xiaomi едната за 8.54€ другата за € 11,56 комплект от 2 слушалки на стойност €20.10 .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#85

(2018-11-29, 05:47:42)georgekodinov написа:  Чакам си pixel 3 от германския стор. За разлика от английския където намалението беше 40 паунда в германския беше 150 евра.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk

Намалението е 200€

[Изображение: attachment.php?aid=23409]


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#86

Верно 200 беше. И ти ли ? Smile

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#87

В емаг имаше на 23-ти следобяда Note 9 128gb за 1450лв. което грам не беше зле. Дебнах един винтоверт на бош от 150лв. на 84лв, ама много бързо се разграби.

Samsung S22 Ultra

Цитирай
#88

С наближаването на масовите ноемврийски кампании отварям тема за споделяне. Подканвам всеки който е следил цената на даден смартфон или друго смарт устройство, да споделя линкове за оферти които наистина си заслужават. Съответно всеки който попадне на продукт с уж намалена цена, а тя реално даже се е вдигнала, също да споделя. Като цяло аз следя само eMAG. Идеята е, ако някой планира покупка на такива устройства да се възползва от информацията тук, в тази тема.
Цитирай
#89

https://eustore.bg/phones-and-accesories...lue/?sl=bg
Цитирай
#90

Супер е цената. Някой пазарувал ли е от тях?
Цитирай
#91

Да. Аз. Вчера. И след това писах. Тоест, говоря от опит. Не просто съм намерил сайта в нета. Но бях на място. Вав физическия им магазин в Хасково.
Цитирай
#92

Emag отново се издъниха! Пращат ми сега съобщение за ваучер 10 на всички телефони предлагани от тях, дори и тези на промоция. Бяхме харесали Xiaomi note 7 за подарък и си викам сега е момента. До вчера беше на цена 315лв предлаган от тях. Днес го няма изобщо... Как все така им свършват промоциите и им изчезват наличностите... Вчера иначе го поръчахме от get бг, оттам пък се обадиха че го нямат в наличност. Викам им добре де вижте ми профила 4 телефона съм взел от вас и нито един от тях без разправии... Няма ли да си оправите поддръжката... Съответно поне му промениха статуса в сайта на изчерпан...

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#93

Нормално е като падне цената да свършат бързо и предлаганите бройки. Не си само ти, колега, който следи нещата онлайн. Един пример и от мен: дебнех един обектив за Сонито, имаше четири оферти и стояха дълго време на една цена, после намалиха с близо 15%, в мига в който получих известието и влязох в приложението да поръчам, четирите въпросни оферти ги нямаше.
Цитирай
#94

На мен ми е пределно ясно че света на се върти около мен. Но като програмист и човек работил в сферата на търговията, включително и към фирми предлагащи своята стока в Емаг, мисля е нормално да съм скептичен към вечно изчезналите продукти и бройки. А и всички знаем как стават нещата в нашата мила родина... От гет.бг като исках да си купя телефона на каталога пишеше 276, а при отваряне 310лв. Писах им звъннах им... Естествено служителя ми обясни че е техническа грешка и цената ще бъде променена към по-високата, но за моя изненада след малко звънна друг човек, извини се за некомпетентния служител, каза че държат на доброто си име и ще бъде променена цената към по-ниското. Телефона остана с ниската цена цели две седмици след нашия разговор... Явно все пак може и има добри примери понякога.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#95

Гет бт съм ги зачеркнал преди повече от 10 години, а емаг на втория месец. Имам си достатъчно основателни причини за това. За мен те не съществуват като е магазини. Пазя си короспонденцията още. Всеки си  има глава на раменете, и си взима решенията сам, както и последствията са си за него!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#96

Ами честно казано в нашата мила родина единствено Лидл и Кауфланд никога не правят проблеми с гаранцията, поне според моя опит. При всички останали трябва да се разчита най-вече на късмет. Иначе се почва с ходенето по мъките. Ето на моя телефон му се появи жълто петно на екрана лятото, имах гаранция 2-3 месеца още към онзи момент, но след като съм преживял същото с Lg G2 не си и помислих да го пращам за гаранционен ремонт, само да ми губят времето. Ползвам си го така и това е. Get bg както и разни други са собственост на Пеевски, тъй че битките са безсмислени.
Мисълта ми е че с наближаването на черния петък е пълно с измамни промоции и изчезнали продукти. И не е само заради ниската цена. Всъщност се пускат много малко бройки, колкото да се привлече огромна маса хора и после да бъдат заляни с други предложения. Доста хора захапват тази въдица! Емаг специално ги съдиха няколко пъти за такива фалшиви промоции. Иначе най-фалшивите промоции са в Метро! Там съм направо отвратен колко явно и нагло лъжат хората с промоциите "две за цената на едно".

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#97

Почти всеки е имал неприятни моменти когато е ставало въпрос за гаранция и не добро отношение от страна на търговеца. Но мисля, темата е за друго - добри оферти за Black Friday.
Нека всеки който открие интересна информация да я сподели тук, като текст или линк.
==========
Инфо за Гранд Оптик - промоция от 8-ми да 11.11-и включително.
https://grandoptics-bg.com/bg/promocii/p...ay-weekend
==========
Повечето магазини ще отбележат Black Friday на 29.11, но други ще започнат и по-рано.
Например DICE,BG вече обявиха, че тяхния  Black Friday ще е от 22.11.
https://dice.bg/blog/black-friday-%d0%b2...%be%d0%b8/
===
RENO,BG обявиха три поредни черни уикенда.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#98

Аз от eMAG съм много доволен. Гледам да пазарувам от тях, а не от Marketplace партньорите им. Връщал съм гимбал на стойност 499 лв., заради лош софтуер, на практика стана неизползваем след firmware upgrade. На 6-тия ден получих парите обратно, никой не се е заяждал или разпитвал, да аз дадох изчерпателна информация във формата за връщане, но смятам, че всички го правим. Преди седмица върнах и един скъп wireless адаптер, върнаха ми парите, отново бързо и без проблеми. Общо взето, продукти закупени от тях никога не са дефектирали (като изключим гимбала, но това е проблем на производителя) Иначе, по темата, може би знаете но имат добра промоция през уикенда (които вече почти свърши) На косъм бях да си взема Note 9 за около 900 лв, нов и на изплащане с 0 % лихва...
Цитирай
#99

[Изображение: 4-FD8-D320-8911-4193-8-CDA-8-C5-D633962-AC.jpg]

Global Version Xiaomi Redmi Note 8 4GB
64GB Smartphone
48MP Camera Snapdragon
665 Mobile Phone 4000mAh
18W Quick charge 6.3" FHD
https://s.click.aliexpress.com/e/KGbJi6Mu

Понеже не ми се чака оферта за 1 часа на 92$, ми излезе с отстъпка от купоните 137$., което пак ме устройва.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

(2019-11-11, 10:33:48)centur написа:  Понеже не ми се чака оферта за 1 часа на 92$, ми излезе с отстъпка от купоните 137$., което пак ме устройва.

Това 01:00 часа каква зона е?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)