Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 8.0 Oreo наличен за XZ и XZs
#26

Ползвах го около месец с мръсен(върху стария без хард ресет) стоков ъпдейт на 8.0. Батерията изкарваше ден и от време на време тегваше и лагваше. Тия дни намерих време и направих хард ресет. Върнах после всичко през Сони акаунта. Телефона литна, никакъв лаг, батерията е с ок. 30% по-добре.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#27

След положителния ми коментар преди около две седмици, отново пиша негативен, относно първата версия на андроид 8 за М-тел. След ъпдейта на телефона са върнати фабрични настройки и всички приложения са инсналирани на чисто. За кратът период всичко беше ок. Сега няколко пъти ми се случи при стартиране на камерата (стана и при предна и при задна), същата да се стартира с черен екран, но иначе снимката се заснема.  Също така на няколко пъти телефона замръзна по време на разговор. При пледставянето на 8ма версия се твърдеше, че е оптимизирано използването на батерията, но това не е така. С използване на телефона по същия начин и със същите приложения батерията пада доста по-бързо.
Цитирай
#28

Митак, от както съм с Customized DE, не мога да се оплача от телефона. С вземането на телефона от Мтел, веднага слагам Customized Europe или DE. Нищо общо с мтелския.

Изпратено от моят F8331 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Има някакъв бъг с wallpaper-а, 2 пъти ми се случва да слиза надолу, като горната половина на фона остава черна.
А онзи ден целият фон беше черен, а когато някой се е опитвал да ме потърси, не е успявал да се свърже с мен защото "телефонът на абоната е изключен или извън обхват", а в действителност не е било така. След рестарт нещата се оправят.
Телефона е с Андроид 8, с него се върна след, като беше изпратен за ремонт.
Цитирай
#30

@Diido0, По въпроса с "абоната е извън обхват", обърнал ли си внимание в този момент, дали иконата за обхвата е изцяло сива, смисъл с празни деления за силата на сигнала?
На телефон с този проблем (изчезване на сигнала и невъзможност да бъде избран абоната, поне не и до рестартиране на телефона), вече за втори път бе подменена платката (върнат вече преди около месец), след разбира се и неколкократна смяна на сим карта.
Смисъл, не бе проблем в софтуера или версията на Андроид.
Виж, това с изчезването на фона на дисплея вече е друг въпрос и вероятно се касае за софтуер.
Сложи временно някоя от фабричните снимки или теми, ако е сложена такава допълнително и виж дали отново ще се прояви.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#31

Обхвата на телефона беше пълен и само фона беше станал черен. Но за сега това ми се е случвало само 1 път. Другите 2 пъти фона слиза наполовина надолу, но не знам дали е имало проблеми с това да се свържат с мен, но винаги е показвало, че има обхват.
Цитирай
#32

Моя нещо все се върти често на 1-2 чертички, и мислех че ще има проблем, но си набирам и ме набират без проблеми.
Цитирай
#33

Пуснаха и януарската поправка за сигурност
Цитирай
#34

а М-тел какво се бавят.... изостават с два ъпдейта вече Big Grin
Цитирай
#35

Даже три
Цитирай
#36

Аз съм на мтел, днес получих ъпдейт.

Ползвам Sony от 2002. В зелено са всички, които все още имам и ползвам: Sony J70, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T310i (с камера), Sony Ericsson T610, Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson C905, Sony Ericsson Satio, Sony Xperia Z, Sony Xperia XZ, Sony Xperia 1 II
Цитирай
#37

От Мтел ви чакат да платите 3 поредни фактури ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#38

(2018-01-22, 18:02:36)tarantulaxxx написа:  Аз съм на мтел, днес получих ъпдейт.
Какво ново предлага чейнчлога?

 
Цитирай
#39

Тук може дa прочетеш повече. Ниво нa сигурносттa 1.01.2018

#TeamPixel
Цитирай
#40

(2017-12-18, 14:28:44)kumbeto написа:  41.3.A.2.24 нaличен и зa CE1 вече (253 MB)

[Изображение: attachment.php?aid=19008]   [Изображение: attachment.php?aid=19009]
Колеги здравейте,искам да ви питам имало ли е след тази актуализация 41.3.А.2.24 от декември 2017г.друга(официална).Питам защото аз на моя XZ,не съм получавал след това и все още съм на секюрити пач 1 декември 2017 г.С номер на версия 41.3.А.2.24!!!

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай
#41

Aко си CE1 регион товa е последнaтa зa сегa aктуaлизaция. Тук може дa проверявaш също зa aктуaлизaции.

#TeamPixel
Цитирай
#42

(2018-04-02, 11:20:41)kumbeto написа:  Aко си CE1 регион товa е последнaтa зa сегa aктуaлизaция. Тук може дa проверявaш също зa aктуaлДа
Да колега,мисля че съм СЕ 1 регион.На Мтел съм,и телефона е взет от Технополис!Мерси за отговора колега,всъщност по теб се ориентирам когато има актуализации за телефона. Storstark

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай
#43

След 4 месеца чакане най-после и актуализация за CE1 с номер 41.3.A.2.107

[Изображение: attachment.php?aid=20500]   [Изображение: attachment.php?aid=20501]


Прикачени файлове Миниатюри
       

#TeamPixel
Цитирай
#44

СE1 и за други модели излиза бавно
Супер странно след като не е операторски
Може би въпреки всичко чакат одобрение от операторите които го ползват (или поне част от тях)
Цитирай
#45

Гледам със новата актуализация са върнали звука за заредена батерия(100%) Visslar Big Grin

SONY XPERIA 1 V Android 14
Цитирай
#46

Майската актуализация е налична за CE1 с номер 41.3.A.2.128

[Изображение: attachment.php?aid=20867]   [Изображение: attachment.php?aid=20868]


Прикачени файлове Миниатюри
       

#TeamPixel
[-] 1 потребител изказва благодарност на kumbeto за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#47

41.3.A.2.149 (Customized CE1)

Юли месец сме, а получавам за юни.

[Изображение: attachment.php?aid=21577] [Изображение: attachment.php?aid=21578]


Прикачени файлове Миниатюри
       

#TeamPixel
Цитирай
#48

Да, и аз днес получих на Х-а за юни (пак СЕ1). Отпуските им объркаха графика.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#49

Не знам при вас как е ама това загряване и постоянно спиране на камерата дразни. Все нещо му греело. То веднъж ще искаш да снимаш нещо това лято и на него все му е топло. Иначе е страхотен телефон и го взех за скромната сума от 300лв на договор от Вива ама това изключване на камерата дразни много.
Има ли начин това да се оправи или да взимам друг телефон ако искам да снимам това лято?
Цитирай
#50

Нещо не е наред, върнете го за сервиз.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)