Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 8.0 Oreo наличен за XZ и XZs
#51

Искаш да кажеш, че не е нормално да спира камерата толкова често и все да изписва съобщение, че поради висока температура някои от функциите на камерата ще бъдат спрени?
Иначе максимално достига 44 градуса на батерията.

При теб изобщо ли не се случва това? Аз съм с Xperia XZ.

Не казвам, че не мога да снимам, но на слънце бързо загрява и го изписва това съобщение.
Цитирай
Аксесоари
#52

@XAn4ETO, Не пречи да провериш дали е активитана опцията Грижа за батерията/ Battery Care и да я изключиш за известно време,  след което да  провериш за разлика.  
При някои не е решение,  но при други чета, че има ефект.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#53

Мерси за съвета. Изключих я тази опция и после в продължение на 10мин направих около 20 снимки на директно слънце и не ми изписа нищо. Като в тези 10 мин. камерата не е изключвана.
Дано да се е оправило това.
Цитирай
#54

Днес пак ми се наложи да направя около 20 снимки и после около 5мин клип и чак тогава изписа, че е вдигнал температура. Погледнах температурата на батерията, беше 41 градуса. Но този надпис не наруши работата на телефона. Изключва разпознаването сцената и лица, което не знам какво общо има с температурата, че да ги изключва.
Но май наистина има някакво подобрение с изключена опция battery care.
Цитирай
#55

Изключва определени опции на камерата, за да облекчи хардуера и обработката, което е и превантивна мярка към повишаване на температурата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#56

41.3.A.2.171 наличен за Xperia XZ (Customized CE1).

Зарадваха ме, докато бягах сутринта. По-добре късно, отколкото никога Big Grin 

[Изображение: attachment.php?aid=22131]   [Изображение: attachment.php?aid=22132]


Прикачени файлове Миниатюри
       

#TeamPixel
Цитирай
#57

не е късно, ъпдейта тръгна преди 4 дни
Цитирай
#58

Имaх предвид, че вече е крaя нa месецa.

#TeamPixel
Цитирай
#59

41.3.A.2.184 наличен за Xperia XZ (Customized CE1).

[Изображение: attachment.php?aid=23065]   [Изображение: attachment.php?aid=23066]


Прикачени файлове Миниатюри
       

#TeamPixel
[-] 1 потребител изказва благодарност на kumbeto за това мнение:
  • mitak911
Цитирай
#60

Доста бавят CE1 към края на поддържания период. Интересно ми е кога ще спрат напълно с тези модели.
Цитирай
#61

Според мен даже е редно да му пуснат и една 9ка и чак догодина да спрат по това време. Все пак е телефон на 2 години, дори Хуауей си ъпдейтват още поне със секюрити пачове моделите от среден клас.
Аз даже очаквах сега да получи за октомври, то за септември било, тц...
Цитирай
#62

Сега чета, че Андроид 9 че бъде само за XZ Premium и нагоре.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай
#63

Това не е добре. Дори Xperia XZs е телвфон на година и половина и той май ще яде дръвчето. Със същият хардуер е
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)