Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с меню
#1

Здравейте, менюто с приложения го няма, всички приложения са ми на началния екран няма и визуални елементи имам и NOTE 3 там всичко е така просто и подредено тука менюто е от 19 век! Един колега е написал в темата как да решим въпроса ето- "Здравей. Ако те разбирам правилно, в момента всички приложения са ти подредени на няколко екрана и нямаш бутон за менюто с всички приложения? Ако е така, влизаш в настройки > дисплей > начален екран > избор на начало и избираш начало и списък с приложения". Oбаче при мен липсва "начало и списък с приложения". Какво да правя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с търсачката в менюто, така сигурно ще ти излезне. [Изображение: 5031679bedb338a974542cdb73be1d2f.jpg][Изображение: 1eae1ed3f815b3c491b6a5b3248fc575.jpg]

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай
#3

Пробвах излиза само "начало" и "EasyHome". Само тези опции са няма друго с андроид 7 съм. Само при мен ли е така?
Цитирай
#4

(2017-11-27, 17:17:56)juspar написа:  Пробвах излиза само "начало" и "EasyHome". Само тези опции са няма друго с андроид 7 съм. Само при мен ли е така?
Влез в център за обновяване>актуализиране на приложения и си свали [начален екран и списък с приложения] и ще ти излезе като опция в менюто.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#5

Браво стана, много Ви благодаря! В центъра за обновяване на приложения видях, че има инсталиран видео плеър, който не го намирам никъде нито в приложения нито в менюто от никъде не мога да го стартирам, та вие имате ли вграден видеоплеър на G6?
Цитирай
#6

Има, но го няма като самостоятелно приложение. Клиповете се пускат от галерията, като в нея има секция видео клипове.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Да, след като избереш видео ти дава избор с кой плеър да го отвориш. Съптветно лилавата икона, която си видял е вградения.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай
#8

Ок, живи и здрави.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)