Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телевизор с Андроид 32 инча?
#1

Здравейте, наскоро си купих 32 инча смарт Филипс от серията PFS. Но от бързина и незнание съжалявам за избора си. Телевизорът има страхотна картина, но смарт функциите на Линукс са пълен минус. Освен youtube няма нищо свястно като приложение. Преобладават приложения на италиански телевизии, китайски рецепти за готвене и всякакви глупости. Нищо, което да е насочено за бг пазара. Осъзнах, че ще ме спаси Коди, но няма как да го инсталирам. Телевизорът дори не чете .apk файлове.
Преди време е имало добри модели на Филипс 32 инча с Андроид, но вече се намират трудно, в големите вериги ги няма.
Какво е вашето мнение и бихте ли ме насочили откъде да взема модел на достъпна цена с Андроид 32-ка.
Цитирай
Аксесоари
#2

А замислял ли си се да си вземеш от онези Android TV Box и да си направиш телевизора по-smart от тези с Android?
Цитирай
#3

Да колегата е прав има допълнителни приставки с Android или Windows, който вършат перфектна работа като изборът между операционната система е твой.
Цитирай
#4

Иване преди да си купиш твто..помоли да ти пуснат коди на Филипса и погледни на системна информация в коди на какъв процент ти показва натоварване без да е пуснато нищо. Тогава ще разбереш защо тв бокса е решението. Представяш ли си ако можеш да си слагаш всичко на андроид тв с колко такива ще е пълен сервиза и как която и да е голяма фирма ще ги подържа. Според мен Андорид тв е поредната партенка на рекламните отдели, слагат се като цяло процесори които не се оптимизирани за видео, андроид часта работи едвам едвам,количеството програми е ограничено,ъпдейтите редки. Да не говорим мудноста на Андроидтв като операционна система.Тук не е андроида от телефона,дори гугъл плейстора е различен SmileТи си решаваш ,от опита ми с Андроид тв и тв боксове мога да кажа че в андроид часта боксовете са като ферарита пред трабант...от инсталиране до видео плейбек
Цитирай
#5

Може ли хора, които имат Sony 8 и 9 серия и Philips 7 серия да споделят мнения като положителни и отрицателни страни на телевизорите. Изпаднал съм в яка дилема между:
1. SONY KD-55XE8596
2. SONY KD-55XE8577
3. SONY KD-55XE9005 - този ми е фаворит
4. PHILIPS 55PUS7502
5. PHILIPS 55PUS8601 - модел 2015г, но успешно се конкурира с посочените по-горе като параметри
6. PHILIPS 55PUS8700 - модел 2015г, но успешно се конкурира с посочените по-горе като параметри
Цитирай
#6

(2018-01-07, 11:49:28)sapiora написа:  Може ли хора, които имат Sony 8 и 9 серия и Philips 7 серия да споделят мнения като положителни и отрицателни страни на телевизорите. Изпаднал съм в яка дилема между:
1. SONY KD-55XE8596
2. SONY KD-55XE8577
3. SONY KD-55XE9005 - този ми е фаворит
4. PHILIPS 55PUS7502
5. PHILIPS 55PUS8601 - модел 2015г, но успешно се конкурира с посочените по-горе като параметри
6. PHILIPS 55PUS8700 - модел 2015г, но успешно се конкурира с посочените по-горе като параметри
Аз съм за Сони. Потърси ревюта в нета и ако няма нещо притеснително дерзай.

Sent from my SGP511 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#7

Ми ти за тия пари по добре си вземи oled телевизор.
Цитирай
#8

За 2500лв?
Цитирай
#9

Еми да: https://brosbg.com/lg-oled-55eg9a7v-product-12972
Цитирай
#10

Колега,
темата е за Android TV. Изброените от мен ТВ са с Android. Благодаря за предложението.
Цитирай
#11

Абе, хората ти казаха, вземи си телевизор да не е смарт /за да нямаш проблеми / и си купи един тв бокс и си свиркай.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

Колега,
благодаря за съветите! "Хората", които ми казаха подобно нещо, и то не в пряк текст, си само ти. Не знам как да го кажа по-разбрано, но не се интересувам от ТВ, които не са с Андроид, както и не се интересувам от "тв бокс". Още веднъж благодаря за съветите.

п.с. Моля модераторите да изчистят offtopic-а ни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)