Анкета: Кой от флагманите, представени през втората половина на 2017 г. Ви допада най-много? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung Galaxy Note 8
18.97%
33
18.97%
LG V30
14.94%
26
14.94%
Google Pixel 2/Pixel 2 XL
7.47%
13
7.47%
Huawei Mate 10/Mate 10 Pro
20.11%
35
20.11%
Sony XZ1
4.02%
7
4.02%
HTC U11 Plus
4.60%
8
4.60%
Xiaomi Mi Mix 2
10.34%
18
10.34%
OnePlus 5T
12.07%
21
12.07%
Iphone 8/8Plus/X
5.17%
9
5.17%
Друг. Споделете в коментар
2.30%
4
2.30%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой от флагманите, представени през втората половина на 2017 г. Ви д?
#1

   AndroidBG ви пита...

"Кой от флагманите, представени през втората половина на 2017 г. Ви допада най-много?"

[Изображение: Which-upcoming-device-most-excited-MWC2017.png]


С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Без да гледам цените - LG V30. Иначе няма да си го купя. Не, че има от къде де Big Grin
След него е Huawei Mate 10 Pro.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#3

Гласувах за Ноут 8.Избора ми падна заради страхотното комплексно устройство което са направили и най-вече заради S-pen.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
#4

Естествено Мейт!
#5

Харесвам ( и ползвам) телефон от марката LG, но гласувах за "Note8" понеже съм го виждал и съм се докосвал до флагмана на Samsung. След него слагам LG V30 и OnePlus5T.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
#6

Всички ми харесват.
Всички имат силни и слаби страни.
Нямал съм допир до никой от тях, освен до V30, и затпва гласувах пристрасно (а не обективно), за него.

LG V30+ - H930G- 128Gb- Cloud Silver
#7

OnePlus 5T. Всъщност ми харесва най много от всичко предоставено през цялата година.
#8

Аз гласувах за личния си избор, и не съжалявам.
Note 8 с двете ръце

Samsung Galaxy S10+ Green
#9

Почти всички са арни. Който и да ми подарят, няма да го върна.

П.С. Така де, няма да го върна на подаряващия. iPhone-ите или Samsung-a ще го продам или разменя веднага за някой от другите.
#10

Гласувах за V30,но харесвам и ноута,така че и той е в ТОП класацията.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#11

Да се обоснова, защо съм гласувал и за Pixel (в частност 2XL). На визия телефона много ми харесва. Повечето от проблемите се фиксват с ъпдейти, а синеенето на екрана никак не ме притеснява, защото синьото ми е любимия цвят.
#12

Гласувах за iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, заради бързите ъпдейти, и софтуерна подръжка, също така няма лаг и софтуера не е претрупан с ненужни приложения и екстри.
След тях бих избрал Samsung Galaxy Note 8, а след него SONY Xperia XZ1.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#13

Без да съм имал досег до нито един от изброените, само от ревюта и характеристиките на хартия, гласувах убедено за LG V30. 

Най-вече заради камерата, засега само LG залагат на вариант единият сензор да е с широкоъгълна оптика, който е много по-функционален от двукратния зуум. Освен това основният сензор е с изключителната 1,6F апертура, както и стъклени лещи. LG като цяло имат едно от най-добрите и богати на настройки ръчни режими на камерата, особено когато говорим за видео, като добавим и възможността да се снима в Log формат видео, което после да се подложи на постобработка, както и предварително зададените Cinelog режими. 

А и не на последно място отделния Quad DAC, който всеки който държи на висококачествения звук няма как да не оцени. И който произвежда звук, който като качество е съвсем друга вселена в сравнение с качеството на звука на флагманите на другите производители.
#14

V30 ми изглежда най-интересен

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
#15

От чисто инжинерна гледна точка бих гласувал за Х-а. Най се доближава до критериите ми за безрамков телефон + А11 + факта че са побрали умален кинект в 7мм според мен е немалко постижение.

Но от всичките флагмени пуснати тази година, изключвайки странната му комбинация от камери, мисля че 5Т e един от най-добрите all-rounders така че гласувам за него.

Trust nobody who smiles before 10am...

#16

Гласувам за Note 8 тъй като притежава всевъзможна функционалност начело с S Pen който според мен няма аналог в бранша!

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
#17

Гласувах за Pixel 2 XL, но Mate 10 Pro и OnePlus 5T заедно с него делят първото място в моята класация. Всеки от тях има черти, които много ми допадат. Трудно бих избрал кой да използвам от тях.

Lenovo P70 + MIUI 9
#18

Гласувах за Huawei Mate 10 по много причини.Харесва ми като дизайн,процесора му е впечатляващ,има страхотен дисплей и мисля че е един от най добрите смартфони за 2017 година

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
#19

Гласувам за V30.
Заслужава си да се спомене Mate10

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
#20

Huawei Mate 10/Mate 10 Pro
#21

Huawei Mate 10 Pro...
#22

(2017-11-30, 22:19:12)GT написа:  Гласувам за Note 8 тъй като притежава всевъзможна функционалност начело с S Pen който според мен няма аналог в бранша!
Като собственик на Ноут5 не бих си го закупил.Освен писалката каква е разликата от S8+?Ноут серията напълно се обезличи.

Изпратено от моят SM-G950U1 с помощта на Tapatalk
#23

Essential PH-1. Почти идеалния смартфон.

Galaxy Tab S8+
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)