Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 4x - батерия
#51

Не знам със сигурност, но мисля, че едва ли оказва. Той просто намалява синият отенък и прави дисплея по-червеникаво-жълтеникав. Това, което със сигурност оказва много голямо значение - е самото ниво на яркост.
Цитирай
Аксесоари
#52

Това е след четвъртото зареждане. Вярно, през повечето време беше ползван като ГСМ, с изключени мрежи; две вечери само беше оставен на WiFi, през деня чат-пат пусках Mobile Data, чат-пат WiFi, в режим HotSpot включително . Но все пак - 6 дни Stand-by с 8ч17мин.  дисплей (чат и интернет видео) - са си доста добре.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#53

6 дни 8 часа е много, не знам. Моя винаги е карал по 4-4,5 дни и 5,5-6ч абсолютен макс. И пак ми се струва и мойто много, не се оплаквам, щом забравям кога последно съм го зареждал.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#54

Е, с включени постоянно интернет-мрежи, както повечето хора ползват смарфоноте си - няма как да изкара толкова.
Цитирай
#55

Абе да ви съобщя, четох от някой тука та и аз си включих превключвателя за икономия на батерията който включва тоя режим всеки ден от 23ч до 7ч, т.е. само вечер, също така и настроих да чисти кеша когато устройството е неактивно на 10 минути (това май трябва да го настроя за 30минути обаче че на всеки 10 да се актвира програма която трие кеша май е по-хабящо) и има доста голямо подобрение, не че преди беше зле ама тоя път и аз ще направя май 8ч за 6 дни. Май се дължи на превключвателя, защото спира wi-fi когато устройството е неактивно.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#56

След 23 месеца употреба Smile [Изображение: 8621090c347bab7c2928578c2a98b26d.jpg][Изображение: 7c7e3cbe93e771ef3d71270a2a08a7de.jpg]

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

покажи екрана колко часа е

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#58

[Изображение: 59304c5862e166de95f6c0775133386e.jpg]

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

Kaто се има предвид проблемите с обхвата си е супер. Ще удари 12 часа екран теоретично.
Цитирай
#60

Трябва му рестарт след толково време включен екран. Не знам защо, но не може да променя яркостта на дисплея. Нещо се омазва. Но не е чак такава болка Smile

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)