Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъклен протектор за Moto G5S Plus
#1

Здравейте!
Искам да ми помогнете за намирането на стъклен протектор за moto g5s plus.
Намерих един протектор в емага, но не ме удовлетворява тоест аз искам протектора да запълва целият екран и да няма ръбове.
Важно условие е да поръчам от български магазин за да пристигне за 1-2 дена, защото така не мога да използвам устройството поради лепенките върху екрана, а не искам да го махна докато не сложа протектора.
Проблема е, че трудно намирам магазини в България, а иначе в амазонката англичанката и немкинята има доста решения както и в алито, но при тях доставката ще се забави доста време, особено от алито.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако е със заоблени краища е почти невъзможно да се намери, такъв който да ги покрива.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#3

(2017-11-29, 20:55:33)petko93 написа:  Здравейте!
Искам да ми помогнете за намирането на стъклен протектор за moto g5s plus.
Намерих един протектор в емага, но не ме удовлетворява тоест аз искам протектора да запълва целият екран и да няма ръбове.
Важно условие е да поръчам от български магазин за да пристигне за 1-2 дена, защото така не мога да използвам устройството поради лепенките върху екрана, а не искам да го махна докато не сложа протектора.
Проблема е, че трудно намирам магазини в България, а иначе в амазонката англичанката и немкинята има доста решения както и в алито, но при тях доставката ще се забави доста време, особено от алито.
Прекалено много изисквания за артикул на стойност 6-7 лв. Поръчваш от Али и си чакаш като всички останали - цък

 
Цитирай
#4

(2017-11-30, 13:19:19)NoMaD написа:  Прекалено много изисквания за артикул на стойност 6-7 лв. Поръчваш от Али и си чакаш като всички останали - цък

Искам качествен протектор, а такъв със сигурност струва над 10 лв, така че нямам намерение да купя евтин протектор.
Явно няма добър български магазин за това което търся, така че ще се наложи да поръчам от Амазон или Али, а през това време ще махна фолиото и ще бъда по-внимателен през този месец докато пристигне протектор.

(2017-11-30, 12:34:10)valkov2 написа:  Ако е със заоблени краища е почти невъзможно да се намери, такъв който да ги покрива.

Това търся, но качествен протектор - 
https://m.ru.aliexpress.com/s/item/32836...3#autostay
Цитирай
#5

@petko93, няма как качествен протектор да е на стойност $2. Като искаш качество : цък

 
Цитирай
#6

(2017-11-30, 16:58:20)NoMaD написа:  @petko93, няма как качествен протектор да е на стойност $2. Като искаш качество : цък

Очевидно не съм се изразил както трябва.
Обясних, че търся качествен протектор, като намерението ми е да дам над 10 лв.
Този протектор от линка е качествен, но не покрива целият екран.
В предишния ми пост посочих линк, където може да се види какво търся, но да е качествено.
Ето чудесен пример за това което което търся като дизайн и качество - http://www.skinomi.com/sk31278-g5s-plus-...ector.html
Проблемът тук е, че няма как да поръчам от САЩ и да платя за доставка повече отколкото струва протектор, а и сигурно митници ще мине и разни други проблеми.
Цитирай
#7

@petko от опит ти говоря - за мото х play така и не открих протектор, който да покрива скосената част по краищата. Скоро търсих и за самсунга от подписа, и няма и няма протектор, който да пасне идеално като втори панел отгоре. Предполагам че търсиш нещо такова.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#8

@petko93, ако искаш, потърси оферти и тук: цък

 
Цитирай
#9

(2017-11-30, 18:31:21)valkov2 написа:  @petko от опит ти говоря - за мото х play така и не открих протектор, който да покрива скосената част по краищата. Скоро търсих и за самсунга от подписа, и няма и няма протектор, който да пасне идеално като втори панел отгоре. Предполагам че търсиш нещо такова.

Мисля че да!
Искам протектора да покрива всички краища, но явно трудно се намира такъв.
В Амазон намерих това - https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B075T62...ref=plSrch дали е качествен?
Цитирай
#10

Петко , ще ти кажа ,че има такива протектори които покирват целия екран , но никой не дава гаранция ,че този протектор лсед месец няма да да се разлепи . По принцип на всички телефони със заоблени краища има такива протектори . Аз едно време като си купувах за А3 2016 год исках цял като теб , но продавача ме посъвета да си взема обикновен , защото тези се отлепвали след 2 ,3 месеца

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#11

Екрана на Moto G5S Plus се води 2.5D.
https://www.androidauthority.com/what-is...en-611258/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)