Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu M6 Note или ?
#1

Здравейте, вчера Xiaomi - то ми издъхна, мислех да чакам да видя Redmi Note 5, обаче трбва възможно най - бързо да поръчам нещо. Въпросното Мейзу напълно влиза в критериите ми, само ако имаше инфраред и беше 5,7" щеше да е перфектния телефон, наистина Big Grin 
Гледам Mi Note 2 в gearbest е на г/д добра цена, макар че ми идва отгоре, а и няма двойна камера, което пък много ме блазни.
Другия, който гледам е LeEco Le Pro 3 AI.
Vernee Mix 2, UMIDIGI Crystal, UMIDIGI S2 смотани ли са, нещо не ми се рискува с такива марки. 
Ясно е, че ноут 2 води, но пък Мейзуто ми е фаворит. Чакам мнения и съм отворен към предложения за китайчета, макар че съм си сложил една граница за китайците Xiaomi, Huawei, Meizu, LeEco и Nubia.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
Аксесоари
#2

За съжаление Мейзу не са това, което бяха. Макар и посочения от теб телефон да е със процесор Снапдракон, не се знае колко дълго ще се поддържа софтуерно именно, защото е първия им телефон с този процесор.Като цяло телефона не е зле за ежедневно ползване ,но чета че цвето-предаването му е доста зле. Това според мен е от значение защото все пак телефона е първо дисплей и после всичко останало.
Другите марки освен Xiaomi няма да коментирам, защото също ще са зле от към подръжка.
Аз бих се замислил за Xiaomi. Предлагат доста модели и скъпи и не толкова и за малки и за големи.
Цитирай
#3

Не казваш какъв ти е бюджета и на какво най-много държиш в един телефон, както и горе-долу каква големина на дисплея търсиш. Защото Meizu M6 Note и Xiaomi Mi Note 2 са много различни телефони и като характеристики и клас, така и като цена.

Първо според мен, трябва да изключиш марки като UMIDigi, Vernee и т.н Относно Le Eco, те финансово са много зле ако не се лъжа и не може да очакваш никаква бъдеща софтуерна поддръжка.

Колкото до двойните камери, при повечето производители единствените предимства са боке или така нареченият портретен режим и при някои двукратен зуум без загуба на качеството. Например аз съм почти сигурен, че Xiaomi Mi Note 2 ще снима по-добре от Meizu M6 Note въпреки, че е само с една камера и че на Xiaomi по принцип камерата не им е от най-силните страни.

Както казах, не съм сигурен какво точно търсиш и какъв ти е бюджета, но така на сляпо мога да ти предложа няколко телефона в средния клас. Xiaomi Mi A1 - има инфрачервен порт плюс чист Андроид и дори споменатата от теб двойна камера. Ако ще е Meizu, модела който според мен си заслужава е Meizu Pro 6 Plus. Освен това може да обърнеш внимание на Xiaomi Mi Note 3, Huawei Honor V9, Huawei Honor 7X, ZTE Axon 7, ZTE Nubia Z11, Moto Z Play.
Цитирай
#4

И аз го мярнах MI Note 2 в gearbest, но незная как стои въпроса с доставката от този магазин. Някой ако е наясно да сподели, моля!

Huawei P30
Цитирай
#5

Благодаря за мненията. Бюджета е около 200$ може и маалко отгоре. Искам добра предна камера, хубав екран 5.5-6.0", инфрареда е плюс и голяма батерия. Не играя игри, не ми трябва топ процесор. Всъшност 7X ми беше като вариант, но съм забравил да го спомена. Другите не са ми в бюджета, про 6 на мейзу заглеждах, всичко му е окей, но отдавна ми е мерак телефон с двойна камера, даже наскоро си купих апарат с хубави обективи, ама пак си искам телефон с двойна камера Big Grin Не харесвам чистия андроид, 5х го изключих защото е сходен с моя, ако е отново същата марка да е поне нещо по-различно. Цвето-предаването ми е много важно и ако екрана на мейзуто е калпав ме отказва, понеже си обработвам снимки на телефона и трябва да е читав и г/д точен.
Извън темата : FullHD + може ли да се намери някаква разлика между същия без плюс и 18:9 по -дълъг и по-тънък ли е, това удобно ли е ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#6

Глас за 7X
Цитирай
#7

Здравейте, майка ми има meizu m6. Върнахме фабричните настройки и сега се опотвам да въведа gmail обаче ми озписва.. фабричните настройки на това устройство бяха възтановени. За да продължите, влезте с профил в google,който преди това е бил синхрпнизиран на устройството. Въвеждам и gmail обаче ми изписва че не е намерен майла. И сега не ми ппзволява да продължа по напред. Моля някой ако е наясно да пише. Благодаря
Цитирай
#8

Имал съм с Iphone, Samsung Galaxy, Google Pixel,Meizu и сега съм с Xiaomi.Макар че едно чисто ново Мeizu умря в ръцете ми,макар че на сегашното ми Xiaomi не откривам НИТО една забележка,следващия ми телефон със сигурност отновo ще е Meizu.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)