Анкета: Кой Google Pixel притежавате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Google Pixel
17.24%
5
17.24%
Google Pixel XL
20.69%
6
20.69%
Google Pixel 2
24.14%
7
24.14%
Google Pixel 2 XL
37.93%
11
37.93%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване собствениците на Google Pixel/Pixel XL и Pixel 2/Pixel 2 XL
#1

Отварям тази тема/анкета, за да се преброите собствениците на GooglePixel 2/Pixel 2 XL

[Изображение: 38715293552_f70d9b7c54_o.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

XL 2 Just Black закупен от Google Store UK Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай
#3

XL 2 Just Black 64 GB закупен от USA сторе Smile
Цитирай
#4

+ 2бр (за мен и един приятел) Just Black 64GB
Цитирай
#5

Един Google Pixel от UK за сестрата Smile

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#6

И един малък отново Just Black от UK store за жената.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#7

Just Black XL от US
Цитирай
#8

Google Pixel XL Very Silver 128GB, купен от щатите

> LG Google Nexus 5 RED 16 GB - 6.0.1 Marshmallow > Google Pixel XL Very Silver 128 GB - 8.1.0 Oreo
> Google Pixel 2 Black 64GB - Android 10
> Google Pixel 5 Black 128 GB - Android 12
Цитирай
#9

XL 2 Just Black 64 GB закупен от USA

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
Цитирай
#10

Google Pixel 2 от Канада. След 3 х Галакси С8 (2 дефектни с розов и зелен дисплей), 1 HTC U11 (дефектен дисплей - прах и изгорели пиксели), 1 iphone 8,  1 Галакси Ноте 8 (падна на килим и се пръсна) се спрях на пиксел. Първи впечатления - разликата в бързината и целият experience е повече от това, което очаквах.
Да, не е най-красивият телефон, но софтуер-а надминава всичките ми очаквания.
Цитирай
#11

Всеки казва, че малки пиксел не е красив. Аз лично щях да прежаля малко повече пари за XL, но реших да взема малкия - първо, че имаше по малко проблеми според статиите и второ - заради дизайна. Вярно не е с новите тенденции с тънки рамки и извит дисплей и незнам си кво, но явно съм старомоден. Много по ми харесва от тея edge to edge екрани. Има къде да го хванеш, има си нормален екран с прави ъгли, а не някакви кофти заоблени краища, които реално губят само част от екана. Също не съм фен и на тая дълата резолюция с аспект 18:9. За какво ми е всички видеа да имат 2 черни ленти отстрани или да срязвам горната и долната част, за да избегна лентите. С малкия телефон няма ленти, а просто рамката на телефона - това си е къде къде по добре. Един ден, когато всичко се снима в 18:9 може би да, но сега е рано още. За мен малкия е по красив от големия, а всичко останало им е едно и също. Това разтягане на екраните е излишно при положение, че все още всички компании се чудят къде да заврат сензорите и предната камера. Още им е рано, но като че ли на сила се напъват. Това е моето мнение Smile
Цитирай
#12

Вече съм горд собственик на Google Pixel 2XL Black.
Nexus 5X-отива в шкафа.Препоръчвам!!!
Цитирай
#13

Как го поръчвате от usa тия телефони ..?
Цитирай
#14

Аз моя го поръчах от Англия като използвах фирма за доставки shopper. За 2-3 лева го донасят.
Цитирай
#15

XL 2 Just Black 64 GB
Цитирай
#16

Включвам се в преброяването... Бял 128ГБ Pixel ... тамън разопакован, тепърва му свиквам... първото, което ми липсва, е черна/тъмна тема за менютата... трябва да поръчкам още, че за сега ми е безумно странен от старичкия и малко се плаша дали не съм сгрешила Big Grin
Цитирай
#17

Споко. С този телефон не можеш да сбъркаш.
Цитирай
#18

Pixel 2 128GB Just Black.

Много съм доволен и силно препоръчвам!
Цитирай
#19

Pixel 2 XL - още един в редиците.

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#20

(2018-07-05, 19:40:34)robotpanic написа:  Pixel 2 XL - още един в редиците.

То ли го взе от обявата в OLX? Smile
Цитирай
#21

(2018-07-06, 06:37:44)snooky написа:  То ли го взе от обявата в OLX? Smile
Не, не съм бил аз Smile
Онзи ден ми изгърмя тотално Нексус-а и намерих най-евтините оферти за България. В ОLX нямаше за нови ....

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#22

Pixel 2 XL и от мен
Цитирай
#23

Добавете и пиксел 3 моля. И ме пишете за един розов 64г пиксел 3.
Ба*ти и късмета имам. И за предния апарат пак трябваше да отварям анкета за преброяване Smile
Цитирай
#24

И аз да се включа в анкетата с един Pixel 3 Clearly White 64GB. Ще гласувам като се добави опция за 3-ката.
Цитирай
#25

+2бр PIxel 3 just black от USA

Мод:Ако искаш да продаваш нещо, направи го в съответния раздел и прочети правилата на форума!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)