Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със синхронизация на бележки
#1

Здравейте колеги,

Имам следния въпрос... Имах телефон, който е Samsung Prime, но си счупих дисплея и единственото нещо, което успях да направя с него е backup. В момента разполагам с друг телефон с андроид, но не мога да си синхронизирам бележките, а там имам много важна информация и не мога да я изкарам. Контактите са ми окей, но тези бележки..... Не става и не става... Какво ли не четох из нета и резултат няма. Бележките са във формат NNM. Възможно ли е по някакъв начин да ги видя или?

Поздрави,
Димитър
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей колега! Ето тези два метода намерих в нета:


Метод I:


  1. Ъпдейтни Kies до последната версия
  2. Свържи телефона към компютъра
  3. Избери 'Sync' от падащото меню
  4. Сложи отметка на 'Sync Memo with Outlook' в раздела 'Personal information' (трябва и да избереш папта където да ти запази файловете)
  5. Избери 'All Memos'
  6. След това кликни върху 'Sync'
  7. След като са синхронизирани, отвори с Outlook папката с файловете. Трябва вече да можеш да ги прочетеш
  8. След това с Copy&Paste можеш да си копираш информацията в текстов редактор пожелание

Метод II:

Ако дисплеят ти работи до известна степен можеш да изпратиш всички бележки на Google Drive и след това да си ги изпратиш като поща в Gmail. На финала повтаряш процедурата с Copy&Pase.

Поздрави!

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)