Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XZ2/XZ2 Compact представени на 26.02
#76

Много са добри. Ако продължават така скоро ще са в топ местата. А и сега имам XZ1 compact и е уникат.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-02-26, 17:26:32)MUFC написа:  Малко ми лъскат с това заобляне, компакта обче е матов отзад.

Мдам, и аз мисля така.  Cool Големия отзад е прекалено бляскав за моя вкус. Компакта ми е много симпатичен и май ще го взема, за да пенсионирам най-накрая Х-а. На снимките матовия гръб изглежда полупрозрачен, както беше гърба на Z5. Аз ли си въобразявам или е така?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#78

кой ползва сони вече бе батко мина им времето
Цитирай
#79

xn3k,
Оптична илюзия е. Гледах малко хендс он в тубата, сребърния и синьозеления да много красиви. Пастелеко меки, и не лъскат!
Цитирай
#80

(2018-02-26, 16:49:28)xn3k написа:  Sony имат някаква странна стратегия за американския пазар, която никой не разбира.  Unknw_mini

https://www.digitaltrends.com/mobile/why...in-the-us/

Имало търсене, но японците искали да продават само отключени телефони в собствения си онлайн магазин, Amazon и Best Buy, като се разминават с операторите по някакви глупави причини, като например не им доставят поръчаните телефони.  Unknw_mini

“The decision to keep both devices unlocked in this market was what we believe was appropriate for the business at this time, we are still focusing on our current relationships with selected partners in the U.S. as well as further exploring the unlocked market.” explained a Sony spokesperson in an email to Digital Trends.

“We’re seeing a growing trend in consumer demand in this space as carriers move away from two-year contracts and more consumers discover the wide-range of benefits and opportunities to owning unlocked mobile phones, including potential cost-savings benefits, carrier flexibility and more customizable options.” explained Sony’s spokesperson.

След като прочетох, моя извод е че какво и да кажат, си искат парите за цялото устройство. 
А и аз предпочитам да се обвържа с договор поради причината, че получаваш  устройстово, не го плащаш веднага, и на това отгоре получаваш услуги от самия оператор, като мобилни данни. В днешно време е кел файда да имап $800 телефона на предплатена карта, с ограничен 1ГБ интернет търсейки WiFI навсякъде. 
Моя извод след като прочетох мненията на Сони.

Иначе XZ2 изглежда много добре с новите рамки. Но защо махнаха Power Button-а, също си беше отлечителна черта на Сони. Особено кръглия power button Smile

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#81

(2018-02-26, 19:53:43)MUFC написа:  xn3k,
Оптична илюзия е.

Ми, не знам. Виж на тази снимка горните 2 ъгъла. Изглеждат като прозрачен и матиран поликарбонат, но оцветен от вътрешната страна. Виждат се сенки на прозрачен материал. Unknw_mini

[Изображение: gsmarena_008.jpg]


Ето видео с малко подробности около новостите.

Super slow motion при Full HD тази година
Първия телефон записващ 4K HDR видео
Нов софтуерен процесор за обработка на снимките
Конвертор от SDR в HDR на всяко едно видео
S-Force съраунд високоговорители


@ИванМатин
Не знам каква е истината, а и не ме интересува. Все ми е тая за продажбите им на американския пазар... пък и на който и да е друг. Ползвам това, което на мен ми харесва, а не на хората.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#82

Брех, има резон, както казваш. Наистина така изглежда, като прозрачен оцветен отдолу. Ще потърся по подробно ревю. А ако Джери Риг Евритинг, го бастиса, най ще се разбере.

П.П. Туй отдясно на камерата, какво беше? То е прозрачно в самия поликатбонатен гръб. Неоцветено отдолу...
Цитирай
#83

Нямам представа каква е тази точка.  Lol Някакъв сензор, може би.  Unknw_mini 
Но, да, според мен това е цвета на материала и мисля, че е матирано-прозрачен.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#84

В Хонг Конг и Тайланд XZ2 и XZ2 Compact ще се предлагат стандартно с 6GB RAM

https://www.gsmarena.com/the_sony_xperia...-29864.php
Цитирай
#85

От толкова очудване от новия дизайн, забравихме да кажем, че новите SONY-та са с 1 камера, което не е проблем, това не означава, че ще прави лоши снимки, просто нали уш вече такава е модата. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#86

А и на XZ1 е двойна..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#87

(2018-02-27, 21:27:26)Marto.g написа:  А и на XZ1 е двойна..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Я пак..?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#88

Нещо се е объркал колегата. Сони показаха прототип на двойна камера.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#89

Голям съм индианец в общи линии. От фотографията си нямам представа, а на компакта като погледна ми прилича на двойна.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#90

Sony показаха новото моторче за вибрация в XZ2.

[Изображение: gsmarena_002.jpg]

То позволява така наречената динамична вибрация, която се синхронизира със това, което в момента се плейва и чува от телефона.

По-големия размер е и причина, да го няма в Компакта!
Цитирай
#91

Интересно решения без стерео жак, 3,5mm. Никаква ли жична връзка няма да има за звук?
Цитирай
#92

(2018-02-28, 16:13:45)airbus написа:  Интересно решения без стерео жак, 3,5mm. Никаква ли жична връзка няма да има за звук?

Има,чрез usb порта.Продават се такива слушалки с Type-C,може и в комплекта да имат,не съм гледал в нета дали ще се предлагат със слушалки в комплекта.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#93

(2018-02-28, 12:16:37)GH0STFACE написа:  [Изображение: gsmarena_002.jpg]

Cool

Изглежда са сложили моторчето с ексцентрика в кутийка, плоска..и ето нова технология! Lol Lol Lol

Шегата настрани, може да е електромагнитно контролирана "тежест", осигуряваща трептене за получаване на вибрацията. Ще е с по-голямо бързодействие, и без латентност както при класическото моторче. А микроскопични неодимови магнитчета вършат чудеса.

Сони имат опит със нетрадиционни методи за вибрация. Началото на 00-те години, в CMD-J5, вибрацията се осигуряваше от трептенето на високоговорителя на телефона(говорителче с трептяща найлонова мембрана, и медна намотка като в киткските детски играчки) чрез подаване на ниска честота. От там и невъзможността да звъни и вибрира едновременно. Но пък различно...
Цитирай
#94

(2018-02-28, 16:18:30)vesoisthebest написа:  Има,чрез usb порта.Продават се такива слушалки с Type-C,може и в комплекта да имат,не съм гледал в нета дали ще се предлагат със слушалки в комплекта.

Или с преходник и обикновени слушалки. Ще се предлага като аксесоар, но мисля, че ще го има и в комплекта.

https://www.sonymobile.com/bg/products/a...ble-ec270/

[Изображение: 0977_SSXL_MWC_PHP_Creation_Hero_Wakasa-6...dda12b.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#95

Това с преходника е идеално решение за хората като мен, които не искат да ползват безжични слушалки. Дано наистина се предлага в комплекта.

#TeamPixel
Цитирай
#96

До колкото четох, ще се предлага, даже май и още 1 брой. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#97

(2018-02-28, 19:38:50)xn3k написа:  Или с преходник и обикновени слушалки. Ще се предлага като аксесоар, но мисля, че ще го има и в комплекта.

https://www.sonymobile.com/bg/products/a...ble-ec270/


Тия се върнаха 10 години назад. Big Grin

[Изображение: 51vPdkW4WfL._SL1500_.jpg]
Цитирай
#98

Да, това е елементарно решение за хората, които искат да останат в миналото и да слушат аналогов звук с жица.
За модерните хора е предоставена възможност за слушане на цифрова Hi-Res музика през USB порта към съвместимо оборудване (колони, аудио системи или USB слушалки), както и безжичен пренос на музика с качество близо до Hi-Res чрез LDAC. Това имаше ли го преди 10 години?  Lol

https://www.sony.net/Products/LDAC/

Между другото, Sony предоставиха кодека LDAC на Google и от миналата година вече е част от Android Open Source Project. Това означава, че всеки друг производител на телефони вече може да го използва в устройствата си с Android 8 или по-нов. За мен лично слушалките с кабел останаха в миналото още преди 3 години.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#99

Телефоните ще са налични в началото на април
600 / 800 евро
Компакта е ок като цена
Другия ми се струва скъп на фона на конкуренцията към това което предлага
Цитирай

(2018-03-01, 07:11:37)Sev написа:  Телефоните ще са налични в началото на април
600 / 800 евро
Компакта е ок като цена
Другия ми се струва скъп на фона на конкуренцията към това което предлага
Дали големия е скъп на фона на предлаганото?!

https://www.phonearena.com/news/This-is-...9_id102880

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)