Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XZ2/XZ2 Compact представени на 26.02

Има 14 дни, в които може да откажеш поръчката. Пишеш бележката доставка със слушалките, ако не - друм.
Цитирай
Аксесоари

(2018-03-20, 15:40:05)xn3k написа:  По-вероятно е второто. Бонусите се предоставят от Sony, а не от операторите. Почти съм убеден, че ще раздадат няколко бройки на купувачите, а останалите ще ги "разиграят" помежду си. Wink 

В онлайн магазина на Sony не се споменава томбола. Всички, които поръчат телефон до 5-ти Април ще получат бонуса.
https://estore.sonymobile.com/de/preorder2018/

Само че за всяка страна условията са различни
Цитирай

Компакт версията защо не се предлага?
Цитирай

Защото там няма подарък
Ще я пуснат директно на 6-ти вероятно
Цитирай

(2018-03-20, 22:35:44)Sev написа:  Защото там няма подарък
Ще я пуснат директно на 6-ти вероятно

Да видим P20 какво ще извади края на месеца, и да се ориентираме. Wink
Цитирай

Unboxing на двата модела https://youtu.be/AiZ701LtG_M

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай

Компакта ме радва, а в "нормалният" ужасно дразни свалената позиция на задната камера- жалко, че развалиха хубавият гръб на Сони телефоните.

                                                                    
Цитирай

Сони, според мен, винаги са имали проблем с дизайна. Сега изглеждат по-добре с тези модели, на прав път са, като разбирам, че държат да имат и своя отличителна визия, което е нормално, но така извит този гръб и толкова нисък бутон са изпълнение не на най-добро ниво.
Цитирай

Разгледах един ХZ2 в мармаладите. Хич не ми допадна. Неудобен -отново стъклото отзад. Хареса ми черното на екрана.
Бутонът за снимане не е с две позиции, един за фокус, втори за снимка. WH-1000XM2 са жестоки Smile
Цитирай

Компакта на живо е доста приятен
Цитирай

Ще му хвърля око!
Цитирай

На визия добри WH-1000XM2, но  на звук нищо повече от слушалка  тапа  за 50лв. Примитивно шумопотискане. Доста се изненадах от кривящите баси. Big Grin  Само някакви женски гласови уведомления при смяна на режимите. Hi-res, lo-res, все у г*с. Затова ги раздават залежалите боклуци към такива, които няма да са отново успешни. Lol
Цитирай

Отзивите от потребителите са положителни
Защо да вярваме на теб?
Доста категорично се изказваш
Цитирай

(2018-03-31, 07:38:53)Sev написа:  Отзивите от потребителите са положителни
Защо да вярваме на теб?
Доста категорично се изказваш

Мда, сайтове с платени ревюта няма да напишат истината.
Който на когото и където иска да вярва.
Все го бях взел. Добре че може в магазин да слушаш и тестваш между много модели и сравняваш.
 Ако чуеш звук, който е 5 пъти по-качествено от моделите за 50лв, спокойно можеш да сложиш още една нула към цената и да ги вземеш. Определено такава разлика в качеството няма, дори двойно.  Прецени на място.Smile



#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
Цитирай

Няма как да е 5 пъти по-качествен от тези за 50
Прочети малко потребителски отзиви
Примерно в сайтове където пишат само хора действително купили продукта
Цитирай

(2018-03-31, 11:59:33)Sev написа:  Няма как да е 5 пъти по-качествен от тези за 50
Прочети малко потребителски отзиви
Примерно в сайтове където пишат само хора действително купили продукта

Прочетох. Big Grin
 

Цитат:Die App ist eher eine Spielerei= Nice to have ( mehr aber auch nicht).

Klang: er ist nicht schlecht, hat aber nicht besonderes ( habe noch einen Sony MDR-ZX770BN für 80 Euro- selbst dieser klingt besser, hat aber ANC=0). Der Bose ist etwas besser im Bass und in den Höhen. Die Mitten sind gleich.
Цитирай

От днес налични в Технополис
Цитирай

Колко пари?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

1 569 лева е в Технополис.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

И 1199 за малкия
В Сони центровете цените са същите
Цитирай

Днес минах през техното и си поиграх с компакта - страхотен е. Много ми хареса. Не се усеща толкова дебел на практика. Вероятно заради заоблянето на гърба.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

[Изображение: 01_Xperia_XZ2-Premium_group_chrome-black...60x460.png]

Днес е обявен Xperia XZ2 Premium с 4K HDR дисплей и 2 камери на гърба: https://blogs.sonymobile.com/press_relea...g-display/
Цитирай

И едно представяне на функциите

Цитирай

Готин е телефона, макар, че пак е с големи рамки, дано камерата да е не най-добрата, но поне да е като на конкурентите, а защо не и най-добрата, и този дебел дизайн може и да не се хареса толкова, но дано се, за да са на печалба, макар и трудно. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-04-16, 10:58:44)GH0STFACE написа:  [Изображение: 01_Xperia_XZ2-Premium_group_chrome-black...60x460.png]

Днес е обявен Xperia XZ2 Premium с 4K HDR дисплей и 2 камери на гърба: https://blogs.sonymobile.com/press_relea...g-display/

Сони  видяха с една камера не става. Stolt Относно префалената топ безжичка слушалка в комплекта, MDRZX660APB хич не им отстъпва. След слушане в един от техно мармаладите. Цена с една нула по-малко. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)