Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно съдържанието на кутията на P10.
#1

Здравейте приятели!Някой,закупил го от Telenor?Ако има такъв,в неговия комплект има ли предпазен калъф?Защото в моя липсва такъв.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-12-01, 17:54:37)alekros написа:  Здравейте приятели!Някой,закупил го от Telenor?Ако има такъв,в неговия комплект има ли предпазен калъф?Защото в моя липсва такъв.

и в моят липсваше...

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай
#3

И моят е от Теленор . При мен също липсваше прозрачният калъф !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#4

Запечатен  от Теленор,нямаше калъф.
Цитирай
#5

Да,обадих се на 123.Ето отговора на момчето: "Да,има калъф в комплекта,но може би като е ваден телефонът за тест,колегите от магазина са забравили да го върнат обратно в кутията.".Какво да говорим изобщо...Не съм за един калъф,купил съм си 4 тамън.Здраве да има.Поздрави!
Цитирай
#6

(2017-12-01, 18:57:29)alekros написа:  Да,обадих се на 123.Ето отговорът:"Да,има калъф в комплекта,но може би като е ваден телефонът за тест,колегите от магазина са забравили да го върнат обратно в кутията.".Какво да говорим изобщо...Не ми е за един какъф,купил съм си 4 тамън.Здраве да има,поздрави.

Е кво са го вадили за тест ??? Кейса е в кутийката с книжките и тн. , тва кой го отваря???
Като всичко в България, тва го нема онова липсва... Visslar

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай
#7

(2017-12-01, 18:57:29)alekros написа:  Да,обадих се на 123.Ето отговора на момчето: "Да,има калъф в комплекта,но може би като е ваден телефонът за тест,колегите от магазина са забравили да го върнат обратно в кутията.".Какво да говорим изобщо...Не съм за един какъф,купил съм си 4 тамън.Здраве да има.Поздрави!

И последно,един цитат още от представянето на модела:"... Иначе в кутията ви чакат слушалки, кабел за пренос на данни зарядно и допълнително предпазно калъфче."Въобще не ми дреме,просто ме е яд на нашите търговци.Колко пък толкова струва,че да го вадят?!Да печелят...Благодаря ви за отговорите.Приятна вечер на вас.
Цитирай
#8

(2017-12-01, 17:54:37)alekros написа:  Здравейте приятели!Някой,закупил го от Telenor?Ако има такъв,в неговия комплект има ли предпазен калъф?Защото в моя липсва такъв.
Цитирай
#9

В Теленор го отвориха пред очите ми.Нямаше калъф,и кутията няма място за такъв.
Цитирай
#10

Мтелски, кутията беше вакуумирана в найлон, а калъф няма в комплекта. Аз подозирам, че наличието на калъф е за някои пазари само, а за бг (официално внесен)го няма

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#11

Моя си имаше,закупен е от Теленор.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#12

Точно така,зависи за кой пазар е партидата.За България калъф няма.Също така Huawei P10 Lite, има партиди които имат на дисплея заводско фолио и има такива на които няма.Естествено за България се пращат тези които нямат тези екстри.
Цитирай
#13

аз се радвам дори, няма калъф който да замени разликата между бързите памети и бавните памети. с които е пускан модела

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)