Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung pay-не се отваря
#1

Здравейте!
Притежател съм на Samsung galaxy a3 (2017) и имам проблем с отварянето на програмата Samsung pay.
Когато го отворя ми изписва "грешка при свързване" на какво може да се дължи? Wi-Fi е постоянно включен,рестартирах го не стана..кеша на приложението същи чистих и пак нищо
Имали начин да се оправи?
Благодаря предварително!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

За къде е предназначен телефона? От България ли си го купувал?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

NFC включeн ли е ?
Цитирай
#4

Няма значение NFC в момента. Тази грешка е когато Samsung Pay не е предназначен за дадената държава и се опитва да се свръже със зададените му сървари.
Аз лично съм имал този проблем, решението е Android Pay Smile
Или ресет на телефона...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#5

(2017-12-03, 07:00:19)ИванМатин написа:  Няма значение NFC в момента. Тази грешка е когато Samsung Pay не е предназначен за дадената държава и се опитва да се свръже със зададените му сървари.
Аз лично съм имал този проблем, решението е Android Pay Smile
Или ресет на телефона...
Най-вероятно е това проблема защото при мен Samsung Pay не работеше докато бях в България и после изведнъж в Шотландия  си проработи.Доколкото си спомням се въвеждаше поетапно за различните държави и то не всички банки имат споразумение със Самсунг.Епъл пей обаче явно като по-стара такава въведена услуга бяха навсякъде от таксита до магазини и си беше съвсем нормално да видиш на касата как допират телефоните си до ПОС Терминала

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
Цитирай
#6

Така аз подкарах samsung pay
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1586613
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)