Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 7- информация, очаквания и коментари
#1

[Изображение: Xiaomi-mi-7-1.jpg]

Започна да излиза информация за новия флагшип на Xiaomi - Mi 7. Очакванията са телефона да бъде със 18:9 безрамков екран с големина 5.8 инча, защитен от Gorilla Glass 5,  стъклено тяло и рамка от стомана. Без съмнение процесора ще бъде Снапдрагон 845, в две конфигурации: 6 ГБ РАМ+ 128 ГБ памет и 8 ГБ РАМ + 256 ГБ памет.

[Изображение: Xiaomi-mi-7-2-640x433.jpg]

Други очаквани спецификации- безжично зареждане, 3950 mAh батерия, dual-SIM dual-standby. Двойна камера 19MP с f/1.7 и 4x optical zoom, допълнена с dual-color dual-LED flash. Отпред се очаква 16MP сензор. 

[Изображение: Xiaomi-mi-7-5.jpg]

Разбира се, това са предварителни спецификации, които е възможно да претърпят промяна до официалното излизане на телефона. Очакваната стартова цена на Mi 7 за най-слабата версия се движи около 400 долара, което ще направи новия модел изключително атрактивно предложение!

Източник: https://www.gizchina.com/2017/12/03/xiao...realistic/


Цитирай
Аксесоари
#2

Снапдрагон 845 означава пазарна премиера след април-май догодина. Процесорът ще е ексклузивен в началото за Самсунг...

Изпратено от моят Nexus 7 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#3

Това потвърдено ли е, защото досега само слухове съм срещал.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#4

Това монополизиране на първите доставки от новия процесор от страна на Самсунг е страшно нагло и трябва категорично да се прекрати от Куалком. Спомняте си всички как ЛГ се принуди заради това поведение да пусне ЛГ Г6 със стар процесор и катастрофално слабите им продажби, флагмана на Сони дойде през лятото, вместо в началото на годината, Xiaomi не успяха да пуснат 6+ версия на флагмана с по-голям екран заради недостига на процесори Снап 835...

Последните новини са, че президента на Xiaomi Lei Jun е в Хавай на конференцията на Куалком. Очаква се в Mi 7 Xiaomi да използват алгоритми, базирани на изкуствен интелект за по-добро представяне на камерата. Възможно е двойната камера да е със  12-megapixel Sony IMX380 сензор и   20-megapixel Sony IMX350 сензор. За щастие въпреки всички нови функции и подобрения началната цена на флагмана остава същата- около 400 долара.

Източник: https://www.gizmochina.com/2017/12/05/xi...ar-camera/


Цитирай
#5

И във връзка с представянето на SD845, Лей Джун заяви в Хавай, че бъдещите флагмани ще са с този процесор.

За това, Mi7 + SD845 е официално.

П.С. То и SD835 беше резервиран за Samsung, но другите марки представиха флагманите си с SD835 2 седмици след Samsung. Не е кой знае какъв дълъг период.
Цитирай
#6

Могат и преди Самсунг да ги представят, въпросът е, че ще ги има по магазините чак 2 месеца след представянето, гогато ще има процесори и за тях.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#7

Изявлението на президента на Xiaomi  Лей Джун по времe на представянето на Snapdragon 845 в Хавай:

"I am very excited to be part of the Snapdragon Technology Summit and reaffirm that Xiaomi’s close relationship with Qualcomm Technologies in the premium tier will continue into 2018,” said Lei Jun, founder, chairman and chief executive officer, Xiaomi. “Xiaomi is committed to making devices that combine cutting-edge innovations in technology and beautiful design, while defying price expectations, and we have chosen Snapdragon 845 to power our next flagship smartphone."

Източник: Qualcomm


Цитирай
#8

Mi 7 ще поддържа безжично зареждане: https://www.androidheadlines.com/2018/01...rging.html

 
Цитирай
#9

Направо си е потвърдено от самите Xiaomi в техния официален канал в WeChat. Като слух - очаква се 6" AMOLED от Samsung.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#10

Хм звучи интересно...пък да видимSmile) Може да се окаже следващия ми ъгпрейд на Mi5-цата Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)