Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на s8+
#51

(2017-12-08, 19:23:05)arrogant написа:  Аз съм с MTL и имам само две опции.

Ах, каква изненада  Tongue 

Благодаря, че сподели Smile Значи грешката е вярна и от MTL можем да очакваме още изненади - наред с тази и роуминг нотификацията  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари
#52

Ужас, освен ужасното обслужване явно и други екстри предоставят безплатно Smile
Вече се прибрах и гадната нотификация я няма. Smile
Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#53

(2017-12-08, 20:04:26)felipe написа:  никнейм,ето->
Инсталираш и рестартираш.
Ако искаш да го махнеш,настройки-приложения--mods photo RequeLine -деинсталиране

Благодаря. Макар, че ми се искаше малко по големи снимки, но и така става.


Бихте ли споделили с какви настройки постигате белия цвят на екрана си? Мисля, че съм попаднал на дефектна бройка : (

Май розовее и то повече от вчера, а по заоблените краища се вижда син отенък
Цитирай
#54

Аз само това съм пипнал.[Изображение: e62b8f8763057a941e9cb4ca2e368f2f.jpg]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#55

И аз точно така съм го мръднал червеният плъзгач.

А как е при теб при другите 3-ри режима кино, снимка и базово?

Как да кача снимка във форума с добро качество да покажа как е при мен?
Цитирай
#56

Ами правиш скрийншот и го качваш ако искаш да е от телефона през Tapatalk , но ако е от сайта трябва някой да се включи, защото от там аз не знам.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

Ми много бледи стават цветовете при другите режими.
Ако в ъглите само е различно опитай с настройките на цветовете в ъглите.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#58

(2017-12-09, 11:41:09)nickname написа:  Как да кача снимка във форума с добро качество да покажа как е при мен?

Качваш снимката в сайт за изображения и тук даваш линк в тагове за изображение Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#59

качи да видим за какво розовеене става въпрос
Цитирай
#60

Не знам как..
Някакъв сайт да кача снимка без регистрация и безплатно или друг вариант??
Цитирай
#61

поща в Гугъл и линк насам?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#62

[Изображение: 19748005.png]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#63

[Изображение: 19750575_m.jpg]


Ето една снимка, но не се вижда това, което искам да покажа.
Цитирай
#64

Пробвай да наместиш възможно най-бял екран и тогава снимай (използвай скрийншот)!

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#65

според мен си е добре бялото не виждам розовеене
Цитирай
#66

(2017-12-09, 21:56:01)petio_venkov написа:  Пробвай да наместиш възможно най-бял екран и тогава снимай (използвай скрийншот)!

Как се прави скрийншот?
Цитирай
#67

Бутона за намаляне на звука и power задържаш ги.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

Ето...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#69

Оффф как ще се види хардуерен проблем на екрана със скрийншот???
Едни съвети се дават тука...
От снимката горе не ми изглежда равномерен екрана, но подобен вид дефекти така или иначе трудно се хващат със снимки заради ъгъл на снимане, условия, автокорекция на баланса на бялото от страна на камерата и т.н.
Гледайки фронтално екрана на чисто бял фон трябва да е равномерен навсякъде. Т.е. да няма розови или зелени участъци. Хайде, наистина идеален амолед трудно ще се намери, но не трябва да има нещо забележимо.
За екрана има настройки, за ъглите отделна също. Настройваш, опитваш и ако не ти хареса нещо отиваш и гледаш в 2-3 магазина мострите как са. Ако установиш, че действително имаш проблем носиш телефона за смяна на екрана по гаранция.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#70

"Ето че фактите говорят сами – на практика няма никакъв проблем да оставите батерията на смартфона ви да се зарежда през цялата нощ. Разбира се, има различни други действия, практикуването на които би удължило или намалило цялостния живот на вашата батерия. Специалисти съветват, че най-добре е да държите заряда на литиево-йонните батерии между 10% и 90% от максималния капацитет. Не е хубаво да разреждате батерията до 0%. Практически няма проблем да зареждате до 100% (както става при включен в зарядно смартфон за цяла нощ), но от друга страна зареждането до около 90% спестява цикли и съответно удължава живота на вашата батерия. Разбира се, това, което описахме за литиево-йонните батерии по-горе, важи в почти пълна сила и за литиево-полимерните такива, които също стават популярни в последно време."
"Battery University ни казва, че литиево-йонните батерии нямат нужда от пълно зареждане и даже не е желателно да се стига до там, защото така се спестява високото напрежение, което стресира батерията и я износва. Това може да изглежда нелогично, особено ако се опитвате да поддържате напълно зареден телефон през целия ден, но просто не го зареждайте докрай."

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай
#71

колега какво стана със дисплея настроили го
Цитирай
#72

(2017-12-09, 23:46:24)arrogant написа:  Оффф как ще се види хардуерен проблем на екрана със скрийншот???

Имах предвид, да се стигне до чисто бял екран и след това да се снима. Няма ли да се забележи, ако розовее, според теб?

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#73

Да се снима да, но с screenshot няма да излезне хардуерен проблем . Перфектен амолед няма и няма да има... Вчера на моята приятелка взехме Iphone 10 ,еми бялото си е направо синкаво...дисплея на моя Plus ми харесва повече .
Цитирай
#74

ето това е розов дисплей


Прикачени файлове
.jpg display-red-1.jpg Размер: 49.1 KB  Сваляния: 101
Цитирай
#75

Моя телефон като е на адаптивен режим е като този в средата, на другите три режима е като тези отстрани и яко розовее.. А вече започвам да се съмнявам в това, което виждам. Жена ми казва, че си втълпявам вече...

Оставям го, ако започне да ми вади очите отива на сервиз и така ...

За какво служи този сензор за сърдечна честота?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)