Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на s8+
#76

стига си се вкарвал във филми щом няма някакви петна или половината дисплей да се различава от другата половина си е 6
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-12-06, 10:42:38)arrogant написа:  Дивна правилно ти каза - зависи кой какво вижда. Аз мога да открия проблем на всеки дисплей Big Grin
Хората ми казват, че съм луд, аз казвам, че съм перфекционист. За съжаление перфектни неща няма.
Иначе телефонът е страхотен. Още обаче не мога да преценя дали камерата е по-добра от на LG G4, който все още имам. Все не ми остава време да направя сравнение, особено на тъмно.
И не че е лоша, за телефон е страхотна, просто на лг-то беше и си остава за момента една от най-добрите.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Привет!

Коя камера ти харесва повече ?

Поздрави.

Цитирай
#78

Намалена цена на 585 евро за S8+ в amazon.de.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#79

Аз да си ползвам старата тема за да питам нещо...

Телефона ми събира прах в горната част между дисплея и рамката и тъй като е черен тези прашинки ми вадят очите. Също имам отзад при камерата една бяла прашинка влязла между стъклото на камерата и пластмасата около нея. Тоя телефон не беше ли прахоустойчив Sad 

Идея как да ги изчистя?

Samsung Galaxy S8 Plus
Цитирай
#80

На сервиз гаранционно и да ти го почистят. Да не би да се е отворил по някаква причина или да е ходил преди на сервиз?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#81

Какво ви е мнението за онлайн магазините за телефони? S8+ върви с най-ниска цена от 1 160лв с гаранция
Цитирай
#82

Няма проблеми с магазините какво да им е,сериозните си държат на реномето.Много телефони съм купил от онлайн магазини -нямал съм проблеми.Единственното притеснително е гаранцията че е голямо разтакаване.Но то и големите вериги те правят на мамймуна така че....Успех

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#83

S II го бях купила от онлайн магазин, тъй като нямах никакво време физически да обикалям. Само видях кой е най-новият модел, избрах си магазин и го поръчах. Доставиха ми го на място в офиса (не с куриер). За гаранцията или сервиз - ако се наложи, казаха, че идват, взимат, носят, и ми го връщат оправен - аз нямам грижи. Сега не зная дали някъде се процедира така. На мен така и не ми се наложи да го изпращам в сервиз.

Сега подходих различно, но за 6 години разлика ... нормално е Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#84

@Divna 
И сега трябва да е така или поне за сметка на търговеца да е доставката, ако се изпраща от купувача. 
@chokoooo Има митове из форума за онлайн магазини и затова. На мен не ми е проблем да си търся правата принципно. То е и ясно, кой разполага с такива в такава ситуация. 

До сега не ми се е налагало да ползвам гаранция, но пък е техника..  задължително е да има.
Цитирай
#85

За кой магазин умуваш?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#86

Магазините с такива ниски цени почти сигурно не дават данъчна фактура или ти искат допълнително 20% ДДС. Това означава сив внос. Всеки сам преценява как да процедира нататък.
Цитирай
#87

(2018-01-29, 18:44:42)galaxyhopper написа:  @Divna 
И сега трябва да е така или поне за сметка на търговеца да е доставката, ако се изпраща от купувача. 
@chokoooo Има митове из форума за онлайн магазини и затова. На мен не ми е проблем да си търся правата принципно. То е и ясно, кой разполага с такива в такава ситуация. 

До сега не ми се е налагало да ползвам гаранция, но пък е техника..  задължително е да има.

Вярно е, нооо мисля че divna e права ,времената се промениха,остави ги тия митове.Трябва да имаме повече вяра.Некоректни винаги ще има.Честно казано на мен също не ми се е налагало да ползвам гаранция.Мога да ти кажа от кой магазини пазаря GSM и таблети,но не зная дали няма да наруша правилника.Последната ми голяма покупка беше- 2 Iphona 6S, 2 Samsunga J7и J3 и таблет Samsung и това всичкото онлайн-умрях от страх.Че на всичкото отгоре това го пратих в Германия-щот там Grater Grater .Влязох в https://www.pazaruvaj.com и гледах и четах рейтинги.Така процедирах с онлайн покупките.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#88

@divna точно от сайта на chokooo. Там са сортирани по цени от различни сайтове и ти си избираш вече - кой, защо, как.

Цените са с голяма разлика, примерно с 200-300лв плюса, спрямо Е*аг, Те*но*олис и разни такива. Накрая обмислям вариант втора ръка използван 4-5 месеца с оставаща гаранция от olx, след няколко месеца. Сега S7 edge използван няколко месеца с гаранция е около 650лв. Доста приемливо. Нов 800 лв+

Тъй като съм студент и си купувам сам телефоните над 1000лв ми се струват много за телефон, дори и като ги имам. Като си взимах S2 направо евтинийка си беше, а ми се струваха много.
Цитирай
#89

Ще ти го напиша ...с риск да ме накажат http://gsm-bg.eu/

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#90

Ако ще взимаш втора ръка, изчакай да излезе S9 март месец. Тогава ще се появят доста S8 на вторичния пазар.
Цитирай
#91

@Anthony именно. Даже, ако се изчака до края на годината има вероятност да се попадне на такива обяви, които са като описаната от мен със S7 edge. Не сменям телефони за да се фукам, а защото са ми омръзнали или новите предлагат доста повече спрямо настоящия.
Цитирай
#92

Втора употреба бих купила от човек, когото познавам, дори само виртуално от форума. Прави впечатление - кой как си ползва телефона Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#93

Това като опит за продажба ли да го тълкувам? Big Grin (шегувам се)
Наистина трябва да се внимава. Когато времето на експлоатация е малко и телефонът е ползван с кейс/калъф от самото начало, то това говори доста. За невизуалните неща важи гаранцията. (Житейски погледнато, не правно. Купувачът си има права и при скрити недостатъци)

Какво да направим, че цените не са съобразени изобщо с доходите в България (то и няма как..).

(Използвах S7 edge и животът на батерията и нейното зареждане с fast charge ме впечатлиха. Това си е голяма глезотийка, а да не говорим, че мислих да си взимам и безжично зарядно)
Цитирай
#94

Ха хах, ами ако реша да го продавам, аз също бих предпочела да е на някой, който ме познава. Не съм се засилила, все още. Може би, като излезе Note 9 ще горя от желание да го имам и ще видим Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#95

Аз сменям всяка година с актуалния модел, като може би тази година ще е два пъти, зависи какво ще пуснат Apple есента, тъй че моя ще отиде за продажба със сигурност. Поради тази причина винаги ползвам калъфи и протектори, а и обикновено ги продавам с остатъчна гаранция. Много бързо си заминават.
Цитирай
#96

Здравейте, бих искала да ви попитам, понеже не разбирам много - 1100лв за S8 в момента добра цена ли е?
Цитирай
#97

От къде и нов ли е?
Цитирай
#98

нов от емаг
Цитирай
#99

Ами ако се разровиш според мен ще ти изскочи по-добро. В операторите гледа ли?
Цитирай

Ами в сайтовете им е около 1300-1450 лв сега, в емаг има някаква временна промоция на телефони. Честно казано толкова рядко си купувам телефон, че нямам никаква идея какво да гледам, но сегашния ми J5 8ГБ е трагедия
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)