Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p10 plus си забравя паролите.
#1

Забелязвам,че моето huawei си забравя паролите на няколко дена или седмица. Да бъда по точен говоря за приложенията които са с пръстов отпечатък. На няколко дена все ми иска да се логна с парола а не с отпечатък,след като съм го настроил с такъв. Как мога да го премахна това нещо,че да си седи само с пръст,ако изобщо може.  

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Нищо не забравя и не е бъг, при настроен пръстов отпечатък на всеки три дни иска въвеждането на парола за по-голяма сигурност.

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Това е при заключване на екрана нали така,но отнася ли се и за приложенията и може ли да се премахне .

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#4

На мен не ми се е случвало макар , че имам дск банк с пръстов отпечатък . Единствено не ми го разпознава когато направя ресет и чрез бекъп възстановя приложенията ... Трябва наново да създам пръстовия отпечатък .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#5

Според мен проблемът е в самото приложение, а не в телефона. Имам едно, което отключва с пръстов безотказно, и друго, което след време пак иска парола

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)