Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно Kingoroot
#1

Колеги , мисля че въпросната програма много точи батерията. Иначе със рута няма проблем, захапва от раз . Тела е Xperia Z 6603 някой има ли идея какво може да се направи по въпроса ? Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма ли начин да рутнеш нормално?С рекавъри и SuperSU?Kingroot пробвал ли си дали ще ти рутне телефона?Няма значение,ако си с андройд 5 и ли по-малък ще го рутне.А kingroot можеш да го замениш чрез една друга програмка на SuperSU.
Цитирай
#3

Пробвах приятелю, но не става . Що се отнася до Super Su ,ми иска тела да е рутнат, иначе не върши работа ! Версията на фърмуера е 4.4.4 Kitkat . Щом премахна рута, и батерията се държи нормално, и си държи тоците супер. Гледах в Тубата клипове за руутване с други програми, като Фрамаруут ,Ейзируут и темподобни но нещо не се получава . Май ще ползвам кингото само когато ми се налага, и после  пак деинстал и т.н.

Забравих да спомена, че Кинго си инсталва Суперюзер ,а той от своя страна не позволява на СуперСуто да работи !
Цитирай
#4

Има доста напътствия как да се замести kingoroot със supersu. Пробваш един по един методите и който стане:

https://www.google.bg/search?q=replace+k...#kpvalbx=0
Цитирай
#5

@GH0STFACE дал си линкове как да замести Kingroot със SuperSU ,точно както му казах и аз че може да стане това.Но колегата е рутнал със Kingoroot това не е същата програма.

oliver B ето линк свали версия 4.8.5.После махни Кингорута,не съм го ползвал но би трябвало в настойките да има опция за пълен ънруут,поне така е при Кингруут.Инсталираш от моя линк,пускаш WiFi и рутваш.След това от тук сваляш super sume 9.1.9 pro.Отваряш приложението и цъкаш на синоя бутон и чакаш.Би трябвало да стане от първия път,но не е сигурно.При мен се е случвало да не стане от първия път.
Цитирай
#6

Така де, моя грешка. Видях, че за Kingoroot става дума, но защо в google съм написал без "o" не знам...А може би като ми е предложило резултати докато пиша и съм цъкнал без да гледам.

Все пак, ако напише в google "Replace Kingoroot with supersu" има също възможности.

Даже ето го точния туториъл: https://forum.xda-developers.com/android...y-t3573361 и пише, че работи на Xperia Z
Цитирай
#7

Благодаря приятлчета, ще пробвам отново и ако има ефект ще пиша !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)